Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Egr


krzys mlody

Rekomendowane odpowiedzi

czy trzeba zaslepic rurke od odmy miedziana blaszka. prosze o pomoc i z gory dziekuje:)

chyba pomyliłeś rurę odmę z rurą doprowadzającą spaliny z kolektora wydechowego do zaworu EGR, odpięcie i zaślepienie wężyka podciśnienia dochodzącego do siłownika zaworu EGR w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pomylilem sie:) jak wystarczy rurke podcisnienia zalepic to po co sie zaslepia rurke od spalin?mam jeszcze jedno pytanko:) ta rurka od podcisnienia na gorze nie steruje klapka do gaszenia? Ciekawi mnie to jak gasnie silnik bez tej klapki i czy to bezpieszne:) dziekuje z gory ya odpow. I przepraszam za glupie pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pomylilem sie:) jak wystarczy rurke podcisnienia zalepic to po co sie zaslepia rurke od spalin?mam jeszcze jedno pytanko:) ta rurka od podcisnienia na gorze nie steruje klapka do gaszenia? Ciekawi mnie to jak gasnie silnik bez tej klapki i czy to bezpieszne:) dziekuje z gory ya odpow. I przepraszam za glupie pytania:)

sam się zastanawiam po co zaślepianie mechaniczne skoro taki sam efekt daje usunięcie podciśnienia sterującego zaworem EGR wężykiem z elektrozaworu N18. Jeśli chodzi o klapę gaszącą to do siłownika podciśnieniowego, który ją przymyka idzie inny wężyk podciśnienia od elektrozaworu N239 więc zaślepienie wężyka pomiędzy EGR a N18 nie spowoduje odcięcia sterowania klapą gaszącą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...