Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] BRAK KLIMY


driver76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem polega na tym że w mojej a4b6 nagle przestał działać wentylator od klimy.

To zajechałem do serwisu klimy, a oni po sprawdzeniu : zero błędów na kompie, czynnik ok ,ciśnienie itd ok.

Kurcze co to może być???Niewiedzą ,polecają serwis Audi. :

Proszę o pomoc,poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator nadmuchu nie pracuje? Bezpieczniki oczywiście sprawdzone? Jeżeli tak to prawdopodobnie silnik wentylatora się wysypał, trzeba podjechać do elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze, że ciśnienie było sprawdzane i jest ok, sprężarka pompuje. Uszkodzony wentylator raczej powinien wyrzucić błąd, ale tego najpierw bymsię złapał nawet jeżeli nie ma błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi padło koło na sprzęgle klimy (taka balszka za 60 zeta) to klima oczywiście nie chłodziła a i wentylator się nie załączał. Błędów brak i testy na VAGu były ok.

Ale co to było za koło ? Bo ja mam chyba podobnie - wentylator od klimy się nie włącza a sama klima jak się ją załączy na klimatroniku to włącza się i wyłącza, tak co chwila.

Konkretnie to dzisiaj zauważyłem dopiero że wentylator klimy nie włącza się... ?No i świergoli mi jak sprężarka się załączy - co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dobijałem klime ale przed tym zanim to zrobili musieli mi założyć sprzęgło koło klimy bo wszystko było ok klima się włączała ale nie dmuchała niestety.Teraz wszystko gra jak należy i dmucha za***iście.Cena 150 zł dobicie + 150 kosz sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...