Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Moc silnika a moc na kołach


golab24

Rekomendowane odpowiedzi

gośc mi wlutawał nową pamieć eprom i tam jest ona podniesiona od wartości fabrycznych o 30 procent tyle bymajmniej mi powiedział

Kolego Chip tuning nie polega po prostu na podniesieniu każdej wartości która jest zapisana w pamięci o 30%, to byłoby zbyt proste. Jeśli faktycznie było tak jak piszesz z tym podnoszeniem to przypuszczam, że kość programował ci ktoś kto ma mizerne pojęcie o chip tuningu, bynajmniej nauczył się jak odczytywać i zapisywać pamięci E-prom i być może to tyle. Proponuje pojechać do fachowca jakiegoś i sprawdzić co tam masz teraz w ECU, po to aby się przekonać, bo szkoda auta. A wykres; 147KM/ 212Nm czyli można powiedzieć Seryjka. Co mogę jeszcze powiedzieć, auto było shamowane 1 raz, a zawsze robi się 3 próby czyli 3 hamowania. Już w przeszłości spotkałem się z tym, że obsługa hamowni obsługiwała rolki jak taką maszynę: "snopowiązałkę" z pola i na wykresie wychodziły głupoty. By the way też była to hamownia niby V-Tech :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zanim kupiłem ten soft zasięgłem porady innych użytkowników tych softów i niby wszystko ok ze podniosły te softy o sporo moc wiec dlatego sie zdecydowałem coś mi sie wydaje ze tu bedzie wina hamowni tym bardziej ze inne 150 konne audi np zostawiam grubo w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zanim kupiłem ten soft zasięgłem porady innych użytkowników tych softów i niby wszystko ok

to byli klienci tego tunera ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi uwierzyć w to, co zrobiłeś, ale każdy wybiera to co chce

Jedź lepiej do kogoś na porpawę tego gó*wna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myśle i sie zastanawiam narazie auto jeżdzi niezle trzeba dobrą hamownie i wtedy bede wszysko wiedział

bardzo dobrze ze jeździ tylko sie nie zdziw jak ci kiedyś tłoki spłyna do miski olejowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myśle i sie zastanawiam narazie auto jeżdzi niezle trzeba dobrą hamownie i wtedy bede wszysko wiedział

bardzo dobrze ze jeździ tylko sie nie zdziw jak ci kiedyś tłoki spłyna do miski olejowej :wink4:

albo tłokiem w pysk dostaniesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myśle i sie zastanawiam narazie auto jeżdzi niezle trzeba dobrą hamownie i wtedy bede wszysko wiedział

bardzo dobrze ze jeździ tylko sie nie zdziw jak ci kiedyś tłoki spłyna do miski olejowej :wink4:

albo tłokiem w pysk dostaniesz :wink4:

również bardzo możliwy scenariusz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...