Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mozolne dłubanie mojego Avanta


rysiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie STP Silver. Dużo aut na tym zrobiłem i polecam jako budżetowy materiał tłumiacy. Wiele zalezy jeszcze od tego jak duże są otwory technologiczne. Jeśli nie wstawimy blach to Silver może być mało sztywny i lepiej wtedy zastosować inne solidniejsze/droższe maty.

W B5 i tak nie obejdzie się bez blachy i nitownicy, więc STP zrobi robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiuu chcemy wiecej, chcemy wiecej info i zdjec :decayed: podoba mi sie ten projekt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Z każdego etapu staram się wrzucić jakieś fotki, niestety nie zawsze jest czas na pstrykanie, więc ewentualne wątpliwości i pytania można umieszczać w tym wątku.

Dziś pociągnąłem ACC ze stacyjki do radia, gdyż każde radio u mnie gra "po kluczyku". W pierwszym poście jest fotka, na którym przewodzie znajdziemy sygnał ACC w B6 i pewnie w B7 też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetna robota, jestem ciekaw efektu końcowego obicia słupków, ja się ich boję robić ze względu na ich gabaryty (długość) bo idą przez prawie pół auta. Wygłuszenie pierwsza klasa. Czekam wraz z resztą na efekt końcowy, na który trzeba jeszcze poczekać swoje. Do odsłuchu zaklepuję miejsce w kolejce, bo moje B6 też pójdzie do roboty (może nie aż tak kompleksowo (dach))

Już teraz można spokojnie pogratulować roboty, a gdzie tam dopiero koniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy kłopot ze słupkami jest z ich wykończeniem. Gabaryty słupka nie robią różnicy podczas profilowania "gżdyla".

Niestety nie ma możliwości dobrać materiału, który jest choć trochę zbliżony do ori, a odzyskać fabryczny w przypadku B6 jest rzeczą niemożliwą.

tolek85 miejscówkę masz zaklepaną. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zapisuje na przedni fotel :naughty:

drzwi jak i czym będą wykończone?

Kierowcy czy pasażera? :naughty:

Pytasz o panele?

Jeśli tak, to polecą w skórkę taką jaka była fabrycznie, bądź bardzo zbliżoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowcy ;)

tak, chodziło mi o panele,

wiem ze jest różnica w dźwięku przy tak zrobionych panelach ale czy bez modyfikacji boczka będzie baardzo źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchasz za jakiś czas i sam stwierdzisz.

Różnica jest ogromna. Tak jak w przypadku seksu z gumka i bez. Porównanie może niezbyt na miejscu, ale bardzo dobrze obrazuje skale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: rysiuu powoli ale "robisz robotę" aż miło się tu zagląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak jak w temacie topicu "mozolne dłubanie..." od dwóch tygodni auto nie ruszone, za dużo roboty na warsztacie.

Kilka dni temu przywiozłem słupki od tapicera, teraz lezą i czekają na wrzutę. [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:05_________________________________________________Zabrałem się w końcu za bagażnik, słupki też trafiły na swoje miejsce. Clarion poszedł na "odnowę biologiczną". Dostanie nowy potencjometr, podświetlenie dopasowane do B6 (czerwone przyciski i biały wyświetlacz). Zostanie wykonana kompleksowa konserwacja napędu oraz lasera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: za słupki

Pokaż calriona jak wróci ze zmiany podświetlenia i wstawisz go w deskę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne słupki :good:, powiedz mi jeszcze czy montaż zwrotnic w bagażniku jest tylko dla wyglądu czy o coś innego chodzi? i jakie kable dałeś do podłączenia głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks :hi:

Zwrotki w bagażniku są tylko dla wyglądu i bezpieczeństwa instalacji, a samo ich umiejscowienie nie ma żadnego wpływu na granie.

Do wooferów leci Sound Quest ~3,5mm2, a do tweeterów Stinger HPM 1,5mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obijałeś wszystkie słupexy dookoła auta widzę, nie dało by się też podsufitki obić? Albo sufit czarny znaleźć i słupexy na czarno, wtedy by to mogło lepiej wyglądać. No to widzę pozostał Ci bagażnik do ogarnięcia, i już powoli zbliżasz się ku końcowi. Ogólny efekt b. fajny, a drzwi dla mnie kozak(i) ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...