Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Prosciej chyba na ori przekazniku, masz opisane w innym temacie w warsztacie co i jak, autor tematu maxsterr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wie ktos pod jaki przekaźnik orginalnie podłączony jest przycisk świateł przeciwmgłowych tylnych oraz położenia lamp przednich pilna sprawa panowie pomocy

Wysłane z mojego IdeaTab A2107A-H za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzieki za pomoc ale akurat autko stoi u mecha ika ale wielkie dzieki za pomoc napewno mu podesle co by mial mniej :-)

nadziergane z kalkulatora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przekopałem (chyba) cały temat. Sprawa wygląda tak.Auto mam z 95.r a więć klimatronik na żarówkach i sprężarka sterowana masą. Żeby to wsio działało muszę tak:

- zmienić sterowanie sprężarki na + po stacyjce,

- dołożyć + po włączonych światłach do czarnej małej kostki pod pin 6?

Zapomniałem o czymś?

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2013 at 12:49 ----------

Ktoś? Coś?

---------- Post dopisany 25-09-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 23:26 ----------

Hmmm podpiąłem na próbę klimatronik poliftowy i wsio działa:co:

Daje nawiew na przednią szybę to kompresor ładnie się załącza:decayed:, jedynie to silniczki chodzą głośno. Nie mam problemu z siłą nawiewu, ładnie dmucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam :) rocznik '96 avant i też wszystko działa.

Jedyna rzecz to podświetlenie, ale to rozwiązujemy wkładając na pin 6 małej czarnej kostki w klimatroniku czarno-czerwony kabelek który odpięliśmy z silniczka w starej konsoli.

problem z jakim zmagam się obecnie to tunel powietrza pod fotele zawadza i nie umiem upchnąć klimatronika (wchodzi bez wtyczki podgrzewania tylnej szyby.. giął to już ktoś na ciepło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to auto przed liftem :decayed: Twoje podłączenie pasuje idealnie do I liftu, chyba, że ktoś już wcześniej coś tu grzebał...:wink: Te tunele najlepiej wymienić (oba)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam :) rocznik '96 avant i też wszystko działa.

Jedyna rzecz to podświetlenie, ale to rozwiązujemy wkładając na pin 6 małej czarnej kostki w klimatroniku czarno-czerwony kabelek który odpięliśmy z silniczka w starej konsoli.

problem z jakim zmagam się obecnie to tunel powietrza pod fotele zawadza i nie umiem upchnąć klimatronika (wchodzi bez wtyczki podgrzewania tylnej szyby.. giął to już ktoś na ciepło??

U siebie tak robiłem, bodajże trzeba zrobić 2 wgłębienia i wszystko pasuje.

Grzałem to lutowicą aż się zrobiło plastyczne i delikatnie wepchąłem, żadna filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak auto napewno przedliftem :decayed:

Też się ucieszyłem że mniej roboty mam :grin:

Swoją drogą ciekawe jak to jest z tą instalacją bo wygląda to tak jakby na dziennej i nocnej zmianie wkładali różne instalacje a to mi do Audi nie pasuje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak podpiąć podgrzewanie szyby i lusterek i mnie są 4 przewody: 2 cieńsze białe, 1 gruby biały i 1 gruby biało-żółty. Podpinając to tak jak kolega zrobił czyli gruby biało-żółty pod jedną spinkę, reszta pod drugą, robi mi zwarcie i leci dym z przewodów. Bezpieczniki całe a robi zwarcie gdzieś. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja też jestem w trakcie przekładki konsoli, mam mały problem z ogrzewaniem, w starym klimatroniku sam sobie zwiększał intensywność nadmuchu jak silnik złapał temperatury, a tu tego nie ma, sam muszę sobie regulować nadmuchem, trzeba coś kombinować z doprowadzeniem gdzies tego czujnika temperatury w klimatroniku czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pionem 6-stym w małej czarnej? co trzeba dołożyć? + po stacyjce czy + po światłach?

Podałem + po stacyjce i nic.... NA starym klimatroniku jest tak:

odpalam auto, klimatronik jasno świeci, klawisze wcale,

włączam światła, klimatronik gaśnie, klawisze ledwo co się świecą:facepalm:

Podpinam poliftowy klimatronik i wyświetlacz świeci jasno a guziki wcale bez względu czy na światłach czy bez:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z climatronikiem.

Podświetlenie działa bardzo dobrze lecz po wyjęciu kluczyków i wogóle po wyłączeniu świateł działa ono bardzo słabo.

Według mnie nie powinno działać wogóle.

Nie wiecie dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak podpiąć podgrzewanie szyby i lusterek i mnie są 4 przewody: 2 cieńsze białe, 1 gruby biały i 1 gruby biało-żółty. Podpinając to tak jak kolega zrobił czyli gruby biało-żółty pod jedną spinkę, reszta pod drugą, robi mi zwarcie i leci dym z przewodów. Bezpieczniki całe a robi zwarcie gdzieś. Co jest nie tak?

Podlaczasz tylko grube nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś?

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

a te grube to jak? pod byle który pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś?

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

a te grube to jak? pod byle który pin?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak nikt nie ogarnął podswietlenia w klimatroniku ??

Ja mam tak jak wielokrotnie napisane w tym poscie wszystko swieci lecz po wlaczeniu swiatel wyswietlacz sie rozjasnia a powinno byc na odwrot :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się jakoś wyłączyc to chrobotanie z silniczków czy juz zawsze tak będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...