Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT


jedrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegę Sqizzy.

Ja już parę wcześniej postów pisałem o załatwieniu isostatów, niestety nie udało się ich stworzyć-niby się nie opłaca temu panu co miał je tworzyć.

W odpowiedzi na twojego posta to tak jak napisałeś. :>

W kostce starego typu od przecwmgilenych występują tylko 4 kable.2 z nich są od podświetlenia przycisku podczas włączenia a 2 następne(takie grube) są od uruchomienia światła przeciwmgielnego.Działanie polega jedynie na zwarciu 2 przewodów.W nowym przycisku poliftowym musi być isostat(to już wiesz).

Zdjęcie Ci mogę podesłać-tylko powiedz co ma być uwzględnione na nim??Doszczętnie mam rozebrać ten przycisk??

Sam kupiłem isostat lecz nie na 12 v tylko na 5v i jest kiszka :kwasny:.Na 12V nigdzie nie mogę znaleźć

Jak uda Ci się załatwić te isostaty to się piszę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega jest ogarnięty, muszę mu napisać dokładnie o co chodzi, czym więcej osób będzie chętnych na to tym będzie taniej. Póki co razem z tobą mam 4 chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolega jest ogarnięty, muszę mu napisać dokładnie o co chodzi, czym więcej osób będzie chętnych na to tym będzie taniej. Póki co razem z tobą mam 4 chętnych.

masz juz 5 ;) jak cos bedzie wiadomo to prosze o pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i na przyszłość na trzeci, żebym znowu nie szukał isostatu ;)

w tym sklepie internetowym robią na 12V? Pod podanym linkiem widzę tylko 5V...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam dostać zdjęcie prototypu. Jak dostanę pierwsze dwie sztuki i przetestuje to zrobię temat i zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się to na jakimś małym przekaźniku zrobić tego

w ii lifcie idzie pewnie właśnie na przekaźnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co trzeba zamienić żeby Panel na diodach działał zamiast panelu na żarówkach ??

Chce poprostu zamienić te sterowniki, mam już ten na diodach w domu, ale czytałem że trzeba jakieś piny poprzekładać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie sikajcie :>

isostat jest w fazie testów, pierwsza wersja była zła (efekty zna wuja moskal :decayed: ), na początku przyszłego tygodnia będę miał drugą poprawioną wersję i prawdopodobnie ostatnią.

Z tego co mogę wam powiedzieć, to będzie to wersja od razu na halogeny z przodu i przeciwmgielne z tyłu w jednej kostce. Był plan aby zrobić dwie wersje, druga miała być tylko na przeciwmgielne z tyłu, ale z tej wersji chyba zrezygnujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie sikajcie :>

isostat jest w fazie testów, pierwsza wersja była zła (efekty zna wuja moskal :decayed: ), na początku przyszłego tygodnia będę miał drugą poprawioną wersję i prawdopodobnie ostatnią.

Czyżby coś mu się sfajczyło? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie sikajcie :>

isostat jest w fazie testów, pierwsza wersja była zła (efekty zna wuja moskal :decayed: ), na początku przyszłego tygodnia będę miał drugą poprawioną wersję i prawdopodobnie ostatnią.

Czyżby coś mu się sfajczyło? :kox:

Jemu nie tylko moje jeansy lekko :> [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 21:51_________________________________________________Acha takie pytanie czy wolicie żebym ja wziął te isostaty i później wam je rozsyłał czy koleś który je robi ma zrobić aukcję na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tobie wygodnie.

Na pewno przez allegro będzie to w miarę poukładane.Jak na forum Ci zaczną pisać to możesz kogoś ominąć??

Dodatkowo na allegro dojdzie koszt opłat za wystawienie ale to grosze będą.

Ja się dostosuje.I tak zrobiłeś mega dobrą robotę więc zrób tak, żeby tobie pasowało.

Już nie mogę się doczekać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...