Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

artii, lampa pasi na 3 z 4 mocowan.

A jak sie pokombinuje to i moze dorobi do czwartego.

Ja mam na 3 i zyje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na trzy i sie trzyma na sztywno. Co do silniczków to mam ori silniki i weszły na wcisk ale weszły... :decayed: Zapomniałem dodać jeszcze na wstępie: z prawej zawadzała o lampe wtyczka czujnika poziomu płynu sprysków. Lampa nie dawała się wcisnąć na miejsce. wystarczy wyjąć wtyczke, uciąć kable, przylutować je bezpośrednio do styków w gnieździe i wszystko zapaćkać silikonem. Zdało egz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u blacharza i ten powiedział mi, że nie da rady tego zrobić bo nie ma jak jest inne mocowanie na wzmocnieniu :wallbash:

witam, zmien blacharza :D nie ma rzeczy ktorej sie nie da zrobic :D

u mnie trzyma sie w 3 miejscach i jest gocior.

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u blacharza i ten powiedział mi, że nie da rady tego zrobić bo nie ma jak jest inne mocowanie na wzmocnieniu :wallbash:

witam, zmien blacharza :D nie ma rzeczy ktorej sie nie da zrobic :D

u mnie trzyma sie w 3 miejscach i jest gocior.

Pozdrawiam Jocker01

[...] tekst usunięty przez moderatora nie chciało się robić coś tak czuję muszę sam pokombinować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos napisac numery tych wtyczek, bo nie mogę się z ASO przez tel. dogadać-jakieś osły czy co :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos napisac numery tych wtyczek, bo nie mogę się z ASO przez tel. dogadać-jakieś osły czy co :wallbash:

Mam ten sam problem co kolega :angry: dzwonie do aso i ni chole... :wallbash: nie mogę się z nimi dogadać. Podajcie mi jakiś numer tych wtyczek lub jakieś inne rozwiązanie, żeby debi.. :kox: wytłumaczyć o co mi chodzi. Jak te wtyki nazwać - bo tłumacząc jak wygladają i do czego służą nic nie wskórałem w aso - ciągle słyszę : podaj numer...podaj numer...podaj numer - mam ich dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie te ASO hihihhi

Jacys nie kumaci goscie tam siedza.

Jak zainstaluje program to wrzuce ale pewnie ktos uprzedzi mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: :notworthy: wielkie dzięki kolego! Myslę że nie jestem ostatni który będzie Ci wdzięczny za namiar.[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:04 _________________________________________________Niesamowite, jaka odmiana, jaki gość w aso przeszczęśliwy... bo już nie musi szukać, poświęcać swojego cennego czasu na pierdoły (zamiast grać w tetrisa...) podałem numer od kolegi Iverson i cud, są takie, dostępne, bez problemu na jutro rano (!), niesamowite powiadam. :> . Tak podsumowując szybciutko informacje: koszt wtyk: 25 zeta/szt, koszt kabelków: 8 zeta/szt (ale kabelek zakończony z obu stron pinami do ewentualnego rozcięcia na pół). Jutro dotrą lampki (220 zeta/szt new Depo), odbiorę z aso kostki.... i montuje, bo po zmianie lampek faktycznie całe autko jakby młodsze się robi kilka latek. Pozdrawiam i dzięki za pomoc. :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast 8 zł za jednego pina z ASO, mogłes miec 16 takich, wystarczyło poczytać troche wiecej :wink4:

co to nr to od dawna są na forum w tym temacie :th:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10283

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za podpowiedź, sprostowanie: aso 8 zeta/szt kabel z dwoma pinami - więc 1 pin to 4 zeta/szt. Może źle patrze, lecz w linku który dodałeś jest instrukcja w języku niemieckim (jest to obcy dla mnie język :no:), jest mała sprzeczka dwóch użytkowników forum :confused4: odnośnie bezsensownych wtrąceń informacji :gwizdanie: kiedy już nie ma takiej potrzeby, jest faktycznie w końcu całkiem przypadkiem podany numer kostki z aso :), ale na temat pinów :mysli:, jakie zamienniki dokładnie :mysli: to ja nie widze :no:. A szczerze mówiąc, jak już uparty pan w aso, który wczesniej twierdził że nie ma takich kości, a po podaniu numeru od kolegi Iverson stwierdził że no faktycznie istnieją takowe zaproponował mi sam :shocked: ,nie pytany o dalsza pomoc, ori piny do tej kostki... to troszke mnie z tropu zbił swą uprzejmością :gwizdanie: i zgodziłem sie na ori bez targowania. A musisz wiedzieć że w tym aso na które jestem skazany (bo bliziutko mam), zobaczyć przejaw człowieczeństwa i chęci pomocy to bardzo żadkie zjawisko, a już troche krwi mi napsuli. ;( Pozdrawiam i dzięki za próbę pomocy - lecz kolega Iverson pomógł mi prawdziwie i w momencie kiedy najbardziej tej pomocy potrzebowałem. :th: Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym linku który podałem masz wszystkie potrzebne numery :chytry:

w tym temacie w którym własnie piszemy dwie strony wczesniej masz opisaną alternatywe do ori pinów

już nie bede wspominał że jeżeli w wyszukiwarce wpiszesz "jaki nr kostki" to też znajdziesz :przebiegly::decayed:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dokonałem rzezi na moich starych lampach bosch :evil:, i zamieniłem je na nowiutkie zespolone depo... :naughty: Praktycznie wszystko z powyższego opisu się sprawdza :th:, schemacik też :)... tylko trochę przekombinować chciałem z silniczkami... kurde gdzieś sczytałem na forum że ktoś, gdzieś, jakoś pokombinował i weszły mu w depo silniczki ori ze starych lamp :no: - sprawdziłem, ciołem, giołem, kleiłem, błagałem stare ori silniczki żeby weszły :no: - ogłaszam wszem i wobec że faktycznie jest to technicznie, mentalnie, historycznie... najzwyczajniej w świecie nie możliwe :no: . Owszem, po kilkunastu próbach weszły mi całe w obudowe (jakis cud że nie popsułem lamp), ale wtedy okazuje się że bagnet (to białe plastikowe co wystaje z silnika i popycha klosz) jest najzwyczajniej w świecie za długie. Tak czy inaczej, jeśli ktoś się zastanawia czy uda mu się wykorzystać stare silniczki jakoś je przerabiając - niech sobie odpuści i skorzysta z mojego błędu - jest to niewykonalne!! :angry:. Teraz muszę namierzyć te silniczki od punto, jakieś paśi przeciwmgielne i po zamontowaniu tego wszystkiego uznam zadanie za zakończone. Jeszcze jedno, sam montaż lamp w otworach - osiągalne są trzy mocowania z czterech dostępnych, należy użyć troszkę siły żeby zatrzasnąć na dole (umiarkowane puknięcie ręką w lampę i samo wskakuje). Byłem w stacji diagnostyki, pan popatrzył, pochwalił, lekko podregulował i 10 zeta skasował. Miłej zabawy z wymianą (i ni hu hu nie prubójcie wykorzystać starych silniczków :no: - strata czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, sam montaż lamp w otworach - osiągalne są trzy mocowania z czterech dostępnych, należy użyć troszkę siły żeby zatrzasnąć na dole (umiarkowane puknięcie ręką w lampę i samo wskakuje).

W co Ty tam pukales, :mysli: u mnie bez problemu wkladam i wyciagam, Bez zadnego pukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bo może już się wyrobiło, jeśli chodzi o zatrzask na dole z boku, tu miałem lekkie problemiki żeby bolec przy nowych lampach wskoczył mi w stare gniazdo... i to właśnie w tym momencie pomogło lekkie puknięcie z boku (w kierunek)... i wskoczyło. A wcześniej napychałem, napychałem a to mi ciągle wychodziło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe sie wyrobilo tylko trzeba kupowac ori lampki, a nie jakies DEPO :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, śmieszne, naprawdę - a czytał kolega początek tego wątku gdzie to kol endriuu (przy okazji: będę ograniczał emotki :confused4:), robił rachunek sumienia w konfrontacji valeo us depo? Wynikało z tego że nie odbiegają materiałem i wykonaniem aż tak bardzo od siebie. Nie mam osobiście porównania - bo valeo nie widziałem, lecz depo które zamontowałem wczoraj poza tym jednym , podkreślam małym problemikiem, wkomponowały się w autko jakby tam zawsze siedziały. Anyway, w sumie to nie wiem dlaczego kolega tak się czepnął tego puknięcia - chciałem jedynie przekazać następnym wymieniającym z czym ja miałem jakieś problemy. Zalecam spox i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...