Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten rowek można całkiem odkręcić u mnie.

Potem zabrać do domu i skrobać bolec przed telewizorem :)

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, starałem się przejrzeć wątek, ale jest tu 109 stron, a auto stoi u mechanika i muszę szybko zamówić reflektory.

Może ktoś szybko pomoże, pacjent audi s4b5 1998 rok, przed liftem, mam reflektory ksenonowe z d2s dzielone.

Chce je zamienić na poliftowe DEPO, takie jak tu wszyscy wrzucacie, one mają jednak żarówki H7, widziałem, że na początku wątku ktoś pisał, że można zostawić d2s.

Pytanie: kupuje te reflektory ( http://allegro.pl/audi-a4-b5-99-01lampy-reflektory-nowy-l-p-depo-i6124420190.html) czy jeśli chcę zostawić xenon z s4 to potrzebuje coś jeszcze ?

Czy żarniki trzeba zmieniać ?

Ogromne dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba. wystarczy ze zastosujesz adapter do d2s. albo uda ci sie przelozyc soczewki z dzielonych.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu dzięki za pomoc: chodzi o taki adapter ?: http://allegro.pl/hid-adapter-bmw-e39-d2s-h7-i6251219533.html

Ządnego innego nie znalazłem...

Dodatkowo trochę podzwoniłem i mam mętlik w głowie.

Jeden ze sprzedawców radzi mi ten reflektor: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5071340198&reco_id=6bf9b694-7d6e-11e5-9ee0-fa163e045498&ars_rule_id=201

Twierdzi, że wszystko przełożę z oryginału, że pasuje silniczek i będzie działać samopoziomowanie, a w przypadku łączonych silniczek jest inny nie ma miejsca na przetwornicę i nie działa samopoziomowanie.

Prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce na przetwornice jest. silniczek kupisz za grosze.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce na przetwornice jest. silniczek kupisz za grosze.

wysłane z prodiża

Enriuu, prośba zerknij jeszcze czy ten adapter pasuję, bo chcę to właśnie wszystko zamówić.

Ewentualnie może wiesz gdzie kupić pasujący, szukam i nigdzie nie znalazłem innych.

http://allegro.pl/hid-adapter-bmw-e39-d2s-h7-i6251219533.html

Edytowane przez nitro20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5093294135

napisz do tego goscia czy ma do Twoich reflektorow

wysłane z prodiża

Edytowane przez endriuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie. Chce zmienić lampy na poliftowe, mam lampy depo potrzebne wtyczki i piny ale mam pytanie, czy potrzebny jest silniczek np. od punto do regulacji? Czy można założyć lampy bez tych silniczków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna ale nie bedzie sz mial regulacji z wnetrza wtedy. musisz tez zablokowac lampy w jednej pozycji wkladajac do tego otworu, gdzie wchodzi bolec od silniczka, jakąś blokadę wlasnej roboty. chyba ze jest takowa fabrycznie w lampach.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna ale nie bedzie sz mial regulacji z wnetrza wtedy. musisz tez zablokowac lampy w jednej pozycji wkladajac do tego otworu, gdzie wchodzi bolec od silniczka, jakąś blokadę wlasnej roboty. chyba ze jest takowa fabrycznie w lampach.

wysłane z prodiża

Tylko że ja nie mam regulacji ustawień świateł wewnątrz auta. Światła można ustawić tylko ręcznie na diagnostyce

mozna ale nie bedzie sz mial regulacji z wnetrza wtedy. musisz tez zablokowac lampy w jednej pozycji wkladajac do tego otworu, gdzie wchodzi bolec od silniczka, jakąś blokadę wlasnej roboty. chyba ze jest takowa fabrycznie w lampach.

wysłane z prodiża

Tylko że ja nie mam regulacji ustawień świateł wewnątrz auta. Światła można ustawić tylko ręcznie na diagnostyce

Panowie to jak z tymi silniczkami, muszą być czy nie muszą skoro nie mam regulacji świateł z wewnątrz auta....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszą, ale musisz zablokować odbłyśnik, jeśli kupiłeś nowe lampy to powinny być gotowe do montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy valeo poliftowe ile mają mocowań? Z góry są dwa, czy z dołu jest jakiś uchwyt?

Jak to leży w przedlifcie, wszystkie mocowania pasują?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują. jest bolec jeszcz na dole przy chlodnicy. spojrz na post #2160

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polifty mają 4 uchwyty, w przedliftach montujemy tylko na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania do was.

Jakis skuteczny sposób na rozklejenie lampy zespolonej valeo sklejonej masą/klejem wurth?

Jakie polecacie palniki do projektorów z Q7

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekarnik i nagrzewanie. palniki osram, philips lub GE. tylko uwazaj bo na allegro wiekszosc to podroby

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuu, muszę na "gwałt" kupić palniki, jeden jest już kaput... gaśnie po 2-3 min jazdy, tak z kilka razy a jak zaskoczy to jakoś tam świeci przez dłuższy czas.

Zdecydowałem się na Philipsy.

Teraz zasadnicze pytanie, brać 4300k czy 4800k, które spisują się lepiej na suchej oraz na mokrej nawierzchni?

Z tego co wiedze moje osramy świeca na biało, bez jakiejkolwiek niebieskiej poświaty, zatem mają barwę o temperaturze 4300k? Identyczna barwa światła jak na lewej części renederu: http://www.xenon-hurtownia.pl/xenon/4300-4800k.jpg

Gdzie kupić ori paliki? Mam zaprzyjaźniony sklep motoryzacyjny i z tego co wiem to zamawiają części m.in. w intercarsie - ale czy stamtąd będą na pewno oryginalne?

EDIT:

Dzięki Endriuu, poszło PW do Marcina :)

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz albo dzwon do dzika z forum. www.pro-choice.pl .bierz 4300K.to sa oryginaly

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły osramy.

Dzik nie miał philipsów, mimo wszystko jestem mega zadowolony.

Po sprawdzeniu żarników, są oryginalne - wszystkie znaki dla oryginału się zgadzają.

Świecą o prawie połowe lepiej niż te wypalone podjebki na których jezdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...