Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam następujący problem, świecą mi wszystkie żarówki a kiedy włączam długie wszystko gaśnie.

To sprecyzuj co to znaczy "świecą mi wszystkie żarówki" oraz "wszystko gaśnie".

Wygląda na błąd w podłaczeniu, skoro Bosche działały OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jest tak. kiedy włączam światła zapala się postojowe, mijania i lekko żarzy sie żarówka długich. A kiedy przełączam dżwignie na pozycje świateł długich to gasną wszystkie żarówki. Dziwne jest to ze problem dotyczy jednej lampy i pojawił sie dopiero dzisiaj a lampy wymieniłem 1.5 roku temu i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś zwarcie się zrobiło albo coś z połączeniem.. Sprawdź wtyczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jest tak. kiedy włączam światła zapala się postojowe, mijania i lekko żarzy sie żarówka długich. A kiedy przełączam dżwignie na pozycje świateł długich to gasną wszystkie żarówki. Dziwne jest to ze problem dotyczy jednej lampy i pojawił sie dopiero dzisiaj a lampy wymieniłem 1.5 roku temu i wszystko było ok.

a to naprawdę dziwne.ja proponuję posprawdzać kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. Faktycznie było zwarcie. Wypieły sie dwa piny we wtyczce w obudowie lampy i dla tego był ZONK. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo pytań mam na priv - Jak sie Depo spisują po latach? Więc - kiedy pytają mnie:

- "Jak sie Depo spisują po latach?" - odpowiadam:

- "Rewelacyjnie - nic nie paruje, nic nie zmatowiało, pleksi bez większych i mniejszych rysek. Są to dobre jakościowo zamienniki. Jeśli miał bym podjąć decyzję dzisiaj - używki Valeo czy nowe Depo, odpowiedz jest tylko jedna: Depo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo pytań mam na priv - Jak sie Depo spisują po latach? Więc - kiedy pytają mnie:

- "Jak sie Depo spisują po latach?" - odpowiadam:

- "Rewelacyjnie - nic nie paruje, nic nie zmatowiało, pleksi bez większych i mniejszych rysek. Są to dobre jakościowo zamienniki. Jeśli miał bym podjąć decyzję dzisiaj - używki Valeo czy nowe Depo, odpowiedz jest tylko jedna: Depo"

moge o swoich napisac to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tyle w temacie :naughty: mi również polecają Depo bo nie są drogie a warte swojej ceny :)

a właśnie ma ktoś z was zrobione w poliftach światła do jazdy dziennej mając bixenon? Bo ciągle mnie to nurtuje czy się jakiś idiota nie dowali do tego że jest brak homologacji na lampie:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tyle w temacie :naughty: mi również polecają Depo bo nie są drogie a warte swojej ceny :)

a właśnie ma ktoś z was zrobione w poliftach światła do jazdy dziennej mając bixenon? Bo ciągle mnie to nurtuje czy się jakiś idiota nie dowali do tego że jest brak homologacji na lampie :mysli:

ale czym Ty się przejmujesz?? :mysli:

ja mam xenon bez sprysków i jakoś się nie przejmuję wcześniej miałem xenon w zwykłej lampie co nie wolno robić i co nic. :polew: a Ty dziennymi się przejmujesz. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tyle w temacie :naughty: mi również polecają Depo bo nie są drogie a warte swojej ceny :)

a właśnie ma ktoś z was zrobione w poliftach światła do jazdy dziennej mając bixenon? Bo ciągle mnie to nurtuje czy się jakiś idiota nie dowali do tego że jest brak homologacji na lampie :mysli:

ale czym Ty się przejmujesz?? :mysli:

ja mam xenon bez sprysków i jakoś się nie przejmuję wcześniej miałem xenon w zwykłej lampie co nie wolno robić i co nic. :polew: a Ty dziennymi się przejmujesz. :good:

w sumie :decayed: podoba mi się ten pomysł żeby zrobić bixa i dzienne bo szkoda mi żarówek tak ciągle świecić w dzień :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość założenia bixenonu do oryginalnej soczewki, bez jej wymiany? :przebiegly:

:no:

soczewka bixenonu jest niestety większa od xenonowej z tego co widziałem w wątkach o rezaniu bixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma taki że jak wieksza soczewka to bix lepiej świeci. :cool1: na małej soczewce nie świecił by jako długie. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, lampki wreszcie do mnie jadą. Ori valeo z silniczkami. Wtyczki też mam, a mocowania kierunków chcę przełożyć ze starych.

Czy w tym wątku jest schemat połączeń ze starych dzielonych valeo na nowe, zespolone? Bo nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...