Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Schemat dla przejścia z Bosch na Valeo zespolone.

bosch2valeo.jpg

copyright by damos

Schemat dla przejścia z Valeo na Valeo zespolone. Jeśli po modzie nie świecą ci mijania wraz z długimi wejdź tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_swiatla_drogowe_po_przekladce_lamp_z_h4_na_soczewke_lub_xenon-t29283.0.html

valeo2valeo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaa, czyli bosh i valeo przed 2. liftem mają te same wtyczki tylko inaczej piny podpięte?

No to luzik, nagrzać garaż i rezać. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, gdzie dostać lampy zespolone DEPO pod D2S? nigdzie nie moge w necie znaleźć, jak wychodzą teraz cenowo?

kupiłem już ori xenon valeo używke ale z ciekawości chciałem wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, gdzie dostać lampy zespolone DEPO pod D2S? nigdzie nie moge w necie znaleźć, jak wychodzą teraz cenowo?

kupiłem już ori xenon valeo używke ale z ciekawości chciałem wiedzieć

Ja kiedyś też szukałem... pytałem allegrowych sprzedawców i chcieli mi wcisnąć za ok 800zł (na zamówienie)

na ebay też widziałem http://www.ebay.com/itm/180818071631?item=180818071631&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item2a1998d04f&vxp=mtr

jeszcze droższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam też kolejne pytanie, czy jak miałem wcześniej BOSCHe, to czy ucięty kabel od halogenów może mieć wpływ na jasność świecenia xenonu, jakies przebicie itp? uważam że ten trochę słabo mi świeci, nie ustawiałem go na stacji ale myśle że całkiem źle ustawiony nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam też kolejne pytanie, czy jak miałem wcześniej BOSCHe, to czy ucięty kabel od halogenów może mieć wpływ na jasność świecenia xenonu, jakies przebicie itp? uważam że ten trochę słabo mi świeci, nie ustawiałem go na stacji ale myśle że całkiem źle ustawiony nie jest

ja tak mialem i nic takiego nie zauwazylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam też kolejne pytanie, czy jak miałem wcześniej BOSCHe, to czy ucięty kabel od halogenów może mieć wpływ na jasność świecenia xenonu, jakies przebicie itp? uważam że ten trochę słabo mi świeci, nie ustawiałem go na stacji ale myśle że całkiem źle ustawiony nie jest

ja tak mialem i nic takiego nie zauwazylem.

Potwierdzam, rok czasu przejeździłem z kablami od halo zaizolowanymi wśród reszty kabli i było ok. Nawet ostatnio wyrezałem halo w zderzaku i też nie ma różnicy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam teorii dlaczego u mnie slabo swieca xenony :decayed:

soczewka niby regenerowana choc nie zdazylem dokladnie zajrzec do niej, nie mialem poki co tyle cierpliwosci zeby ja wyjac bez rozklejania lamp, żarniki, obydwa inne w jednej siedzi nawet D2R, w drugiej D2S i świecą tak samo, jedna OSRAM druga Philips, przetwornice też różne, jedna ori valeo druga nie ori ale Hella, a lampy wciąż jakby słabo świecą, obydwie

jak lampy nie swieca to jak sie patrzy od przodu soczewki są różowawe, żarniki natomiast świecą na lekko niebiesko/biało więc domniemam że są jeszcze ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioteros podpinam się pod pytanie, tez mi słabo świecą ale na zwykłych h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano zaczynam rezanie. Ile wam czasu zajęła zmiana lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano zaczynam rezanie. Ile wam czasu zajęła zmiana lamp?

Hmm... pare godzin zajmuje. Trzeba zdemontować zderzak, kierunki, reflektory, wyrezać nowe kostki i instalacje podłączyć prawidłowo, wyciąć kawałek blachy z błotnika i zabezpieczyć czymś od razu a potem ustawianie żeby było równo i ładnie i skręcanie do kupy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem.. W sumie nie pamiętam czy trzeba czy nie, ale ściągnięcie zderzaka to 5 min a na pewno jest wygodniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zmiana wtyczek, wyciecie blotnikow poki co bez konserwacji i zalozenie lamp zajely nieco ponad godzinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zmiana wtyczek, wyciecie blotnikow poki co bez konserwacji i zalozenie lamp zajely nieco ponad godzinke

To szybko Ci poszło. Zderzaka nie trzeba zdejmować :hi: 1,5-2h poświęciłem razem z odczekaniem po konserwacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo szybko bo wycinalem blotniki kątówką, delikatnie i precyzyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów:)mam problem z podłączeniem silniczków tzn od silniczka idzie 3 pinowa kostka:

-niebieski

-czarny

-brązowy

jak to ogarnac co jest masa co plus a co sygnał załączam rys...sorry ale nie miałem aparatu pod ręką:)

3ac88104f1a2c672m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów:)mam problem z podłączeniem silniczków tzn od silniczka idzie 3 pinowa kostka:

-niebieski

-czarny

-brązowy

jak to ogarnac co jest masa co plus a co sygnał załączam rys...sorry ale nie miałem aparatu pod ręką:)

3ac88104f1a2c672m.jpg

valeo2valeo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...