Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko pod blokiem będzie nie będziesz miał czym polutować.

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

jak już weś te pierwsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciężko pod blokiem będzie nie będziesz miał czym polutować.

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:44 ----------

jak już weś te pierwsze

chyba ze zakupi te wtyczki http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i2071911376.html

to sie obedzie bez jakiegokolwiek lutowania? dobrze zakumalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanie czy da radę bez garażu zrobić te cięcie błotników? Mam audika z przed lifta i chciałbym założyć sobie lampki po lifcie ale nie wiem czy dam radę to zrobić pod blokiem bez garażu? obecnie mieszkam w Częstochowie i jako tako nie mam znajomych za wiele tutaj. Jakby ktoś był z okolic to proszę o wiadomość.

A tak poza tym mam Audi kolor zielony groszek jakie lampki by pasowały raczej ciemne ??

a oto te co mi się podobają:

http://allegro.pl/lampy-reflektory-fk-audi-a4-b5-94-99-s4-soczewka-b-i2082787266.html

czy takie

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-black-clear-soczewka-depo-i2114776388.html

pierwsze lampy jakie wkleiłeś to dzielone więc jeśli nie chce Ci się bawić w przeróbki to te FK będzie P&P no ale ja osobiście wolał bym zespolone DEPO bo do FK przekonany nie jestem. Też mam zielone auto i chyba lepsze będą z srebrnymi środkami ale to żecz gustu i każdemu sie podoba co innego

O co Ty się martwisz ja nie mam prądu w garażu i będe musiał przed blokiem rezać i nie widzę w tym problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he chodzi o to że ja muszę tym autem do pracy dojechać jakoś ;d a bez świateł nie wiem czy dam rade w razie w ;d ale też bym brał zespolone, błotnik jakoś brzeszczotem by podpiłował, a kable tak jak mówicie adaptery tylko teraz kwestia P&P czy będzie działać wszystko jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he chodzi o to że ja muszę tym autem do pracy dojechać jakoś ;d a bez świateł nie wiem czy dam rade w razie w ;d ale też bym brał zespolone, błotnik jakoś brzeszczotem by podpiłował, a kable tak jak mówicie adaptery tylko teraz kwestia P&P czy będzie działać wszystko jak trzeba.

Prościej jest kupić 2 wtyczki w ASO do tego, 2 wtyczki ISO, przełożyć piny do wtyczek lamp, polutować i umieścić piny we wtyczce wg schematu na 1 stronie. koszt max 65zł, a nie 200zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silniczki ori z Valeo przedlifta pasują? Jak nie, lub tak, proponuje dodać tą informacje na pierwszej stronie, temat dość obszerny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A silniczki ori z Valeo przedlifta pasują? Jak nie, lub tak, proponuje dodać tą informacje na pierwszej stronie, temat dość obszerny :)

Było pisanie wcześniej że pasują silniczki ze Skody Fabii I oraz Punto i chyba jeszcze któregoś ale z Fabii najtańsze. Sam się o to pytałem i odpisano mi, że pasują beż żadnych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki do regulacji albo ori Audi albo od Fabii I, Golfa 4 lub Punto II - wszystkie pasują. od fabii ponoc najtańsze.

Ok. Dzięki. W takim razie dopisałbym, że od przed lifta nie pasują, bo czytając to można stwierdzić, że pasują :P

A nie każdy ma czas na przestudiowanie posta z 57 stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. W takim razie dopisałbym, że od przed lifta nie pasują, bo czytając to można stwierdzić, że pasują :P

A nie każdy ma czas na przestudiowanie posta z 57 stron :)

Jeśli byś przeczytał dokładnie to byś wiedział że z przedlifta nie pasują ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do autora wątku przymierzam się do rezania Lampek

mam już lampki ORI Valeo + silniczki z Fabii I + wtyczki z lamp poliftowych

tylko przez zmianę silnika forum nie mogę oglądnąć kilku zdjęć i tu moje pytanie czy mógłbyś zrobić nowa wstawkę z podłączenia pinow (schemat) z tego co oglądałem na starym to taki kolorowy zrobiłeś było to dość przejrzyście opanowane.

drugie moje pytanie czy te zestawy będą pasować

http://allegro.pl/hid-xenon-d2s-4300-6000-8000-xenony-slim-gwarancja-i2166326945.html

http://allegro.pl/zestaw-d2s-zamiennik-xenon-xenony-warszawa-sklep-i2119438168.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz czas na pytanie ktorego nikt nie zadal: czy przy lutowaniu odlaczyc aku? bede pierwszy raz w zyciu to robil wiec pytam zeby sie jakies zwarcie nie zrobilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzialem sie dzis za to usiebie i mam problem z wlozeniem bolca lampy w to gniazdo przy chlodnicy, za chiny ludowe nie chce wejsc, obawiam sie ze bez zdjecia zderzaka nie ma takiej opcji, powiedzcie jak to ogarnac, wczesniej endriuu pisal ze popsikal to wd40 i weszlo jak w maslo. ale u mnie ten bolec zawadza caly czas o to w/w gniazdo i trzeba by bylo go chyba ze 2cm uciac zeby wszedl bez problemu nie zawadzajac z drugiej strony o rog blotnika POMOCY:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za malo podciales blotniki? ja tak mialem, jak poprawilem bylo duzo latwiej juz wsadzic lampy, dodatkowo to mocowanie pod ten bolec moze sie delikatnie uginac wiec tez trzeba z wyczuciem nagiac az w koncu bolec w nie wskoczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze za malo podciales blotniki? ja tak mialem, jak poprawilem bylo duzo latwiej juz wsadzic lampy, dodatkowo to mocowanie pod ten bolec moze sie delikatnie uginac wiec tez trzeba z wyczuciem nagiac az w koncu bolec w nie wskoczy

nie blotniki wydaje mi sie podcialem idealnie tak jak jest na 1wszej stronie watku, poza tym jak odkrce to gniazdo przy chlodnicy to lampa wchodzi cycys glancus, bo ten bolec lampy juz sie nie zapiera. ale przeciez nie zostawie jej tylko na 2 gornych zaczepach. jak próbuje ja po skosie wsadzic ze najpierw ten bolec potem reszta to zawadza mi sie wnetrze lampy o sam rog blotnika, wydaje mi sie ze ten bolec przy lampie jest za dlugi, nie wyglada na kleojny, lampa jest ori i bolec tez :( nie wiem co robic

koledzy jeszcze jedna rzecz: jak zmienic te przeslone zeby swiecily na wersje europejska? w tej chwili mam angliki... gdzie ona wlasciwie sie dokladnie znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam weszło bez problemu.a masz ori valeo lampy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam weszło bez problemu.a masz ori valeo lampy??

tam mam valeo ori...

ale problem juz rozwiazany... kolega syllwek przeslal mi ciekawy filmik z montazu, nie wiedzialem ze wystarczy lekko puknac w lampe od strony kierunku i ten bolec wskoczy na swoje miejsce, nie chcialem tak robic bo balem sie ze sie zlamie

swoja droga ciekawa opcja bylo by podwieszenie tego filmu dla potomnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam weszło bez problemu.a masz ori valeo lampy??

tam mam valeo ori...

ale problem juz rozwiazany... kolega syllwek przeslal mi ciekawy filmik z montazu, nie wiedzialem ze wystarczy lekko puknac w lampe od strony kierunku i ten bolec wskoczy na swoje miejsce, nie chcialem tak robic bo balem sie ze sie zlamie

swoja droga ciekawa opcja bylo by podwieszenie tego filmu dla potomnych ;)

Podeślij filmik na pw albo daj link tutaj bo bede zabieral sie za rezanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...