Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

No chłopie pomyśl trochę. Jak jesteś wybitny możesz próbować z lampami na aucie :facepalm: Ale wygodniej i szybciej będzie zdemontować i robić to na stole :wink:

Pytałem dla upewnienia się :hi:.

Jest problem z włozeniem tych silniczkow ale jak zrobisz to z głowa to poradzisz sobie...musisz tak wyregulowac regulacja reczna zeby ci jak najblizej podszedl ten otwor na ta kulke z silniczka.i wtedy bez problemu ci wskoczy.. inaczej nie wlozysz tego ,chyba ze cos połamiesz... krec dwiema regulacjami recznymi i ci to przestawi...

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podlacz silniczek do instalacji lampy, przekrec zaplon ustaw regulacje tak zeby czpien silniczka wysunal sie maksymalnie na zewnatrz, i wtedy zacznij wsadzac silniczek, tez jest duzo latwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jeszcze zapomnialem dodać ze musisz wysunac max silniczek bo inaczej ci za ciula to nie wskoczy tam w swoje miejsce.. ja sie bawiłemz tym 30min i dopiero sposobem weszlo jak napisalem wyzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie wysuwałem i się udało, tylko trzeba najlepiej lampy zdjąć z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, szybkie pytanie: lampy poliftowe UK da radę przerobić na EU? Coś mi o uszy się obiło że przestawia się przesłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze da.. ja mam angielskie i przestawia sie takim drucikiem i swieca jak europejskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co czytam cały wątek aby odnaleźć schemat elektryczny jak przejść z valeo przedlift na valeo poliftowe, i muszę jeszcze ogarnąć sposób podłączenia bez kostek do lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bez kostek wsuwki zastosowane, ale powiem ci że kup sobie lepiej od razu wtyczki chłopaki maja często po 30 zł za 2 a teraz jak mnie kusi na bixa to wygodniej by było na wtyczkach ori:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co czytam cały wątek aby odnaleźć schemat elektryczny jak przejść z valeo przedlift na valeo poliftowe, i muszę jeszcze ogarnąć sposób podłączenia bez kostek do lamp.

:facepalm:

przeciez wszystko jest w pierwszym poscie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki silniczek bedzie pasowal do zespolonej VALEO??

SILNICZEK REFLEKTORA SKODA FABIA I (2954846340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Juz kupilem jeden silniczek z lampy VALEO, ale jest za duzy :/ Wiec chcialbym sie pewnic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: ale temat się rozsósł, normalnie ja go ogarniałem dwa dni. Przydalo by się żeby ktoś tu posprzątał:) Panowie a powiedzcie mi jakiego rozmiaru jest soczewka z VALEO a jakiego w angelszajsach? Albo przynajmniej czy rozmiarami są identyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: ale temat się rozsósł, normalnie ja go ogarniałem dwa dni. Przydalo by się żeby ktoś tu posprzątał:) Panowie a powiedzcie mi jakiego rozmiaru jest soczewka z VALEO a jakiego w angelszajsach? Albo przynajmniej czy rozmiarami są identyczne?

Wiesz co, nawet całe lampy są identyczne tak się składa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie identyczne to napewno nie są... Chociaż by dlatego ze tego szajsu nie da się tak spasowac jak poliftów. W angelsach sa h1 a w poliftach h7 więc się zastanawiam czy soczewki mają takie same wymiary. A jak wyjmuje się soczewke z lampy? U nas na forum nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trafiłeś inne lampy.innej firmy valeo jest identyczne nawet da rade przerobić na eu.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to trafiłem inne lampy? No dobra nie chciałem się chwalić ale mam sonary angelseye czy jak tam to się pisze :facepalm: i chciałbym się dowiedzieć czy soczewki z valeo są takie same? (jeśli chodzi o rozmiar i mocowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...