Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jakie klocki do 2.8


lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukałem ale nie znalazłem jakie polecane sa klocki na przod do a4 b5 2001 2.8V6 i czy mam czujnik. Jak sa zimne to nic nie slychac ale jak troche je rozgrzeje to zaczynaja piszczec i chyba zbliza sie ich koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre klocki to np. ATE, Textar, Ferrodo, z przodu na pewno masz czujnik, ale jak się kończą klocki to kontrolka na FIS-ie już się powinna palić.

Poza tym to nazwij jakoś po ludzku ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre klocki jak już są bliżej finiszu to zaczynają popiskiwać, u Ciebie może jeszcze aż tak bardzo się nie starły więc do czujnika być może nie doszło. Nie musisz ściągać od zewnątrz zaglądając przez felgę będziesz widział jak grube masz okładziny, a od wewnątrz podjedź do jakieś stacji diagnostycznej i tam na kanale zobaczysz jak wyglądają, ja za podobną cenę jak Ty kupiłem ATE z czujnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ate to padaczka

sprawdz tylko czy masz czujniki

jezeli tak to kup TRW ozn. GDB1307

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ATE to padaczka? Czy to nie przypadkiem ATE jest standardowo w A4 montowane?

Co jest z nimi nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego, przecież BOSH jest tańsza firma niż ATE.

Co jest nie tak z tymi ATE? Są za miękkie, za twarde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch to tak na prawde Pagid

a to ze tansze nie oznacza ze gorsze

co do Ate to nie wypowiadam sie, nie chce aby ktos posadzil mnie o stronniczosc, mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

nie tylko Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

nie tylko Ty ;)

Również się pod tym podpisuję. W poprzednim aucie klocki ATE notorycznie się ścierały bo były zbyt pasowne :thumbdown: Od paru tyg brat jeździ na tańszym i polecanym na forum Boschu i jak ręką odjął. Klocki ładnie chodzą w prowadnicach i żadne kółko samo z siebie się nie grzeje(zaznaczam, że klocki były wymieniane osobno zgodnie ze sztuką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również stosuję TRW i z czystym sumieniem mogę polecić .

Ja równiez polecam TRW, mam je od jakiegos roku, bardzo wolno sie scieraja, nie piszczą i nie pylą (felgi sie malo brudzą)

a hampelek jest przyzwoity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu założyłem na przód Delphi nie pamiętam dokładnego oznaczenia, ale póki co nieźle hamują a do tego dość wolno się ścierają, z tego co pamiętam miały również czujniki, ale niestety musiałem je zdemontować. Generalnie nie widziałem o nich żadnej opini nigdy, ani tu ani nigdzie. Póki co jestem w miare zadowolony, jeszcze tył pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinii na temat Delphi jest na forum sporo, zwykle sa negatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwaltownie spada skutecznosc hamowania w miare rozgrzewania sie tarczy i klocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez około 1,5 miesiąca nie poczułem tego na tych klockach - naprawdę. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to że troszeczke brudzą fele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...