Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nie włącza sie klima


juchas

Rekomendowane odpowiedzi

witam. problem tego typu, że wciskam "śnieżke" i trzymam to świeci się, puszczam gaśnie. klima nabita. kilka razy załączyła się klima i śnieżka świeciła, co może być przyczyną ? może miał ktoś podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że nikt się nie załapał na temat, u mnie własnie wczoraj sie pojawił taki sam problem. Wsiadłem, pojechałem, zmoroziłem auto i poszedłem do sklepu, wsiadłem zapaliłem auto, ujechałem kawałek i włączyłem klime i .... d*pa :mysli: jak trzymam przycisk to się swieci śnieżka ale i tak nie chłodzi, na kompie jeszcze nie byłem, ale czynnik już sprawdziłem i jest tak że podejrzewam że to panel bedzie walnięty - jak dojde do sedna to napisze co było przyczyną, jak tylko będe mial czas się dalej tym zajać :)[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 13:57_________________________________________________czujnik cisnienia klimatyzacj jest uszkodzony - odpowiada on za sprawdzanie czynnika w instalacji i po stwierdzeniu go dopiero uruchamia klime, stąd śniezynka świeci jak się ją naciska i gaśnie jak sie pusci :decayed: swoją drogą mogł by byc ktoś tak uprzejmy s podać mi numery tego czujnika z etki - bede zobowazany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...