Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilot do centralnego


ddra

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pyt czy ktos z Was montował moze pilot do centralnego zamka w swojej niuni ;) bo za każdym razem gdy wkładam kluczyk do zamka nasuwa mi się pytanie ile to może kosztować i czy samemu mógłbym to założyc a jeżeli nie to ile za takie coś w warsztatach spiewają

pozdrawiam

d@rq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem alarm i od razu wpiełem sie do centralnego, ale jak nie chcesz alarmu to są same sterowniki do centralnego na pilota, można spotkać też takie sterowniki z odcieńciem, czyli możesz np odciąć pompe paliwa od razu, co do ceny to trudno mi powiedzieć, jak zakładałem alarmy to cena takiego sterownika była od 60 do nawet 120 pln,a z założeniem to nie ma wiekszych problemów, jak by co to mogi to troche rozpisać na PW, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać jestem nowicjuszem na forum i nie wiem czo to "PW" a skoro mówisz że nie ma z tym problemu to moze warto spróbować ale najpierw chyba muszę zacząć od kupna tych sterowników i tu pada pytanie "jakie to są"

d@req 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać jestem nowicjuszem na forum i nie wiem czo to "PW" a skoro mówisz że nie ma z tym problemu to moze warto spróbować ale najpierw chyba muszę zacząć od kupna tych sterowników i tu pada pytanie "jakie to są"

d@req 8)

PW - prywatna wiadomość

Na dole pod postem każdego użytkownika masz przycisk PW i jak go wciśniesz to wysakuje Ci okienko i piszesz do niego wiadomość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowy sterownik do zamka centralnego na pilota, poszukaj na allegro lub podjedz do najbliższego zakładu gdzie zakładaja alarmy, widziałem też sklepy z takimi rzeczami, poszukaj a jak już bedziesz miał to sie odezwij to Ci powiem co masz zrobić,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez zakladalem sam alarm a wczesniej mialem tylko centralny na kluczyk, za calosc ( centralka alarmowa , syrena, czujnik wibracji , 2 piloty i obszerna instrukcje ) dalem ok 200 zł, i to caly koszt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzy tu www.hot-shop24.pl napewno cos znajdziesz a wrazie czego dzwon gostki maja pojecie o takich rzeczach i napewno udziela informacji

Goldcare patrz rowniez na daty postu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...