Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle że tez trzeba u nas zalozyc taki watek dlatego wpisujemy :

kto ? kogo ? gdzie ? o ktorej godzinie ? z kim
:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł :good:

dziś jak jechałem na spota 15:50 może była, jakaś ciemnozielona B5 w sedanie próbował mi dotrzymać kroku - bezskutecznie :decayed: myślałem że jakaś zaprzyjaźniona dusza, ale odpuścił

w środę w Łańcucie na światłach, przy dworcu pks ciemna, naLEDowana z tyłu(chyba) B6 w avancie RLA XXXX na ramkach klubowych - użyłem 2ukrotnie klaksona :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przed południem na Langiewicza Srebrny Avant B5 na parkingu chyba 1.8T z naklejkami :-)

wczoraj po południu koło dworca Pks czarne b6 avant wynaklejkowane :-) (ja akurat nie miałem naklejek wiec kolega co sie przeciskał lusterko w lusterko nie zajrzały :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przed południem na Langiewicza Srebrny Avant B5 na parkingu chyba 1.8T z naklejkami :-)

wczoraj po południu koło dworca Pks czarne b6 avant wynaklejkowane :-) (ja akurat nie miałem naklejek wiec kolega co sie przeciskał lusterko w lusterko nie zajrzały :-)

kolo kiosku ruchu?

pewnie moj, 1.9TDI :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po południu koło dworca Pks czarne b6 avant wynaklejkowane :-) (ja akurat nie miałem naklejek wiec kolega co sie przeciskał lusterko w lusterko nie zajrzały :-)

Hm, to pewnie mnie mogłeś widzieć, byłem i obok PKS i później tam w tej ślepej uliczce w stronę wiaduktu :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę w Łańcucie na światłach, przy dworcu pks ciemna, naLEDowana z tyłu(chyba) B6 w avancie RLA XXXX na ramkach klubowych - użyłem 2ukrotnie klaksona :hi:

:hi:

dopiero dzis zobaczylem ten watek

to pewnia ja bylem :wink4:

sorka teraz juz sie bede ogladal jak ktos bedzie trabil :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis grzes1150 rondo Pobitno lecial w dol na Lwowska 15.10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis grzes1150 rondo Pobitno lecial w dol na Lwowska 15.10 :decayed:

Toczyłem się żółwim tempem do pracy :wink4: Wczoraj ok.14 na Rejtana spotkałem niebieskie b6 - chyba Virus01 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 19.30 na Sikorskiego mijało mnie czarne B6 z ledami z tyłu. auto wydawało sie znajome, to ktoś od nas? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 18.30 na drodze Zwieczyca-Rzeszow MARRIAS PIZZA Plugibuggi RZE .... B6 w kombiaczku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę w okolicy mostu zamkowego widziany sixu he i na obwodnicy dużej w okolicach TESCO ok godzi 18

Wczoraj ok 19.30 na Sikorskiego mijało mnie czarne B6 z ledami z tyłu. auto wydawało sie znajome, to ktoś od nas? :naughty:

Widzę że z Kochanek nici... wszędzie mozna wpaść :naughty::kox:

Pozdro dla MATI_RZ, czarne B7 avant - fajnie zrobione :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja nic nie wiem :-) po prostu zwróciłem "tym razem" uwagę :-) to się przyznaj co tam te 5 lat robisz ? :-) :wink4:

pytam z czystej ciekawości "zawodowej" bo ja pracuje w "Elmarze" :gwizdanie:

USitarza pracuje 15 lat :wink4: jezdze :gwizdanie:

Sobota. Widziany wrclaguna i dsz33 w jednym miejscu. Obaj w B7. Było jeszcze jedno B7 bliżej nieokreślonego pochodzenia i jedna B5. :song:

Czasem spota robuimy u Shoguna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony avant B6 RST na ramkach klubowych widziany zaparkowany w Przeworsku. Przyznać się kto to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...