RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

wrclaguna

Dzisiaj w Żurawicy o godz.11.30 widziany Kolega w A4B6 srebrne kombi początek blach RZE ;) Pozdrowienia dla Kolegi :)

Pozdrawiam również myślę że też Cię widziałem takie ciemne kombi? Chyba że to ktoś inny.

My się mijaliśmy na mostku w Żurawicy również srebrne Audi ;) pokazywałem cześć ale ciemny okular robi robotę :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)

pozdro dla kolegi ze sreberka b6 avant na RZE z którym pomykałem od Krakowa w stronę Rzeszowa 15.08. Granatowy avant b7

Również pozdrawiam :hi::)

Pozdrowienia dla Kolegi z sedana widzianego dzisiaj na ul.Kopernika w Przemyślu. :) Ps.myślałem że zatrzymasz się na przystanku :) do następnego pozdrawiam :)

Ukłony dla kierownika czarnego avanta B6, RLE parking koło biedronki w Leżajsku około 19.20 :):hi:

Niestety kolego lecialem z dzieckiem i kobiecina to nie bylo za bardzo czasu zawsze mozna sie ustawic gdzies na miescie wieksza pączka . Pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj niedaleko Shine Club Rzeszów widziana piękna czerwona B5 S4 kombi na blachach RKL. Pozdrawiam

również pozdrawiam :wink:

również pozdrawiam :wink:

Przyznać się :) kogo mijałem wczoraj ok 14tej wyjeżdżającego z mojej lewej na skrzyżowaniu w Jasionce, zglebioną granatową B5 w avancie ?

Dziś na parkingu przy oszlołomie czarny avant b6 początek nr.rej RPZ

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)

No to wszystko się zgadza ;) Pozdrowionka :wink:

Edytowane przez kylo1991

Pozdrawiam :)

No to wszystko się zgadza ;) Pozdrowionka :wink:

:hi:

Dziś widziany czarny avant B6 zaparkowany przy komendzie policji w Tarnobrzegu

Dziś w Stalowej woli pod galerią VIVO widziany czarny avant A4 B8 na RST..Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj w Stalowej Woli o godzinie 15tej na ul. Energetyków, skręcający na światłach w prawo czarny avant b7 w sline z klubowymi ramkami RSTXK..