Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi z Srebrnej Audi B6 (rej RSR) na Podkarpackiej w Rzeszowie dzisiaj koło 18:30 ...

Chyba w poprzedni tydzień też się tam spotkaliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, widzę, że jednak boisz się, że Cie sypnę, bo nie wiem czym zasłużyłem na takie słowa ;)

Miło było się zobaczyć, dawno Was nie odwiedzałem, ale

to się zmieni do zobaczenia za niedługo na zlocie :)

P.S.: Twoja audiczka wyglada coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kozak pocinał A7 3.0 T koło godz. 12 widziany w Rudnej Małej, śliczny niebieski kolor..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje pomocy. Tak sie stalo ze moja fura troche sie nie popisala. Jestem 300 km od chalupy w okolicach Przemysla. Po drodze poczulem utrate mocy i zapalil sie check. Dojechalem do celu jednak z czasem uwidocznil sie mega pisk dobiegajacy z silnika (jak pisk klockow). Pisk znika po dodaniu gazu, po odjeciu pojawia sie. Na postoju piszczy. Czy jest ktos z okolic Przemysla zeby sprawdzic o co chodzi, chociaz podlaczyc pod kompa (wiem ze jest chu.. okres...) no ale moze. Oczywiscie ja bym podjechal. Kontaktowalem sie z moim mechanikiem i twierdzi, ze to turbina (na ostatnim przegladzie stwierdzil ze jest tam cos do wymiany chyba oringi czy cos) no i ze teraz sie rozszczelnila i wirnik piszczy. No ale najpierw komputer....Link nagrany na postoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie do was. Gdzie w Rzeszowie można znaleźć warsztat/zakład które specjalizuje się w serwisowaniu Webasto ? Moje zastrajkowało, chodzi przez minutę, może dwie a potem wyłącza się. Po drugim odpaleniu, słychać jakieś strzały i też lipa. Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kolegi z czarnego avanta b6 z klubowymi ramkami RLE 27...

Zmrugany na rądzie w Leżajsku ok 17:30

Odpowiedział awaryjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Koledzy mam pytanie do was. Gdzie w Rzeszowie można znaleźć warsztat/zakład które specjalizuje się w serwisowaniu Webasto ? Moje zastrajkowało, chodzi przez minutę, może dwie a potem wyłącza się. Po drugim odpaleniu, słychać jakieś strzały i też lipa. Będę wdzięczny

Na załężu są majstry od webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy a4 b5 sedan przed lift felgi stalowe na klapie naklejka klubowa nr rej RJA 38... Widziany w Pruchnik koło Banku Spółdzielczego godz 12:15 . Pozdrowienia od a4 b5 avant czarny bezpośrednio za tobą mrugnąłem światłami ale żadnej reakcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kolegi z czarnego avanta b6 z klubowymi ramkami RLE 27...

Zmrugany na rądzie w Leżajsku ok 17:30

Odpowiedział awaryjnym :)

również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Stalowej Woli widziany AVANT B6 na rejstracjach RNI na parkingu przy Okulickiego. Pozdrawiam z avanta na RTA.[emoji6]

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany rano w sylwestra około 7.40 srebrny avant B5 na S19,skręcił na Aleję Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego,najprawdopodobniej pojechał w stronę Przemyśla z tyłu ramki klubowe.Pozdrowienia z czarnego avanta B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09 pozdrawiam niebieskie audi a4 1.9 trasa Rzeszów - Przemyśl dawałeś radę nawet jak coś się odezwij pozdrawiam :)

rejestracja rpr04 dalej nie pamiętam

Edytowane przez ziomek435
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi wysiadajacego z czarnego b6 avant z klubowymi ramkami RNI....

Dzisiaj ok 12:18 W Stalowej Woli na ulicy Poniatowskiego przy banku BGŻ :hi:

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 15 na skrzyżowaniu kolo galerii Rzeszów b6 avant rkl z ramka z tylu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09 pozdrawiam niebieskie audi a4 1.9 trasa Rzeszów - Przemyśl dawałeś radę nawet jak coś się odezwij pozdrawiam [emoji4]
rejestracja rpr04 dalej nie pamiętam

Szara audi hehe pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...