Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla pacjenta w szarej/grafitowej B6 AVANT widzianego na rondach koło autostrady w Rudnej ( koło godz 23:20). Przepuszczałem cię :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnej B8 bawiącego na zabawie sylwestrowej w Husowie w domu weselnym Górnica ;) Mam nadzieję że impreza udana;) Pozdrawiam[emoji4] d6bac5b1a2b091d967ae75ff7934f49a.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2018 o 04:46, mateo_c1 napisał:

Pozdrowienia dla właściciela czarnej B8 bawiącego na zabawie sylwestrowej w Husowie w domu weselnym Górnica ;) Mam nadzieję że impreza udana;) Pozdrawiamemoji4.pngd6bac5b1a2b091d967ae75ff7934f49a.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

A ona taka brudna :D

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam również.

CO do zabawy .... lokal rewelacja, jedzenie jeszcze lepsze ale orkiestra do zmiany ... niby grali wszystko co można było grać ale ... ta muzyka taka .... "bez jaj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ona taka brudna [emoji3]
Dziękuję bardzo. Pozdrawiam również.
CO do zabawy .... lokal rewelacja, jedzenie jeszcze lepsze ale orkiestra do zmiany ... niby grali wszystko co można było grać ale ... ta muzyka taka .... "bez jaj"

Ale ramki były widoczne:D dodatkowo stała przy samym wyjściu, że nie sposób było nie zauważyć nawet nad ranem..
Jeśli chodzi o spostrzeżenia - mam identyczne... Zespół grał mało porywająco no i słabo akustycznie to brzmiało. Ale ostatecznie było nie najgorzej ;-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i być może do zobaczenia kiedyś w okolicy lub na spocie :) Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mateo_c1 napisał:


Ale ramki były widoczne:D dodatkowo stała przy samym wyjściu, że nie sposób było nie zauważyć nawet nad ranem..
Jeśli chodzi o spostrzeżenia - mam identyczne... Zespół grał mało porywająco no i słabo akustycznie to brzmiało. Ale ostatecznie było nie najgorzej ;-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i być może do zobaczenia kiedyś w okolicy lub na spocie :) Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję i nawzajem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=120320]Kazek 1.9[/mention] ... opisują cie :decayed:
Ta przecież to R7 JAREK próbował pójść na lewizne ale skończyło się jak się skończyło hehehhe [emoji23][emoji23][emoji23]?[emoji41]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Koleżanki z czarnej B8 RSR na klubowych ramkach jechaliśmy razem koło galeri Rzeszów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to ładnie odpicowana b7 stała dziś pod apteką w Nisku ?

Ramek klubowych nie było ale na szybie  B7 Crew :)

20180331_121757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z powiatu niżanskiegi w czarnej B8. Widziany dziś przed 16tą na przejeździe kolejowym w Nisku ul. Rzeszowska 

W ostatniej chwili zauważyłem klubowe rameczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza z B8 dziś około 10 rano, ustawiony do skrętu w lewo na Sikorskiego,ładna czarna fura.Jechałem od Tyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widziałem dziś przed 14 ,ale ciemny avant B5  na RT jechaliśmy od os.Sobów w strone Furman... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelone dzisiaj w Arłamowie. Pozdro dla kierownika

 

20180620_124426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna audi a4 b5 z ramkami audi a4 klub polska widziana 06.07.2018r Łańcut felgi flat five polerowane pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany srebrny avant b6 RPZ we wtorek, zaraz po 6 rano, jechał na Rzeszów. Zostałem wyprzedzony przed Krasnem?

 

Widziany WRClaguna chyba w czwartek na Słocinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Avanta z numerami RZE na Rejtana  a na millenium Hall - ok 19:30;) chyba Zielu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...