Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

DZIS 4.58 grzes1150 kombi B6 1.8 Q :naughty: mnie smignal kolo ZUSU

No troche zaspany byłeś bo stałem koło Ciebie i obczajałem a Ty nic :polew: Jechałem delikatnie bo furka dopiero się nagrzewałav :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ok 16 na parkingu Nowego Swiatu A4 ciemna B5 w ramkach :) Zaraz obok mnie :D:hi:

To chyba ja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaweq dzis zaraz po 15 godz. kolo bylego HOTEL RZESZOW :decayed: trabil a ja ogladalem akurat TV :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek czym Ty byleś tak załadowany :shocked:

Dzisiaj ok 16 widziane ciemne B6 avant na myjni bezdotykowej, tej nowej koło BP. Miał ramki Klubowe i blachy Rzeszowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 16 widziane ciemne B6 avant na myjni bezdotykowej, tej nowej koło BP. Miał ramki Klubowe i blachy Rzeszowskie.

:hi:

Ciemne to było zanim umyłem, no powiedzmy że szare :gwizdanie:. A tak to jest diabelska czerń :naughty:

Również pozdrawiam, aczkolwiek nie oglądałem się i Cię nie widziałem, śpieszyłem się żeby za te 4zł umyć jako tako :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się rozbijałem po Rzeszowie w kółko w sobotę i nikogo nie przyuważyłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po Krakowie i nic nikogo co prawda widziałem parę furek ale bez naklejek klubowych :> ostatio tylko Mati Rz w okolicach Tesco[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:06_________________________________________________Widziany B6 Avancik Czarny z klubowymi Ramkami przed przejazdem kolejowym w miejscowości Nowosielec ps. Zaproszony na spota przez CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany B6 Avancik Czarny z klubowymi Ramkami przed przejazdem kolejowym w miejscowości Nowosielec ps. Zaproszony na spota przez CB

:hi:

Pozdrawiam kolegę, na spota w końcu przybędę jak obiecałem przez CB :naughty:, tak wychodzi że praktycznie każdy weekend mam zajęty ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________Dzisiaj 11:48 ul.Trembeckiego grafitowy Avant B5 z naklejka na klapie. Machałem ale kolega chyba nie wiedział o co biega :gwizdanie:

Chyba że ktoś teściowi pożyczył furę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany B6 Avancik Czarny z klubowymi Ramkami przed przejazdem kolejowym w miejscowości Nowosielec ps. Zaproszony na spota przez CB

:hi: :hi: :hi:

Pozdrawiam kolegę, na spota w końcu przybędę jak obiecałem przez CB :naughty:, tak wychodzi że praktycznie każdy weekend mam zajęty ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________Dzisiaj 11:48 ul.Trembeckiego grafitowy Avant B5 z naklejka na klapie. Machałem ale kolega chyba nie wiedział o co biega :gwizdanie:

Chyba że ktoś teściowi pożyczył furę :cool1:

:hi: :hi:

:hi: wpadaj do zaobaczenia na spocie ...ps.kiedyś musi być 1 raz acha wpisowe flaszka hhe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...