Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Sławek dzisiaj po 17 koło Galerii Graffici :decayed:

No racja, ja Cię nie widziałem, ale w sumie miałem kilka rzeczy na głowie nie rozglądałem się za bardzo :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś jakiegoś kolegę, grafitowy avancik B6 (chyba LX7Z) skręcał z ulicy warszawskiej w staromiejską (Rzeszów) :) kolega też mnie widział bo przyglądał się mojej niuni :) (sedan w tym samym kolorze) w ostatniech chwili zauważyłem że ma ramki klubowe :) oczywiście pozdrawiam jeszcze raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dziś jakiegoś kolegę, grafitowy avancik B6 (chyba LX7Z) skręcał z ulicy warszawskiej w staromiejską (Rzeszów) :) kolega też mnie widział bo przyglądał się mojej niuni :) (sedan w tym samym kolorze) w ostatniech chwili zauważyłem że ma ramki klubowe :) oczywiście pozdrawiam jeszcze raz :D

Też pozdrawiam, jak widze zadbaną sztuke to zawsze ramek dopartuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem nówki ramki z AutoRud i więc nie kupowałem klubowych, muszę pomyśleć nad czymś innym żebym był rozpoznawany :D


jak wcześniej nie udało mi się nikogo przez ponad miesiąc wypatrzyć tak dziś widziałem kolejnego kolegę :)
czarny avant B6 leciał w stronę ulicy ciepłowniczej koło 16:20, ciemne szyby, przód chyba seria a tył wydawało mi się że w lusterku s-line widziałem ale nie zdążyłem się przyglądnąć :)

muszę w końcu wybrać się na jakiś zlot i przyglądnąć się jakie są klubowe a4ki na podkarpaciu :D

Edytowane przez szop44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dostałem nówki ramki z AutoRud i więc nie kupowałem klubowych, muszę pomyśleć nad czymś innym żebym był rozpoznawany :D

jak wcześniej nie udało mi się nikogo przez ponad miesiąc wypatrzyć tak dziś widziałem kolejnego kolegę :)

czarny avant B6 leciał w stronę ulicy ciepłowniczej koło 16:20, ciemne szyby, przód chyba seria a tył wydawało mi się że w lusterku s-line widziałem ale nie zdążyłem się przyglądnąć :)

muszę w końcu wybrać się na jakiś zlot i przyglądnąć się jakie są klubowe a4ki na podkarpaciu :D

no by pasowało w końcu :D , w niedzielę następny jest :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z niedzieli, na Powstańców Warszawy Rz-ów przed 10.00 koło stadionu widziany A4 B5 chyba granat kombi RSA -mam nadzieję że dobrze zapamiętałem do dziś, stare ramki klubowe. :wink:

Po 16 też w niedzielę w Budziwoju raczej simplus, -skomunikowaliśmy się :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z niedzieli, na Powstańców Warszawy Rz-ów przed 10.00 koło stadionu widziany A4 B5 chyba granat kombi RSA -mam nadzieję że dobrze zapamiętałem do dziś, stare ramki klubowe. :wink:

Po 16 też w niedzielę w Budziwoju raczej simplus, -skomunikowaliśmy się :wink:

Pozdrawiam

Dokładnie :D

Pozdrawiam również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege z klubu RBR na dworcu w Rzeszowie ladna A4 B8 sedan.

Edytowane przez MaSSowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj popołudniu sumoss jak wyprzedzał PKS w drodze z Rzeszowa do Tyczyna ;)

hmm nie kojaze nikogo z tamtego wieczoru a zawsze staram sie patrzec :D:D ale pozdro dla cb i gratulacje chyba jako pierwszy ktory mnie widzial gdzie kolwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

to ja Harry byłem :decayed: zauważyłem Cie już miałem zawracać ale się śpieszyłem

Pozdrowienia i mam nadzieje do niedzieli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

dzisiaj jakieś 2 albo 3 godziny temu widziany i pozdrowiony klubowicz z Rzeszowa , srebrny avant a4 b6 wyjeżdzał z drogi krajowej nr 9 w stronę centrum a ja jechałem z centrum w stronę ul powstańców śląskich :D McD , pomachaliśmy i pożegnaliśmy , pozdro

to ja Harry byłem :decayed: zauważyłem Cie już miałem zawracać ale się śpieszyłem

Pozdrowienia i mam nadzieje do niedzieli :decayed:

:) , owszem widzimy się w niedzielę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam ładne, ładne to było 19 lat temu. ale dziękuję. W ostatniej chwili cię zauważyłem :)

Tydzień temu, 12.08 widziany srebrny avant b6 RLE jak wyjeżdżał z WSK.

Wczoraj widziany też srebrny avant b6 RBR na podkarpackiej jak jechał w kierunku na Boguchwałę, pokazałem cześć ale chyba kierownik mnie nie widział :)

Edytowane przez slimaczek89rz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to następnym razem na Harrego aucie sie podpisujemy :D

jestem zaaa :D

widziany i przylapany pewien osobnik :D :D

j2dnnzaw.jpg

htwsgrkq.jpg

tbemdwdw.jpg

h9vbfoog.jpg

nie wierzę że właśnie to widzę :D

mialo byc to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...