Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Kazek wlasnie przejechałes koło mnie :P co tak krążysz po miescie ?;) a z tymi frytkami to jest tak, ze kolega pracował w everescie i odradzał tam jesc to na posypkę do bistro, to znowu tam ktos odradził i tak w kółko dlatego teraz żremy burgery na miescie:)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ty mnie znowu wynykał pewnie koło Media Markt :D kurna fela trzeba było mnie strąbić majster :P :v jechałem po grila ori bo wkońcu chciałem mieć ze znaczkiem teraz jest kosa ale do poprawki jeszcze poleci :) musisz mi dac sie karnąć bryką to pojedziemy razem na burgera :P:grin::D:hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 15 na wjeździe do ul. Unii Lubelskiej, ciemny avant (kobieta za kółkiem) z przodu bez ramek klubowych, ale jak popatrzyłem w lusterko to z tyłu już była :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FPek teraz mnie nie poznasz na ulicy będę jeździł w kominiarce i new grilem heh bdb6b5c57724d8aeaaf9cd10ac880256.jpg a tak było kiedyś przemiana heh 01a61f45c9b1abc2297b467948578200.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w sam raz na kominiarkę :) tablicy nie zminiasz wiec poznam bez problemu:p

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godz 21 można śmigać na burgera jak coś pisz pw i lecim na Szczecin :P:decayed: śmigam trawkę skosic jak coś wiesz gdzie mnie szukać :D:thumbup1::pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu o tej to ja juz potrzebuje szofera :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze trzeźwy ale żyd świeci zw ciężko jechać po nocy heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Ja jeszcze trzeźwy ale żyd świeci zw ciężko jechać po nocy heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

ja właśnie wolę jeżdzić nocą niż w dzień bo wtedy nie ma korku ani nic i dzisiaj w nocy jadę 500 kilometrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote ok 14 pod millenium widziany FPek a dokladnie na wysepce między MH a salonem Apollo. Piękna B8.

A dzisiaj koło 16 między rondem na Załężu i Pobitnem wyprzedzała mnie ciemna B5 z ramka klubowa z tyłu i blachami rz93593. Jechalem transitem DPD. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote ok 14 pod millenium widziany FPek a dokladnie na wysepce między MH a salonem Apollo. Piękna B8.

A dzisiaj koło 16 między rondem na Załężu i Pobitnem wyprzedzała mnie ciemna B5 z ramka klubowa z tyłu i blachami rz93593. Jechalem transitem DPD. Pozdrawiam

SnOOpie, jeździsz może na palikówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Waldi1326 pięknie mnie wynykał na Armi krajowej około 20:35 stałem na awaryjnych :P poźniej w łańcucie cie dogoniłem ale nie podjełeś walki o mistrzowski pas ruchu palikota heh :P pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pozdro dla Waldi1326 pięknie mnie wynykał na Armi krajowej około 20:35 stałem na awaryjnych :P poźniej w łańcucie cie dogoniłem ale nie podjełeś walki o mistrzowski pas ruchu palikota heh :P pozdrawiam :hi:

Hehe wariaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek ale widziałem tylko Twój przód;/ Tyłu nie było widać bo tak strasznie dymił i nie chciałem Cię wyprzedzać bo nic nie widziałem:P

Już niestety moją B6 Ci d*py nie złoję bo dzisiaj została sprzedana;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Kazek ale widziałem tylko Twój przód;/ Tyłu nie było widać bo tak strasznie dymił i nie chciałem Cię wyprzedzać bo nic nie widziałem:P

haha :polew:

Już niestety moją B6 Ci d*py nie złoję bo dzisiaj została sprzedana;/

a zawitasz na spota bo mam twojego pedriva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą widziany sedan b7 w stw pod Tesco na tarnobrzeskich numerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi czekam na tą A6 C6 zobaczymy jak co cyka :P


Widziana przez FPek na podwórku hahah 8a8fd87897de9597556bd67e504c9670.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie z kimś mijałem w niedzielę w Rzeszowie i nawet kiwnąłem głową ale za późno zobaczyłem żeby coś więcej robić. B6 avant srebrny, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...