Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Tarcze i klocki EBC


JasioB

Rekomendowane odpowiedzi

podobno widzieli tez Yeti....

opini na temat EBC znajdziesz bez liku

jedni chwala, inny sa wkur......i

osobiscie to bym tego nie kupil w tej cenie,

jakie masz tarcze na przodzie ????

moze Ci cos wymysle sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to nie wiem...ale zapewne standart.Są na pewno wentylowane a klocki nie wiem jakiej firmy.Hamuje dosyć dobrze tyle ze przy dużych prędkościach po autostradach jak są mocno rozgrzane to coraz słabiej.Jeżdżę dużo autostradami i...wiecznie sie gdzieś spieszę wiec zazwyczaj sie poruszam dosyć szybko.A juz nie raz i nie dwa jakiś pacan zajechał mi drogę wjeżdżając na lewy pas prosto z wjazdu na autostradę mając 80 km/h i musialem gwałtownie hamować z 200...wolałbym jakieś jednak lepsze dla świętego spokoju.No a przede wszystkim piszczą w miescie no i w korkach co mnie doprowadza do...powiedzmy złości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj zestawu na 312mm + Ferodo DS Performance, wowczas

na pewno hamulcow Ci nie zabraknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz zostac przy 288/25mm to mam do oddania ladny komplecik klocki Ferodo DS Performance + perforowane tarcze Brembo Serie Oro

info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem już dużo różnych tarcz i klocków miałem też zestaw EBC, więc klocki greenstuff zapomnij dotarłem je i przy ostrej jeździe spaliłem , nie do twojego auta za ciężkie. Redstuff z tarczami EBC TURBO GROOVE szuper komplet radził sobie z 250 do 60 super nawet przy ściganiu się to znaczy gaz hamulec gaz hamulec i to przy dużych prędkościach było ok tyko klocki zjechałem w 3 tyś km ale przy normalnej jeździe myślę że będzie ok.

Jeśli chcesz coś lepszego to heble i zaciski z S4 321 ale trzeba zmienić zwrotnice , mam teraz taki zestaw ZIMMERMANN SPORT i klocki porcelanowe przejechałem 1 tyś km dotarłem i jest ok , teraz będę zmieniał na 6 tłokowe brembo i heble 345 to miałbym zestaw 321 prawie nówka do pozbycia a ha tarcze 288 EBC TURBO GROOVE 3 tyś przejechane też mam na pozbyciu jak coś to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...