Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Arku, niestety nikt nie chciał za mnie przyjść w niedzielę do pracy i nie miałem się z kim zamienić ale na kolejnego spota to już sobie załatwiłem wolne :good:

a kto to byl pod Tesco :cool1:

trzymam za slowo :good:

:hi: wszystkich

Jak będzie taka możliwość to pojawię się na następnym zlociku - myślę, że uda się Was wspomóc na początku aby ilość autek przekroczyła 15szt. :)

Arku rozkręcaj ten Rybnik - i mam nadzieje, że tak jak my będziemy odwiedzać Was tak i Wy nie będziecie tylko na tyłkach w tym Rybniku siedzieć :)

Miron wielkie dzieki za wsparcie i jak najbardziej mozesz na nas liczyc ze was wspolnie odwiedzimy :wink4:

Artur wszyscy mamy taką nadzieje :>

ps: Robert trzymaj dla mnie te zimowe koleczka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

...

ps: Robert trzymaj dla mnie te zimowe koleczka :gwizdanie:

OK :good:

jesli oczywiscie nie spieszy ci sie ze sprzedaza ale postaram sie w najblizszych dniach podjechac do ciebie rzucic na nie okiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za niedługo nic tylko dziennie jakiś spot będzie..w każdej wsi :tongue4:

wies Rybnik troche mieszkancow ma to czemu by nie :tongue4:

no to gratulacje z pomysłu i realizacji, frekwencja większa niż na spotach w Łodzi :gwizdanie: a ŁDZ to już spore miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicacha na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zaloze osobny temat i tam bedziemy umieszczac fotki ze spotow w Rybniku :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zaloze osobny temat i tam bedziemy umieszczac fotki ze spotow w Rybniku :?:

Witam :hi:

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota Arek :wink4: oby tak dalej :good:

:notworthy:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz

oki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota Arek :wink4: oby tak dalej :good:

:notworthy:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz

oki :wink4:

Jak Wam sie spoty rozkręcą i zrobi sie swojsko to nawet swoim nissankiem kiedyś wpadne po drodze przy okazji... :wink4: poznac ekipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arku juz od dawna dziwilem sie, czemu nie spotow w Rybiku :good: , tylko zastanawia mnie czemu APU-owca nie bylo czy. Pucek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

życzę Wam tego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

:foch:

:decayed: :decayed: :decayed:

No :confused4:, u nas lichawo :bicz: z chętnymi na spoty.

Podlecę do Was na zlocik przy najbliższej okazji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

No tak jakieś marzenia trzeba mieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz wszystkim za wsparcie moralne :notworthy:

a tak swoja droga mam pytanie:

panowie kto sie pisze na jutrzejszy wypad na spota do Gliwic :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jeszcze raz wszystkim za wsparcie moralne :notworthy:

a tak swoja droga mam pytanie:

panowie kto sie pisze na jutrzejszy wypad na spota do Gliwic :?:

ja sie pisze :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...