Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Zagadaj do Stanley z Katowic on tam pracuje ☺ Edytowane przez diman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Co byś tam potrzebował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Co byś tam potrzebował ?

Mam mały problemik z autem, a dokładnie.....na kancie przedniej maski (nie widać tego z zewnątrz) i na jednych drzwiach pękł mi jakby lakier i zbiera się tam rdza, ciekawi mnie czy dałoby radę załapać się w ASO na jakąś naprawę i na pewno potrzebne są do tego znajomości.

Co myślicie, jest jakaś szansa czy lepiej zapomnieć i od razu robić to na własną rękę?

"Gwarancja Volkswagen AG na lakier i karoserię.

/Opracowanie Kulczyk Tradex Sp. z o.o. Gwarancja na samochody osobowe VW , 01-06-2010/

1. W uzupełnieniu opisanej wyżej gwarancji Volkswagena, Dostawca udziela kupującemu w odniesieniu do nowych samochodów, w zakresie karoserii:

- 3 letniej gwarancji na brak wad lakierniczych, oraz

-12 letniej gwarancji na nieprzerdzewienie karoserii (przez przerdzewienie należy rozumieć perforację blachy karoserii, postępującą od wewnątrz na zewnątrz),

licząc od dnia przekazania samochodu pierwszemu kupującemu przez Dostawcę lub przez autoryzowanego dealera/partnera Volkswagena lub od daty pierwszej rejestracji, zależnie od tego, co nastąpi jako pierwsze. "

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Zagadaj do Stanley z Katowic on tam pracuje ☺

Diman, Stanley robi w VW? Bo myślałem, że w Audi

Edytowane przez A-rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chłopaki możecie mi pomóc w zrobieniu logów dynamicznych w moim b6? oczywiście nie za free :seksiasty:

czy gdzie w okolicy można to dobrze ogarnąć?

Potrzebne mi są do diagnostyki auta przed planowanym programem - nie wiem czy coś mechanicznie jeszcze nie trzeba przygotować.

Ktoś/coś?:)

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał dobra baterie w laptopie to bym ci pomógł :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Co byś tam potrzebował ?

Mam mały problemik z autem, a dokładnie.....na kancie przedniej maski (nie widać tego z zewnątrz) i na jednych drzwiach pękł mi jakby lakier i zbiera się tam rdza, ciekawi mnie czy dałoby radę załapać się w ASO na jakąś naprawę i na pewno potrzebne są do tego znajomości.

Co myślicie, jest jakaś szansa czy lepiej zapomnieć i od razu robić to na własną rękę?

"Gwarancja Volkswagen AG na lakier i karoserię.

/Opracowanie Kulczyk Tradex Sp. z o.o. Gwarancja na samochody osobowe VW , 01-06-2010/

1. W uzupełnieniu opisanej wyżej gwarancji Volkswagena, Dostawca udziela kupującemu w odniesieniu do nowych samochodów, w zakresie karoserii:

- 3 letniej gwarancji na brak wad lakierniczych, oraz

-12 letniej gwarancji na nieprzerdzewienie karoserii (przez przerdzewienie należy rozumieć perforację blachy karoserii, postępującą od wewnątrz na zewnątrz),

licząc od dnia przekazania samochodu pierwszemu kupującemu przez Dostawcę lub przez autoryzowanego dealera/partnera Volkswagena lub od daty pierwszej rejestracji, zależnie od tego, co nastąpi jako pierwsze. "

:hi:

koledzy ma ktoś jakieś znajomości w ASO VW?

Zagadaj do Stanley z Katowic on tam pracuje ☺

Diman, Stanley robi w VW? Bo myślałem, że w Audi
Tak robi w aso WV w Świętochłowicach Edytowane przez diman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chłopaki możecie mi pomóc w zrobieniu logów dynamicznych w moim b6? oczywiście nie za free :seksiasty:

czy gdzie w okolicy można to dobrze ogarnąć?

Potrzebne mi są do diagnostyki auta przed planowanym programem - nie wiem czy coś mechanicznie jeszcze nie trzeba przygotować.

Ktoś/coś? :)

pzdr!

A gdzie chcesz program robić?

Coś się z autem dzieje czy po prostu dmuchasz na zimne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chłopaki możecie mi pomóc w zrobieniu logów dynamicznych w moim b6? oczywiście nie za free :seksiasty:

czy gdzie w okolicy można to dobrze ogarnąć?

Potrzebne mi są do diagnostyki auta przed planowanym programem - nie wiem czy coś mechanicznie jeszcze nie trzeba przygotować.

Ktoś/coś? :)

pzdr!

A gdzie chcesz program robić?

Coś się z autem dzieje czy po prostu dmuchasz na zimne?

Program chce zrobić w Gregora w Jaśle. Takie jest jego zalecenie, żeby się nie okazało, że zamiast jednego dnia spędzam tam 2-3 albo wracam, bo coś tam jeszcze trzeba poprawić. To też trochę za daleko żeby sobie robić wycieczkę po nic;/

Gdybym miał dobra baterie w laptopie to bym ci pomógł :)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Daniel, ja mam takie przejście na 220V z gniazda zapalniczki - zasilacz Ci wystarczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program chce zrobić w Gregora w Jaśle. Takie jest jego zalecenie, żeby się nie okazało, że zamiast jednego dnia spędzam tam 2-3 albo wracam, bo coś tam jeszcze trzeba poprawić. To też trochę za daleko żeby sobie robić wycieczkę po nic;/

Dokładnie tak najlepiej, myślałem że zastanawiasz się czy jechać na program i logi maja Ci pomóc w podjęciu decyzji, wtedy poleciłbym Grześka z kamienia ;) a jeśli chcesz mieć pewność to i tak możesz do niego podjechać nawet jeśli programu u niego nie zrobisz :)

nawiasem mówiąc jakieś 3miesiące temu robił program mojemu bratu w 2.0tfsi i teraz przeciąg jest niesamowity 350Nm w ośce na serio daje radę :kox:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ale po co go do Katowic gonić? logi raz dwa zrobi a syneczek od programu w nie sobie zajrzy :wink: ja nie mam kabla niestety bo brat pożyczył :/

Ale jakbyś chciał do kato podjechać to : Kezor 501 375 844...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program chce zrobić w Gregora w Jaśle. Takie jest jego zalecenie, żeby się nie okazało, że zamiast jednego dnia spędzam tam 2-3 albo wracam, bo coś tam jeszcze trzeba poprawić. To też trochę za daleko żeby sobie robić wycieczkę po nic;/

Dokładnie tak najlepiej, myślałem że zastanawiasz się czy jechać na program i logi maja Ci pomóc w podjęciu decyzji, wtedy poleciłbym Grześka z kamienia ;) a jeśli chcesz mieć pewność to i tak możesz do niego podjechać nawet jeśli programu u niego nie zrobisz :)

nawiasem mówiąc jakieś 3miesiące temu robił program mojemu bratu w 2.0tfsi i teraz przeciąg jest niesamowity 350Nm w ośce na serio daje radę :kox:

Dzięki za sugestie:)

rzucisz numerem do Grześka z Kamienia?:)

Artur ale po co go do Katowic gonić? logi raz dwa zrobi a syneczek od programu w nie sobie zajrzy :wink: ja nie mam kabla niestety bo brat pożyczył :/

Ale jakbyś chciał do kato podjechać to : Kezor 501 375 844...

Dzięki bardzo za namiar. spróbuję najpierw w Kamieniu - będzie znacznie bliżej i szybciej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mysle ze mozesz se odpuscic ASO, raczej na 100 ℅ nie zrobia tego na gwarancji, tym bardziej w PL maja klientow d*pie.

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mysle ze mozesz se odpuscic ASO, raczej na 100 ℅ nie zrobia tego na gwarancji, tym bardziej w PL maja klientow d*pie.

no też tak przypuszczałem dlatego pytałem o znajomości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

No i fajnie :decayed:

Ale tym bardziej zaskoczyłeś mnie że zamiast się w okolicy rozejrzeć to chciałeś jechać do Jasła :D Grzesiek robił też leona mojej mamy 1.9tdi i tak juz na jego programie dobre 3lata jeździ :wink: poza tym wiem że wiele innych aut (programy dpf itd) od znajomych i nie tylko więc obawiać się nie musisz, a w ogóle to kto był niezadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak przypuszczałem dlatego pytałem o znajomości :(

To malo co da, ja bylem no i oczywiscie centrala odmowila, przypuszczam ze w DE by zrobili.

Tak to jest z nowymi autami po prostu sa do d*py, to nie super B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

No i fajnie :decayed:

Ale tym bardziej zaskoczyłeś mnie że zamiast się w okolicy rozejrzeć to chciałeś jechać do Jasła :D Grzesiek robił też leona mojej mamy 1.9tdi i tak juz na jego programie dobre 3lata jeździ :wink: poza tym wiem że wiele innych aut (programy dpf itd) od znajomych i nie tylko więc obawiać się nie musisz, a w ogóle to kto był niezadowolony?

Ja byłem nie do końca zadowolony, jeśli chodzi o B5 to ogarnął wszystko za***iście, natomiast w Volvo u ojca zdiagnozował DPF i go wyrzucilismy a okazało się że cały problem w aucie leżał w filtrze paliwa - a to zdiagnozowali chopcy z Raciborskiej co mają Chiptuning, nie wiem jak sie ta firma nazywa. Jednak sam chyba sie przejade GTI do Grzecha, bo mimo wszystko mam o nim dobre zdanie. Po głowie jeszcze CTR chodzi, czas pokaże

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...