Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jprdle co za dno i metr mulu, jestesmy w pierwszej dziesiatce rankingu fifa a kibice mistrza kraju leja swoich piłkarzy:facepalm: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

pytanie o reprę

czy podoba się wam gra Ziela?

jestem ciekaw opinii, może tylko ja mam wieczny niedosyt?

jak towarzycho uważa, jak na moje, to on zawsze na lajciku, coś tam przerzuci, coś tam dogra, ale generalnie...... mało tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Kamyk said:

pytanie o reprę

czy podoba się wam gra Ziela?

jestem ciekaw opinii, może tylko ja mam wieczny niedosyt?

jak towarzycho uważa, jak na moje, to on zawsze na lajciku, coś tam przerzuci, coś tam dogra, ale generalnie...... mało tego

Ja się zgadzam w 100% w Napoli wygląda o wiele lepiej, nie zawsze, ale z reguły a w kadrze to wręcz odwrotnie, szału nie robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS dziś o 2 w nocy wróciłem z Milanu, niestety wygrała Roma, uwielbiam SanSiro i miasto, już się szykuje na wiosnę;) Interesujące będzie teraz jak Montella znów przegra to czy Carlo do Nas wróci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS dziś o 2 w nocy wróciłem z Milanu, niestety wygrała Roma, uwielbiam SanSiro i miasto, już się szykuje na wiosnę;) Interesujące będzie teraz jak Montella znów przegra to czy Carlo do Nas wróci. 
Skąd bilety? Chętnie bym się wybrał na ligę włoska
Jakie koszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, pajda said:

Skąd bilety? Chętnie bym się wybrał na ligę włoska
Jakie koszta?

Ja latam tylko na Milan, wiec bilety ze strony acmilan.com trzeba się zarejestrować za darmo, żadnej karty kibica(€15) nie potrzeba kupować, ale z kartą bilety są szybciej dostępne. Ceny na średniaka już od €20 na Romę od €45(naprawdę dobre miejsca od €60) później drożej na derby i Juve najdroższe. Moim zdaniem nie drogo, hotele też tanie, ceny spoko, polecam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Carlo powiedział, że do przyszłego roku żadnego klubu prowadzić nie będzie, Montella ma kontrakt do końca sezonu, jak pójdzie źle to od lata może ponownie w Milanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o reprę
czy podoba się wam gra Ziela?
jestem ciekaw opinii, może tylko ja mam wieczny niedosyt?
jak towarzycho uważa, jak na moje, to on zawsze na lajciku, coś tam przerzuci, coś tam dogra, ale generalnie...... mało tego
Zielu ma potencjał, myślę, że warto na niego stawiać, bo to "coś tam" zazwyczaj rozpoczyna akcję.

Mam nadzieję, że Bereszynski pokaże dziś na co go stać. Szkoda, że Ryba jednak nie zagra.

Nooooo i Szczęsny w bramce.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam tylko na Milan, wiec bilety ze strony acmilan.com trzeba się zarejestrować za darmo, żadnej karty kibica(€15) nie potrzeba kupować, ale z kartą bilety są szybciej dostępne. Ceny na średniaka już od €20 na Romę od €45(naprawdę dobre miejsca od €60) później drożej na derby i Juve najdroższe. Moim zdaniem nie drogo, hotele też tanie, ceny spoko, polecam[emoji4]
Kiedy się wybierasz? Można dołączyć do wypadu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pajda napisał:
7 godzin temu, Kris1909 napisał:
Ja latam tylko na Milan, wiec bilety ze strony acmilan.com trzeba się zarejestrować za darmo, żadnej karty kibica(€15) nie potrzeba kupować, ale z kartą bilety są szybciej dostępne. Ceny na średniaka już od €20 na Romę od €45(naprawdę dobre miejsca od €60) później drożej na derby i Juve najdroższe. Moim zdaniem nie drogo, hotele też tanie, ceny spoko, polecamemoji4.png

Kiedy się wybierasz? Można dołączyć do wypadu?

co Cię tak na Italie wzięło ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, pajda said:
7 hours ago, Kris1909 said:
Ja latam tylko na Milan, wiec bilety ze strony acmilan.com trzeba się zarejestrować za darmo, żadnej karty kibica(€15) nie potrzeba kupować, ale z kartą bilety są szybciej dostępne. Ceny na średniaka już od €20 na Romę od €45(naprawdę dobre miejsca od €60) później drożej na derby i Juve najdroższe. Moim zdaniem nie drogo, hotele też tanie, ceny spoko, polecamemoji4.png

Kiedy się wybierasz? Można dołączyć do wypadu?

Jasne, że można;) Następny raz planuje na przyszły rok, na jeden z meczy: Lazio koniec stycznia, derby początek marca lub połowa kwietnia Napoli, oczywiście najlepsze wrażenia są z derby. Wyjazd na jakieś 2,3 dni żeby jeszcze nacieszyć się miastem. Kolejny raz przed wyjazdem napisze na forum czy jest ktoś chętny i szczegóły można dogadać;) €200 wystarczy na loty, mecz i hotel 2 noce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...