Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedź Mourinho trwa 1,5 minuty, a nie składa się tylko z tego zdania, które zacytował jak pół piłkarskiego świata w celu manipulacji. Udanej jak widać.

Cała wypowiedź Mourinho brzmi:

"Nie robiłbym z tego dramatu, nie ma na to czasu. Mamy mecz w sobotę. Nie mamy czasu być smutnym więcej niż 24h. Taka jest piłka, to nie koniec świata. Siedziałem w tym fotelu dwa razy, dwa razy eliminując MU w domu. Byłem tu z Porto, MU odpadło. Byłem z Realem, MU odpadło. Więc nie sądzę, że taka sytuacja to coś nowego dla klubu. Oczywiście będąc menedżerem Man United i przegranie tego pojedynku w Lidze Mistrzów u siebie jest rozczarowaniem."

KONTEKST jest więc taki, że Manchester United potrafi radzić sobie z takimi sytuacjami, nie przegrywamy pierwszy raz podobnej stawki meczu, umiemy i poradzimy sobie z tym, bo za chwilę kolejny ważny mecz.

ALE DALEJ MANIPULUJMY. Nie jestem zadowolony - tak jeszcze wyjaśniając - z taktyki i pewnych decyzji, ale wina leży po połowie - po stronie piłkarzy i trenera. Mourinho nie stoi dwa metry przed bramką obok Lukaku i nie ustawia mu piłki do pustej bramki, by padł gol. Mourinho nie wejdzie na boisko i nie podbije statystyk, ani dokładności podań. Mourinho desygnuje do gry 11stkę, która ma grać na 101%. I jak coś nie gra, może zmienić tylko trzech. Reszta wciąż jest w nogach piłkarzy.

 

To tak na chłodno :wink:

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Stachu uwielbiam się z Tobą nie zgadzać :)

Ja twierdzę że jest powód by właśnie robić dramat, bo właśnie dramat się stał. Rozumiem odpaść w wielkim stylu z wielką drużyną, ale w dwumeczu MU nie pokazało nic godnego zapamiętania. Podkreślam słowo nic, bo tak po prostu było. Oddali żenującą ilość strzałów na bramkę, mieli fatalny występ w meczu nr 1, wychodzili z uprzywilejowanej pozycji grając potem u siebie, a oddali piłkę i jej posiadanie jakby grali z kimś od siebie w Europie lepszym. Bo wiem doskonale, że w Europie są na dziś zespoły o wiele lepsze od MU i gdyby przegrali z jednym z nich, to by się pewnie nic nie stało. Niemniej jednak zawalili całkowicie sezon, próbując aktualnie zasłonić się jakimś krajowym pucharem w ostatnich rozgrywkach (ciągle jest tam 8 drużyn z czego 6 z PL), który potencjalnie mogą zdobyć.

Obiektywnie nie twierdzę, że LM była do wygrania przez MU w tym roku, bo byłoby to po prostu naiwne , lecz Żoze mówiąc że nie ma dramatu i że MU już przegrywał nie raz i to z nim na ławce trenerskiej po przeciwnej stronie, gość po prostu nie ma za grosz wyczucia chwili i dobrego smaku. Nie potrafi się obronić z taktyki, składu i wstawienia defensywnych pomocników zamiast kreatywnych, nietrafionych zmian więc oskarża i rzuca inwektywami na prawo i lewo

Idiota

Takie jest moje zdanie, również na chłodno, po przejrzeniu stosu materiałów i opinii z Anglii zamieszczonych na YT. Rio, Scholes, Souness, Gerrard i Wright zadali dziesiątki pytań które można streścić krótkim - co to q..a miało być ???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o samo zdanie wyrwane z całej jego wypowiedzi, które to teraz wszyscy cytują.
To tak jak że zdaniem Rydzyka o samochodach od bezdomnego. Ciekawe ile osób słyszało całą jego wypowiedź.
A to, że MU nic nie gra w tym sezonie to niestety dobrze o tym wiem. To, że odpadło że średnią Sevillą też wiem.
Ale nie tylko trener jest temu winny.
Szkoda dalszego pisania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu uwielbiam się z Tobą nie zgadzać [emoji4]
Ja twierdzę że jest powód by właśnie robić dramat, bo właśnie dramat się stał. Rozumiem odpaść w wielkim stylu z wielką drużyną, ale w dwumeczu MU nie pokazało nic godnego zapamiętania. Podkreślam słowo nic, bo tak po prostu było. Oddali żenującą ilość strzałów na bramkę, mieli fatalny występ w meczu nr 1, wychodzili z uprzywilejowanej pozycji grając potem u siebie, a oddali piłkę i jej posiadanie jakby grali z kimś od siebie w Europie lepszym. Bo wiem doskonale, że w Europie są na dziś zespoły o wiele lepsze od MU i gdyby przegrali z jednym z nich, to by się pewnie nic nie stało. Niemniej jednak zawalili całkowicie sezon, próbując aktualnie zasłonić się jakimś krajowym pucharem w ostatnich rozgrywkach (ciągle jest tam 8 drużyn z czego 6 z PL), który potencjalnie mogą zdobyć.
Obiektywnie nie twierdzę, że LM była do wygrania przez MU w tym roku, bo byłoby to po prostu naiwne , lecz Żoze mówiąc że nie ma dramatu i że MU już przegrywał nie raz i to z nim na ławce trenerskiej po przeciwnej stronie, gość po prostu nie ma za grosz wyczucia chwili i dobrego smaku. Nie potrafi się obronić z taktyki, składu i wstawienia defensywnych pomocników zamiast kreatywnych, nietrafionych zmian więc oskarża i rzuca inwektywami na prawo i lewo
Idiota
Takie jest moje zdanie, również na chłodno, po przejrzeniu stosu materiałów i opinii z Anglii zamieszczonych na YT. Rio, Scholes, Souness, Gerrard i Wright zadali dziesiątki pytań które można streścić krótkim - co to q..a miało być ???
+1000
Podpisuje się pod tą wypowiedzią

A oni jeszcze z nim kontrakt przedłużyli [emoji21][emoji26]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamyk napisał:

Stachu uwielbiam się z Tobą nie zgadzać :)

Ja twierdzę że jest powód by właśnie robić dramat, bo właśnie dramat się stał. Rozumiem odpaść w wielkim stylu z wielką drużyną, ale w dwumeczu MU nie pokazało nic godnego zapamiętania. Podkreślam słowo nic, bo tak po prostu było. Oddali żenującą ilość strzałów na bramkę, mieli fatalny występ w meczu nr 1, wychodzili z uprzywilejowanej pozycji grając potem u siebie, a oddali piłkę i jej posiadanie jakby grali z kimś od siebie w Europie lepszym. Bo wiem doskonale, że w Europie są na dziś zespoły o wiele lepsze od MU i gdyby przegrali z jednym z nich, to by się pewnie nic nie stało. Niemniej jednak zawalili całkowicie sezon, próbując aktualnie zasłonić się jakimś krajowym pucharem w ostatnich rozgrywkach (ciągle jest tam 8 drużyn z czego 6 z PL), który potencjalnie mogą zdobyć.

Obiektywnie nie twierdzę, że LM była do wygrania przez MU w tym roku, bo byłoby to po prostu naiwne , lecz Żoze mówiąc że nie ma dramatu i że MU już przegrywał nie raz i to z nim na ławce trenerskiej po przeciwnej stronie, gość po prostu nie ma za grosz wyczucia chwili i dobrego smaku. Nie potrafi się obronić z taktyki, składu i wstawienia defensywnych pomocników zamiast kreatywnych, nietrafionych zmian więc oskarża i rzuca inwektywami na prawo i lewo

Idiota

Takie jest moje zdanie, również na chłodno, po przejrzeniu stosu materiałów i opinii z Anglii zamieszczonych na YT. Rio, Scholes, Souness, Gerrard i Wright zadali dziesiątki pytań które można streścić krótkim - co to q..a miało być ???

:decayed:

Dla mnie dramatu nie ma, bo też niewiele się po MU spodziewałem. Co prawda byłem na 75% przekonany, że w rewanżu wygramy z Sevillą 1:0 ( ulubiony wynik naszego Coacha) .  Podobała Ci się gra Włochów kiedy zdobywali MŚ i Europy? Mi osobiście nie, bo grali jak ostatnio Juve na Wembley. Ale grali skutecznie i efektywnie, a o stylu mało kto pamięta.   Poza tym w formie jest tylko De Gea, Matic w miarę, choć czasem też popełnia pojedyńcze błędy za długo holując piłkę, niekiedy szarpnie Rashford czy Martial. Lukaku chyba powoli wraca do strzelania bramek. Natomiast gdzie jest Pogba i Sanchez ??? Bo chyba nikt nie jest naiwny, że można budować team w oparciu o pięć dobrych meczów w sezonie Lingarda ?    Ja też, pewnie jak i Ty wolałbym wczoraj zobaczyć zamiast Afro, np Mate.   

Druga sprawa: nasz cały blok defensywny jest bardzo słaby, powiedziałbym, że cały do oddania po różnych WBA, Stoke itp   Smalling, Jones, Lindelof sieją tylko zamęt. Nasi boczni obrońcy nie potrafią wrzucić piłki w pełnym biegu ( czy Valencia kiedyś to zrobił, posyłając napastnikowi piłkę na nos ? )  Ilość straconych bramek nieco myląca przez ilość udanych interwencji naszego bramkarza. Na miejscu De Gei postawiłbym władzy MU ultimatum: albo kupicie mi porządnych obrońców, albo idę do Realu.

Przywołałeś kilku świetnych byłych piłkarzy, którzy nic w trenerce jeszcze nie pokazali( brakuje jeszcze byłego trenera Valencii : Nevilla  :wink:  )   Może mają coś do powiedzenia, ale Mou mogą póki co mówić Panie Trenerze.    Krytykować i narzekać potrafi każdy, wiemy jak to jest. Naprawić -już tylko nieliczni.  Myślę, że winą za słabą grę w tym sezonie trzeba podzielić na pół, pomiędzy piłkarzy, a sztab szkoleniowy. Gdyby trenerem był np Moyes - właśnie by go zwolniono  :wink:

A tak już poza tym, oglądałem wczoraj jedynie drugą połowę, może dzięki temu straciłem mnie nerwów niż Ty  :decayed:

BTW  Chelsea dzisiaj nieźle mimo straty dwóch bramek, hiszpanie już zaczynają się kłaść przy byle dotknięciu  :facepalm:   

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chudy13101980 napisał:

Messi to jest jednak klasa.

Wysłane z S8
 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca pamiętam, czy to powiedział Lineker u siebie w programie czy ktoś inny, ale to śmiało i bez żadnych zahamowań głośno powtórzę

takich dwóch killerów w postaci CR7 i Messiego długo na planecie Ziemia nie będzie

w konsekwencji cieszmy się, że możemy oglądać ich, ich rywalizację i popisy tychże

bo takie zjawiska zdarzają się raz na dziesiątki lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kamyk napisał:

nie do końca pamiętam, czy to powiedział Lineker u siebie w programie czy ktoś inny, ale to śmiało i bez żadnych zahamowań głośno powtórzę

takich dwóch killerów w postaci CR7 i Messiego długo na planecie Ziemia nie będzie

w konsekwencji cieszmy się, że możemy oglądać ich, ich rywalizację i popisy tychże

bo takie zjawiska zdarzają się raz na dziesiątki lat

Nic dodać i nic ująć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupie przeczucie, że Arsenal wywinie dzisiaj jakiś numer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupie przeczucie, że Arsenal wywinie dzisiaj jakiś numer...
Take it easy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam strasznie głupie przeczucie, że Arsenal wywinie dzisiaj jakiś numer...
Byli by większymi frajerami niż MU ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kamyk napisał:
8 minut temu, Yuri22 napisał:
Mam strasznie głupie przeczucie, że Arsenal wywinie dzisiaj jakiś numer...

Take it easy :-)

Łatwo Ci mówić, bo ty przynajmniej wiesz, że sobie swoich pooglądasz w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów ;).

4 minuty temu, stanley napisał:

Byli by większymi frajerami niż MU ;)

W tym sezonie są zdolni do wszystkiego ;).

No nic. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stanley napisał:

Zaczynają się emocje  :kox:

Uprzedziłes mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stanley napisał:

o cur... karny?    Gatuso temu sędziemu chyba wpier*doli    Wellbeck ty ściulu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kamyk napisał:

No to byle jutro nie trafić Atletico :)

Dokładnie. :D

P.S. Co ta Borussia odje.ała to nie mam pytań. Po cichu liczyłem, że Piszczu doczłapie się do finału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC Barcelona - AS Roma
Sevilla FC - Bayern Monachium
Juventus Turyn - Real Madryt
Liverpool FC - Manchester City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...