Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie oglądałem meczu reprezentacji, a akurat włączyłem drugą połowę. Nie będę tego "kopania" komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

No i weź tu człowieku bądź mądry. Z Nigerią zagrali w sumie niezły mecz i wp***dol. Z Koreańcami zagrali totalny piach i wygrali :kox:. W drugiej połowie ewidentnie brakowało takiego Krychowiaka w formie. Kogoś kto by porządził w środku pola, potrzymał piłkę i wybijał z rytmu przeciwnika.

Tak ogólnie stwierdzam, że my po prostu nie mamy ludzi do tego systemu z 3 obrońcami i wahadłami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yuri22 napisał:

Tak ogólnie stwierdzam, że my po prostu nie mamy ludzi do tego systemu z 3 obrońcami i wahadłami. 

Też odnoszę takie wrażenie. Moim zdaniem eksperyment nieudany i mam nadzieję, że Nawałce nie przyjdzie do głowy forsowanie takiego ustawienia na mistrzostwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bastiv40 napisał:

Też odnoszę takie wrażenie. Moim zdaniem eksperyment nieudany i mam nadzieję, że Nawałce nie przyjdzie do głowy forsowanie takiego ustawienia na mistrzostwach.

Tylko problem w tym, że tego naszego 4-4-2 czy 4-5-1 (albo 4-2-3-1 jak kto woli) to już się wszyscy nauczyli, co było widać w eliminacjach do MŚ. Wariant z 3 stoperami i wahadłami daje dużo większe możliwości, tylko  że wtedy bardzo dużo zależy od tych wahadeł właśnie, a tutaj bez Błaszczykowskiego w formie to ja tego nie widzę. Rybus i Jędrzejczyk w ataku jeszcze jakoś sobie radzą (chociaż Jędrzejczyk w obecnej formie...), ale bronić w tym systemie to oni za bardzo nie umieją. 

Ja tam generalnie się nie spinam, bo sparing to sparing i nie ma co dramatyzować. Te mecze są po to, żeby testować nowe ustawienia i wprowadzać nowych zawodników. Zobaczcie jakie cuda się działy w innych meczach. Portugalia w piątek do 92 minuty przegrywała 0-1 z Egiptem, a teraz Holandia ich zlała 3-0 i to u nich. Wczoraj Argentynę wdeptali w ziemię Hiszpanie 6-1. Nasi grupowi rywale, poza Kolumbią, też bez szału. Senegal 1-1 z Uzbekistanem i 0-0 z Bośnią, a Japonia w łeb z Ukrainą 1-2. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, po to są sparingi i jakoś daleko idących wniosków nie ma co wysnuwać. Ale też masz racje - jeśli chodzi o personalia jak i dyspozycję - w tych meczach zabrakło i ludzi i formy u niektórych. I tak można wejść w dyskusję na zasadzie "co by było, gdyby"... :P Na pewno też trwający sezon klubowy powoduje jakieś ograniczenia i wpływa na dyspozycję poszczególnych piłkarzy i w pewnym stopniu zaangażowanie i koncentrację. Najważniejsze, żeby w Rosji wszystko zagrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamyk napisał:

bardzo przyjemne video

 

widziałem, komentarz w języku angielskim jest  :thumbup1:    reakcje dzieci  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Repliki (w sensie nie podróby, tylko meczówki w gorszym wykonaniu) chodzą po 299zł, a jeszcze tańsze wersje bez bajerów typu orzełek prasowany, a nie wyszywany, itp. są po 199zł.

P.S. Na Alledrogo są już nawet w niższych cenach niż te powyżej. 

Edytowane przez Yuri22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot tak na dzień dobry :D

 

DZeFNcbW4AApnkM.jpg

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kamyk napisał:

ot tak na dzień dobry :D

 

DZeFNcbW4AApnkM.jpg

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Łukasz 3m się

10 min i nie wyszli ze swojej połowy

Happy 2 C it [emoji4]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yebany
 
 
Oni jego przywitali to i on ich ;)
b71aa7aa68123bab8725c8f16b1129ca.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że trafił do nas jakieś 3 lata za późno. Facet rozjechałby tą ligę  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja
Oni Sneijder w najlepszym czasie by ten klub zmienili
Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...