Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko super temata pusciles :good: :good:

Co do Barcelony :kox: :kox: :kox: :kox:... Mata nic pewnego , Fabregas w toku ale nie za te pieniadze co chce za niego Arsenal... wg mnie to przereklamowany zawodnik ten CESC, gra dobrze ale nie na tyle zeby wygrysc Inieste czy Xaviego z kadry ... Moze za rok /dwa Xaviego co najwyzej . Ja bym go odpuscil (35-40mln to max za niego !!!), jesli Arsenal sie bedzie upieral przey 60mln . Ozil wart zainteresowania jesli chodzi o Barcelone.

Toure sie zegna na 90%, nic wtym dziwnego chlop ma ambicje zeby grac w pierwszym skladzie a jakies Drewienko Keita odziwo przedluza umowe (grajac kiszke). Guardiola troche slepy ale czas pokaze.

Pozatym Ibra powinien zniknac z tej druzyny ...no chyba ze sie rozkreci ... w co watpie.

Real :thumbdown: :thumbdown: :

Hmmm Di Maria przeszedl ... Maicon jest na celowniku (Inter chce ponad 30, Real oferowal 20 :polew: :polew: ) .

Benzema na celowniku MANU - gra padake w La Liga ale ... zniego juz gwiazdora raczej nie zrobia - gosc w polu karnym zamiast glowkowac chce lapac pilke rekami :polew: :polew: .

p.s. David Silva bedzie gral w Premiera Division ... a szkoda bo liczylem ze go Barca moze przygarnie (swietny ofensywny pomocnik z ... szkalnymi nogami niestety (Robben, Iniesta... ) :wallbash: :wallbash: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Keita został bo jest ulubieńcem Guardioli :kox: nie wnikam...:decayed:

Real chce Maicona ale nikt z was nie wie że Sergio Ramosa chcą się pozbyć bo po co go dwóch dobrych obrońców?

Barcelona jest gotowa wyłożyć za niego 30mln ale czy warto kupić tego pascia? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keita został bo jest ulubieńcem Guardioli :kox: nie wnikam...:decayed:

Real chce Maicona ale nikt z was nie wie że Sergio Ramosa chcą się pozbyć bo po co go dwóch dobrych obrońców?

Barcelona jest gotowa wyłożyć za niego 30mln ale czy warto kupić tego pascia? :kox:

Cos opowiadasz ztym Ramosem ... przeciez Ramos moze grac jako srodkowy obronca , i tak zapewne bedzie gral jak kupia Maicona , nie ma mozliwosci zeby Ramos trafil do Barcelony - dziwi mnie ze wto wierzysz :wink4:

Tak wogole to moze warto sie zainteresowac spowrotem Robinho ...tyle ze nie wiem czy on pasuje do Barcelony ... ze swoim dziecinnym podejsciem do zycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ramosie Darek Szpakowski mówił podczas jednego meczu, też w to nie wierzę, a jakby nawet to będzie miał przejebhane jak niegdyś Luis Figo :kox:

Peace

A Robinho nie chce widzieć w Barcelonie, chyba że w szkołce juniorów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real :thumbdown: :thumbdown: :

Tak, tak...

Kibicowi Barcelony ciężko jest przełknąć to co robi Real :naughty:

Ja tam w nich wierze, a Murinho to idealny dla nich trener :cool1:

Wiem, wiem oni chcieli by wszystko kupić - ja nie mam nic przeciw :kox:

Czekam tylko na odrodzenie Kaki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze Real nic nie wygra w tym sezonie wtedy jest szansa ze wywala Mourinho,bo jezeli zostanie na kolejny sezon wtedy moze byc nie dobrze,w 2 sezonie inter wygral Lm.a sklad Real ma mocny :gwizdanie:

szkoda ze Silva poszedl do City-mam nadzieje ze bedzie zalowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chygrynski pozegnal sie z barca... transfer roku hehehe sprzedali go na rok do Barcy za 25 teraz odbieraja go za 15 eheheh ... Kurde.. bezsens.

Jest szansa ze Ibra pojdzie w piz*u :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie napalal bym sie poki co na Forlana...Krasic tez mial przejsc a widzisz jak wyszlo.ja te newsy czytam ale ciesze sie dopiero jak sa oficjalne info :) Juve zdecydowanie potrzebuje lewego obroncy,skrzydlowego i napastnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może jednak :przebiegly::evil: :gwizdanie:... Nie obwijając w bawełnę... Amauri i Iaquinta to drewniacy... Iaquinta nic szczególnego nie pokazał na MŚ w RPA 2010. Ja bym widział w Juve Fabio Quagliarelle.

Diego Forlan byłby dużym wzmocnieniem ataku Juve :naughty::kox::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie ze Barca kupila Davida Ville :good: chlopak ma teraz zyciowa forme :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ranking-iffhs-polska-ekstraklasa-gorsza-od-ligi-bo,1,3326639,wiadomosc.html

Wyżej od polskiej ligi oceniono rozgrywki w takich krajach jak Syria, Wietnam, Cypr, Gruzja, Libia czy Botswana.

:kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...