Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

poziom polskich druzyn w europejskich pucharach od wielu lat to dno,co roku dostajemy z nieznanymi druzynami i Ci trampkarze zarabiaja taka kase ze to sie w glowie nie miesci :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Przestać chodzić na mecze, zbojkotować Ekstraklase i PZPN. Może wtedy coś się zmieni :mysli:. Przynoszą tylko wstyd i hańbe :wallbash::kwasny::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezla ta nasza reprezentacja, wracam sobie meczu Argentyna Irlandia .Mecz nudny generalnie, kilka ladnych akcji messiego ktory na zywo biega jeszcze szybciej niz w telewizji , patrze a tu niezmeczony ETO wbija nam 2 bramki z czego druga naprawde pokazna :decayed: ,nasza odpowiedz... Lewandowski prosto w bramkarza i jeszcze jakas tam poprzeczka... No swietnie tylko od nei wiem lutego/marca nie stzrelilismy bramki ...PANIE SMUDA wez Pan sie za robote a nei za gadanie , bo narazie to widze ze co rusz to jest kur... nowy obronca (stoper na pozycji skrzydlowego , co na temat akcji ofensywnych kompletnie nie ma nic do powiedzenia ) + lewandowski gra wszedzie tylko nie tam gdzie powinien itp itd... ZENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska reprezentacja jest jak nasz obecny rząd - nic nie robi, nic im nie wychodzi, ciągle dostaje w d*pę.

Różnica polega jedynie na tym, że rząd eisenstainowskie metody pijaru opracował do perfekcji ( wschodnia szkoła he he), wmówi ludziom, że nawet z gówna bat ukręci.

Tymczasem pijar reprezentacji robiony słowami Franza jest żałosny, Franz nawet zdania sklecić nie potrafi. Tłumaczy się jak bezzębny chłop o inteligencji zapalniczki.

Już nawet nie chce się pisać, że zmieni się dopiero wszystko gdy zniknie z powierzchni ziemi PZPN...

Szkoda gadać... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszewski :"Nie można powoływać zawodników, którzy dorównują mi szybkością, bo ja mam 62 lata - wyjaśnia." :good: :good: . :polew: :polew:

Jak slysze teksty ze ... brak naszym zawodnika swierzosci bo treningi ich zmeczyly ... to sie zastanawiam co pier** Smuda mowiac, ze pilkarze motorycznie powinni byc przygotowani przez kluby bo on nie bedzie zajezdzal kadry treningami szybkosciowymi ... JA PIERD* uzgodnili by zeznania a nie kazdy sobie rzepke skrobie. Przeciez to jest WSTYD ...KAMERUN NIE WYGRAL ZADNEGO MECZU NA MS ... przyjezdzaja do NAS , do NAS do Szczecina i Pakuja nam 3 bramki !!! ... Luxemburg niedlugo to bedzie Nasz Szczyt... a Franek zaczyna mnie jezyc... Lyka kase klepie go Lato (nastepny zlodziej) i kolo sie kreci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://demotywatory.pl/1991546/Niby-calkiem-inne

:polew:

ogolnie czemu w Polsce jak reprezentacja gra slabo to wszyscy jada na trenera a moje zdanie jest takie o polskich trampkarzach "z gówna złota nie ulepisz"

problem z polska pilka lezy juz u podstaw,od juniorow gdzie czesto zamiast szlifowac talenty graja same uklady.Nie graja najlepsi tylko Ci co tata/wujek/dziadek jest kims.Zly system szkolenia itd, nie wierze ze w takim duzym kraju nie ma 20 zdolnych ludzi do grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Mascherano przejdzie do Barcy ... W sumie zastanawiam sie czy on jest az tak bardzo potrzebny... wydaje mi sie ze brakuje bardziej ofensywnego zawodnika (bo niestety Andres pomimo ze jest genialny to jest szklany ) , jak np Mesut Ozil :mysli: :mysli: Co myslicie Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z polska pilka lezy juz u podstaw,od juniorow gdzie czesto zamiast szlifowac talenty graja same uklady.Nie graja najlepsi tylko Ci co tata/wujek/dziadek jest kims.Zly system szkolenia itd, nie wierze ze w takim duzym kraju nie ma 20 zdolnych ludzi do grania

:polew: :polew: :polew:

to prawda

:polew: :polew: :polew: ale sami wybraliście wujków, ojców, dziadków - którzy kierują swoje złotka do kariery.... :polew: przecież wybraliście PO - plenipotentów moskiewskich pachołków :polew: :polew: :polew: gdzie korupcja jest czymś wychwalanym i godnym każdego Polaka, a k**estwo jest lekką nutką dekadencji :polew: :polew: :polew:

[mod]sorry Taktuś ale jak coś piszesz to pisz mądrze :gwizdanie: po raz kolejny powatarzam tematy polityczne nie na tym forum!!!! [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktus ja tam PO nie lubie a szczegolnie Zyda Tuska - najwiekszy Pinokio w Polsce :gwizdanie:

[mod]po co piszesz te prowokacje ? dla innych mozesz Ty być tym żydem i Pinokiem :gwizdanie: wiec bardzo prosze nie poruszać tematów zwiazanych z Polityk.ą na tym forum!!! [/mod]

Lepiej zeby Mascherano poszedl do Barcy niz do Interu.Szkoda ze Toure odszedl ale jak wiekszoc malp razem ze swoim bratem polecial na kase :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** Panowie zalozcie sobie temat o polityce bo tu powazne tematy sa poruszane !!

Toure nie poszedl na kase tylko chcial grac , nie jego wina ze PEP ma swojego ulubienca a Busquets sie rozwinol bardzo w ciagu ostatnich 2 lat.

Dzis pierwsze starcie w superpucharze Hiszpani . Sevilla podejmie Barcelone ktora zagra glownie wychowankami z Barcy B . Obstawiam remis , albo zywciestwo Sevilli (ta w pelnym skladzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ... 3-1 . w plecy .. wiedzialem ze raczej porazka czeka Barcelone na Sánchez Pizjuán ale nie spodziewalem sie ze az 3 wbija :confused4: , wychowankowie Ci z Barcy B raczej nie sprawdza sie wtym sezonie... trzeba jednak kupic Mascherano :naughty: . Blad Milito, blad krycia Kanoute no i stad ten wynik. Bojan ...tragedie zagral nie wiem czemu on nie zszedl tylko Ibra. Jeffren powienien grac za BOZENE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze kilka słów o kadrze, bo temat Barcy jest dla mnie trochę nudny :naughty:

Nasze kluby boją się grać z drużynami z Malty, Gruzji a Wy chcecie żeby kadra uczestnika ostatniego mundialu ograła...

A ja sie pytam kto ma to zrobić :?:

Błaszczykowski, Jeleń, Murawski, Obraniak :?:

A może by w pierwszej drużynie wystawić kilku bramkarzy, bo akurat na tej pozycji nie mamy sie czym martwić...

I dobrze Franz mówi że to w klubach nad szybkością i przygotowaniem fizycznym powinni pracować.

Na kadrze robi się taktykę, zgrywa zespół, dopracowuje podania, zagrania...

Przypomnę może jeszcze czasy D. Petrescu w jednym z Polskich klubów jak to tam narzekali że treningi są bardzo ciężkie... Chłop poszedł gdzie indziej i odnosi sukcesy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...