Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż boczków z roletami A4 B6 B7


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem (tydzień bez boczków najwyżej) tylko nie wiem czy nie lepiej gościa przypilnować na miejscu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem (tydzień bez boczków najwyżej) tylko nie wiem czy nie lepiej gościa przypilnować na miejscu :mysli:

Daj mi namiar na typa [PW], chyba będzie mi potrzebny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, bo siedzę już jakiś czas na allegro i jeśli znajdę boczki z roletami to wszystkie są pod elektrykę szyb a ja mam korbki - i tu moje pytanie czy występowały tapicerki z roletami i korbkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 na 100%, kolega na z tyłu rolety i korby :naughty: Więc można by przypuszczać że w B6 z korbą z tyłu też występowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie, bo siedzę już jakiś czas na allegro i jeśli znajdę boczki z roletami to wszystkie są pod elektrykę szyb a ja mam korbki - i tu moje pytanie czy występowały tapicerki z roletami i korbkami??

korby możesz przełożyć ze swoich boczków z tyłu boczka wszystko jest narysowane gdzie wyciąć lub wyrezać 4 szyby w prądzie tak jak ja właśnie to zrobiłem też chciałem ciąć ale 4x szybki bezcenne a roboty niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 na 100%, kolega na z tyłu rolety i korby :naughty: Więc można by przypuszczać że w B6 z korbą z tyłu też występowały.

Tak - tylny boczek z roletą występował zarówno z elektrycznym podnośnikiem jak i korbą (w obu wersjach nadwozia B6/B7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy można prosić o fotkę górnych mocowań rolety w bocznych drzwiach, przydały by sie też odległości miedzy zaczepami itp. Musze to zamontować ,a nie znam wymiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bart-S za potwierdzenie informacji, będę więc śledził allegro dalej :wallbash:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:32_________________________________________________na myśl przyszło mi jeszcze przerobienie boczków elektrycznych na manualne - jest to możliwe po przełożeniu rączki zamykania oraz zrobieniu dziury na korbkę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na myśl przyszło mi jeszcze przerobienie boczków elektrycznych na manualne - jest to możliwe po przełożeniu rączki zamykania oraz zrobieniu dziury na korbkę????

Jak już masz grzebać - to pomyśl o założeniu elektryki (to nie jest aż tak skomplikowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chłopaki ponawiam pytanie TOMASZW- CZy można prosić o fotkę górnych mocowań rolety w bocznych drzwiach, przydały by sie też odległości miedzy zaczepami itp. Musze to zamontować ,a nie znam wymiarów. Mi właśnie też przyszły boczki z roletami i zostało mi tylko zamontowanie haczyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagniesz rolete do gory,przykladasz chaczyk,zaznaczasz,wiercisz i po sprawie.Ja u siebie montowalem bez zadnych wymiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zgrzewaniem plastikow to tylko gdy ktos ma rozne kolory boczkow czy jest to czynnosc nie do obejscia mam zamiar kupic czarne boczki w materiale z roletkami mam teraz identyczne tylko ze bez rolet jezli kupie takie same z roletkami to wszystko ograniczy sie do zmiany boczka + montażu plastików ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona

boczki sedan i avant są identyczne, natomiast same rolety są już inne. 8E5 rolety z sedana, 8E9 rolety z avanta. Sprawdz oznaczenia na swoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...