Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
5 5

90 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zagadajcie do gościa czy nie ma załatwić do B6.

Ja brałem od niego moje roletki i gościu systematycznie wystawia kolejne komplety (avant/ sedan).

http://allegro.pl/item1102247572_roleta_rolety_audi_a4_sedan_kombi_95_01_nowe.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety moje boczki są ciemne, ale nie bede sie tym przejmował. Za to dostałem haczyki i srubki w gratisie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja brałem od niego moje roletki i gościu systematycznie wystawia kolejne komplety (avant/ sedan).

http://allegro.pl/item1102247572_roleta_rolety_audi_a4_sedan_kombi_95_01_nowe.html

Ale ty masz B5, będą pasować do naszych B6 ? Bo jak ma sterczeć czy odstawać a obok ma być dziura to na co to komu... Trzeba by sprawdzić i porównać. Może ktoś ma taką możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty masz B5, będą pasować do naszych B6 ? Bo jak ma sterczeć czy odstawać a obok ma być dziura to na co to komu... Trzeba by sprawdzić i porównać. Może ktoś ma taką możliwość ?

Nie mówiłem że mają od B5 pasować, podałem kontakt do gościa co handluje tymi roletami, więc bardzo możliwe że może załatwić w dobrej cenie do B6. Trzeba się zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bartek Twoj platikarz zrobi to od reki??

Czesto jestem w poznaniu,wiec odpadloby mi szukanie kogos u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj robilem zakupy w ASO:

Podkladka 8E0 086 359 - 2.35PLN

Sruba N908 555 01 - 045PLN

Klip 8E0 086 243 - 1.70

A na allegro za klip chcą 4.50 :shocked:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...

A na allegro za klip chcą 4.50 :shocked:

OT.

Na allegro za tylny spojler S-Line do B7 na dwie rury chcą 350PLN - po negocjacjach 250PLN + koszty wysyłki w obu przypadkach

.. a w ASO kupiłem za 150PLN :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30zł za sztukę.

Szukam dobrego plastikarza w Wawie i jednego nawet znalazłem tylko pytanie czy będzie chciał zrobić przekładkę ze zwykłego boczka z roletami do boczków z s-line'a i dobrze to zrobi. Długo z tą operacją zeszło u Twojego plastikarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to zostawiłem na kilka dni - nie śpieszyło mi się dlatego dokładnego timingu Ci nie podam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem (tydzień bez boczków najwyżej) tylko nie wiem czy nie lepiej gościa przypilnować na miejscu :mysli:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem (tydzień bez boczków najwyżej) tylko nie wiem czy nie lepiej gościa przypilnować na miejscu :mysli:

Daj mi namiar na typa [PW], chyba będzie mi potrzebny :wink4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Info poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam takie pytanie, bo siedzę już jakiś czas na allegro i jeśli znajdę boczki z roletami to wszystkie są pod elektrykę szyb a ja mam korbki - i tu moje pytanie czy występowały tapicerki z roletami i korbkami??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w B7 na 100%, kolega na z tyłu rolety i korby :naughty: Więc można by przypuszczać że w B6 z korbą z tyłu też występowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam takie pytanie, bo siedzę już jakiś czas na allegro i jeśli znajdę boczki z roletami to wszystkie są pod elektrykę szyb a ja mam korbki - i tu moje pytanie czy występowały tapicerki z roletami i korbkami??

korby możesz przełożyć ze swoich boczków z tyłu boczka wszystko jest narysowane gdzie wyciąć lub wyrezać 4 szyby w prądzie tak jak ja właśnie to zrobiłem też chciałem ciąć ale 4x szybki bezcenne a roboty niewiele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w B7 na 100%, kolega na z tyłu rolety i korby :naughty: Więc można by przypuszczać że w B6 z korbą z tyłu też występowały.

Tak - tylny boczek z roletą występował zarówno z elektrycznym podnośnikiem jak i korbą (w obu wersjach nadwozia B6/B7).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CZy można prosić o fotkę górnych mocowań rolety w bocznych drzwiach, przydały by sie też odległości miedzy zaczepami itp. Musze to zamontować ,a nie znam wymiarów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki Bart-S za potwierdzenie informacji, będę więc śledził allegro dalej :wallbash:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 23:32_________________________________________________na myśl przyszło mi jeszcze przerobienie boczków elektrycznych na manualne - jest to możliwe po przełożeniu rączki zamykania oraz zrobieniu dziury na korbkę????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na myśl przyszło mi jeszcze przerobienie boczków elektrycznych na manualne - jest to możliwe po przełożeniu rączki zamykania oraz zrobieniu dziury na korbkę????

Jak już masz grzebać - to pomyśl o założeniu elektryki (to nie jest aż tak skomplikowane).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie chłopaki ponawiam pytanie TOMASZW- CZy można prosić o fotkę górnych mocowań rolety w bocznych drzwiach, przydały by sie też odległości miedzy zaczepami itp. Musze to zamontować ,a nie znam wymiarów. Mi właśnie też przyszły boczki z roletami i zostało mi tylko zamontowanie haczyków...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciagniesz rolete do gory,przykladasz chaczyk,zaznaczasz,wiercisz i po sprawie.Ja u siebie montowalem bez zadnych wymiarow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu mam jedno,ale srednio widac:kwasny:

used_2004_audi_s4_sport42lquattro_10394_10045424_88_640.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie tu kilka fotek mojej rolety tylnych drzwi.... (ori montaż - w senesie ze fabrycznie)

IMG_3863.jpg

IMG_3866.jpg

IMG_3868.jpg

IMG_3872.jpg

IMG_3873.jpg

IMG_3875.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super kolego dzięki, znacznie to ułatwi sprawę :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zrobione przed chwila i na szybko bo padac zaczelo....

20130418_201423.jpg

20130418_201433.jpg

20130418_201448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym zgrzewaniem plastikow to tylko gdy ktos ma rozne kolory boczkow czy jest to czynnosc nie do obejscia mam zamiar kupic czarne boczki w materiale z roletkami mam teraz identyczne tylko ze bez rolet jezli kupie takie same z roletkami to wszystko ograniczy sie do zmiany boczka + montażu plastików ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale były dwa rodzaje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pany była różnica miedzy boczkami z roletami do sedana a kombiaka? bo u mnie po zamontowaniu haczyków z jednej strony zasłonka jest napięta a z 2 strony wisi kupa materiału , wyglada to tak jak by w kombiaku górna listwa drzwi " ramka była prosta" a w sedanie jest zaokrąglona

boczki sedan i avant są identyczne, natomiast same rolety są już inne. 8E5 rolety z sedana, 8E9 rolety z avanta. Sprawdz oznaczenia na swoich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi