Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi-maniacy z ełku i okolic


syczylyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie! Ja chętnie też bym wpadł do Was na spocik. Często jestem w Ełku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bez różnicy.

to co panowie robimy coś czy nie ?? było tylu chętnych a teraz ??

jak to będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam takie male pytanie do mieszkańców Ełku, kiedys kolega przyciemnial gdzies u was szybki w samochodzie ale nie mam z kim kontaktu wiec moze wiecie gdzie dobrze przyciemniaja ? Mialem jechac do Suwałk ale moze gdzies w okolicy rowniez robia. Tylko sprawdzone zaklady. Jak cos to prosze o nr kontaktowy czy tez nazwe firmy i jak ktos robil to poda cene w jakich cenach robia. ( Tylko folia, piec nie wchodzi w gre ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Marcin na Kilinskiego, za Kwiatkowskim, wjazd od Da Grasso... robia dobrze, ale nie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Grajewo z tej strony z tym ze nie a4 tylko a6 nie będziecie mieli nic przeciwko odwiedzinom na spocie? przydała by mi się mala diagnoza vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy sie ugadac na sobote to wezme kabel i mozemy nawet zlogowac dynamicznie Twoj samochod. Tylko musisz znac jakie logi. Bo Kabel raczej jest taki sam (doczytaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi jakie logi? jestem raczej w tym temacie zielony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Przepraszam za milczenie,musiałem pilnie wyjechać,zastanawiam się czy dobrym miejscem na zlot byłaby plaża miejska.Jednocześnie dodam że sam raczej tego nie ogarnę ,więc proszę o kontakt,tel;602382394.Syczylyjczyk.:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! bylismy z zaleczkiem w niedziele w ełku na mazury motor show, fajna impreza, ale oznakowanie dojazdu to masakra, nie chcielismy stac w korku to zaparkowalismy auto pod blokami vis a vis salonu renault i z buta szlismy na obwodnice, doszlismy ulica matejki, potem przy cmentarzu, jakas dzielnica przemyslowa i c**j, zakaz wejscia na trase wyscigow, i dawaj z buta do okola na suwalska, heh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Trzymajcie się,ja odpuszczam,za trzy tygodnie czeka mnie operacja połamanego kręgosłupa .Dawno temu idiota uderzył w tył mego wozu.Samochód czerwony,samo południe skręcałem w lewo,a on nie widział.CIAO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem już po,w poniedziałek przybyłem ,wtorek operacja4kręgów i w piątek

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

do domku .wszystko przebiegło super,za tydzień wyjeżdżam na wyspę z etną.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...