Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi-maniacy z ełku i okolic


syczylyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Zarowno w sb jak i w nd robie 9-17 :/ takze troszke biednie ale w miare wczesnie moge na piwko wyskoczyc. Mam juz zaciski 320, tylko pytanie skad wziac kase na tarcze i klocki :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że piątek, nie wiem co moja planuje ale mówi że chce żebyśmy pojechali do Torunia a jestem przed wypłatą i nie chce się do końca ogołocić z kasy a wiadomo że to trochę km jest :kwasny: Więc jak by co możemy jutro albo po robocie to już od Ciebie zależy. A rodziców zdążę odwiedzić, i tak nie tęsknią :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha pogadam dzis z kobieta czy cos planuje i jak cos to na piwo wyskoczy sie? Ale jak Twoja nalega na wyjazd to moze nie ma co przeciwstawiac sie bo potem moze byc cieezko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to już miałem w tygodniu, mówię Ci, z kobietami się dogadać to ciężka sprawa, ale mówiłem otwarcie Monice że w ten weekend chce się z Tobą wybrać na piwo i nic nie mówiła, wiesz, zabronić mi nie może :naughty: Ja w każdej chwili jestem chętny na jakiś truneczek. Powiem Ci że poważnie się zastanawiam nad sprzedaniem autka bo jest jedna która mi się spodobała, Musti ma na sprzedaż wisi w dziale sprzedam b5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pasi Tobie kombi...autko do oplat, bez lamp chlodnice maska zderzak do poprawki...ciekawe czemu autko do opchniecia, na + quattro, audio bose i V6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Ci przy piwku co i jak bo zamieniłem parę słów z Musti, a co do avanta to uważam że ładna fela i idzie się przyzwyczaić :) i od razu autko rodzinne, czyż nie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś choć trochę czasu spędził na lekturze forum że tak się wyrażę, to zapewne znalazł byś odpowiedni dział z autkami na sprzedaż :facepalm: wystarczy trochę poszukać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem z Ełku ;-)

Mam vaga jak ktoś coś potrzebuje ewentualnie

I dużo części do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zdążyłem się zaopatrzyć, ale dzięki za odpowiedź :)

takie puchy tutaj że chyba Ełk umarł śmiercią naturalną ... chociaż a4 jeździ w grom po mieście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już raczej nie :facepalm: odgłosów zero, nawet niema z kim na kufelek wyskoczyć i o rezanku pogadać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...