Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://s8.postimg.org/ji7ufoept/Przechwytywanie.jpg

a jak do tego się odniesiecie drodzy aczwórkowcy,znalezione na forum passat

całkiem możliwe.wszyscy walą w kulki,lub "tną koszty" jak kto woli.

[ostatnio w Rossmanie kupiłem spray na komary OFF Max ale coś mnie tknęła nierówna naklejka i ją oderwałem a tu kuku-pod naklejką Offa jest Autan :decayed: ]

A wracając do tematu,to czy Mann,Filtron,czy Sędziszów jak zmieniasz co 15tyś to każdy(byle nie chinol) jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację poprostu trzeba wszystko kontrolowac samemu i albo samemu umoczyc dupsko ,ale lepiej nie ,to wtedy sie człowiek przekona co jest git a co nie ,miałem doczynienia z nowymi autami takich z pod fabryki ,róznych marek , i zawsze wszedzie zagladałem co i jak,i jakimi markami syngowane były podzespoły i czesci do aut idą na 1 montaż przerózne ,niemieckie z koreańskimi ,zrobione na wegrzech ,itp. w sumie tak jak piszesz ciecie kosztów,

:decayed:nawet taki antykomar off autan to badziewie zazwyczaj , ja ostatnio kupiłem bross ,trzeba patrzec na ilosc czynnika DEET na opakowaniu tak powyzej 30% jest juz ok, albo w sklepie rybackim kupic mugga albo repel(na ubarnia lepiej nie uzywac bo moze zniszczyc).:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem info na Mann-ie: Made in Bosnia and Hercegowina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się

MANN AND HUMMEL FILTER PRIVATE LIMITED

Plot No. 231/1, 11th Main Road

560 058 Bangalore

Phone: +91 (80) 40207 100

Fax: +91 (80) 40207 125

E-Mail: [email protected]

MHB FILTER INDIA PRIVATE LTD.

No. 27, 28 & 29, Block B

572106 Tumkur

Phone: +91 816 2214400

Fax: +91 816 2212714

E-Mail: [email protected]:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując filtr MANNa oleju miałem Made in Spain. W filtrze paliwa nie pamiętam.

Chyba trzeba przejść na Filtrona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że mówimy też o innych markach :kwasny:

Ja zrozumiałem że koledze lukas551 chodzi o konkretnie coś z Motula bo sam zarzucił temat Motula.

Dobrze zrozumiales bo chodziło mi tylko o MOTULA 10w40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że mówimy też o innych markach :kwasny:

Ja zrozumiałem że koledze lukas551 chodzi o konkretnie coś z Motula bo sam zarzucił temat Motula.

Dobrze zrozumiales bo chodziło mi tylko o MOTULA 10w40

i co chcesz robic z tym Motulem ?

smarowac drzwi od chlewa czy obory ?

bo do TDi korzystniej jest wlac 5W-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s8.postimg.org/ji7ufoept/Przechwytywanie.jpg

a jak do tego się odniesiecie drodzy aczwórkowcy,znalezione na forum passat

No i po co to zrobiłeś :facepalm: Mann jest super reszta filtrów do do ciągnika :decayed: jak napisał spec dwie strony wcześniej.

Ludzie kupują drogie, przepłacają a ty teorie burzysz :grin: bo zasadności w tym niewiele.

Tak naprawdę to kto to kurna dojdzie kto dla kogo robi podzespoły, części, wszystko cięcie kosztów, komercja rządzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując filtr MANNa oleju miałem Made in Spain. W filtrze paliwa nie pamiętam.

Chyba trzeba przejść na Filtrona :wink:

Ty miałeś europejski a ja kupiłem Mann'a Made in Israel. Spisek Żydów i Masonerii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując filtr MANNa oleju miałem Made in Spain. W filtrze paliwa nie pamiętam.

Chyba trzeba przejść na Filtrona :wink:

Ty miałeś europejski a ja kupiłem Mann'a Made in Israel. Spisek Żydów i Masonerii ??

Oczywiście, Żydzi kontrolują cały rynek części zamiennych.

A to, że nie ma godziwej pracy w Polsce to też ich wina, bo zasiadają w lożach naszego rządu;))))))

To dlatego w Ruvillu dostajemy FAGa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Coraz częściej tak będzie,że części zamienne będą produkowane w chinach lub indiach,a pakowane w np.Niemczech i sprzedawane jako towar niemiecki.Takie gówniane czasy:kwasny:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

Coraz częściej tak będzie,że części zamienne będą produkowane w chinach lub indiach,a pakowane w np.Niemczech i sprzedawane jako towar niemiecki.Takie gówniane czasy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown::thumbdown:bedzie coraz gorzej ,czesc po taniości zrobione , silniki mniej wytrzymalsze ,wszytko testowane na kliencie lub wcale do momentu pierwszego odzewu ze cos jest nie tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi filtrami sędziszowa to prawda,by the way to bardzo dobre jakościowo produkty :whistling: no ale niektórzy muszą mieć napis MANN i się lepiej z tym czują :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Mobil Super 3000 XE 5W-30 dobry będzie do AVF, czy wybrac coś z 5W40.
do PD to raczej 5w30 Mobil ESP :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...