Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

Wlasnie jestem po zmianie oliwy z motula 507.00 na dedykowanego castrola i powiem tak... Nigdy juz nie wleje motula bo tak mi klepal motor ze malo pompek nie wymienilem a obawialem sie ze moze walek powycierany a tu po zmianie niespodzianka o wiele przyjemniej i ciszej motor zaczol pracowac. Wczesniej lalem LM 507 i tez nie mialem problemow ale po przeczytaniu wielu dobrych opini na temat motula postanowilem go kupic i widze ze jak sie samemu czegos nie sprubuje to h... Bedzie sie o tym wiedzialo. Dodam ze motula kupile z bardzo pewnego zrodla a przebieg w moim aucie to 185k km

lałem oryginalnego motula do kilku różnych aut i zawsze po jego wlaniu chodziły ciszej.

raczej kupiłeś podróbę z tego "pewnego źródła" :eusathink:

A Ty skąd wiesz, że lałeś oryginały miałeś hologramy na molekułach przyklejane ? może to wyciszenie to autosugestia nie brałeś tego pod uwagę ? a może tak masz poukładane w głowie i nie dopuszczasz myśli że z tym motulem może być coś nie tak bo to szczyt techniki w technologii smarnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

andrzej22 nie drwij nie drwij... ty może kup sobie Lotosa i nalej go sobie do łba... bez obrazy...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22 nie drwij nie drwij... ty może kup sobie Lotosa i nalej go sobie do łba... bez obrazy...:kwasny:

tobie już kiedyś napisałem, że zachowujesz sie jak akwizytor forumowych sklepikarzy. Kupuje Specjal 5w 40 jak cie ciekawość zżera i nie pozwalaj sobie za wiele chłopcze bo nie wiesz z kim piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nalezy lekko zaktualizowac pierwszy post, reszte usunac i watek zamknac, bo coraz mniej merytorycznej dyskusji.

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej22 motul ktory lalem byl 100% ori jak bardzo chcesz to zrobie zdjecie flachy bo lezy jeszcze w szopie i mam obawy czy do kosiarki go wlac. Mam na jego temat h... zdanie i koniec. A Tobie radze miec troche kultury i szacunku do innych forumowiczy i ich opinii bo teksty o ukladaniu we lebie mozesz do swojej starej zarzucac. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryki to tu nie ma juz od dawna. To forum opanowali sprzedawcy drogiej zachodniej oliwy , płukanek i naganiaja mniej zorientowanych użytkowników aut na niepotrzebne koszty.

Oleje Lotos czy Orlen spełniaja wszelkie wymagania i specyfikacje dla wszystkich aut . Chronią silnik w takim samym stopniu co zachodnie oliwy ,ale maja jedna róznice - sa o wiele tańsze. Czy wlejemy lotosa, motula ,LM , castrola ,mobila czy orlena nie ma to dla silnika żadnego znaczenia.Wszystkie dobrze spełnią swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spidzior. Jesli kryterium wyboru oleju wg Ciebie jest cisza to musisz wiedziec, iz najciszej jest zawsze po zalaniu oleju HC. Te oleje najlepiej wyciszaja motor.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22 nie drwij nie drwij... ty może kup sobie Lotosa i nalej go sobie do łba... bez obrazy...:kwasny:

tobie już kiedyś napisałem, że zachowujesz sie jak akwizytor forumowych sklepikarzy. Kupuje Specjal 5w 40 jak cie ciekawość zżera i nie pozwalaj sobie za wiele chłopcze bo nie wiesz z kim piszesz.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

No to wszyscy ze strachu zesmy sie posrali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryki to tu nie ma juz od dawna. To forum opanowali sprzedawcy drogiej zachodniej oliwy , płukanek i naganiaja mniej zorientowanych użytkowników aut na niepotrzebne koszty.

Oleje Lotos czy Orlen spełniaja wszelkie wymagania i specyfikacje dla wszystkich aut . Chronią silnik w takim samym stopniu co zachodnie oliwy ,ale maja jedna róznice - sa o wiele tańsze. Czy wlejemy lotosa, motula ,LM , castrola ,mobila czy orlena nie ma to dla silnika żadnego znaczenia.Wszystkie dobrze spełnią swoje zadanie.

Amen - zamykamy ten watek!

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zamknięciem niech ktoś ładnie zaktualizuję pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej22 motul ktory lalem byl 100% ori jak bardzo chcesz to zrobie zdjecie flachy bo lezy jeszcze w szopie i mam obawy czy do kosiarki go wlac. Mam na jego temat h... zdanie i koniec. A Tobie radze miec troche kultury i szacunku do innych forumowiczy i ich opinii bo teksty o ukladaniu we lebie mozesz do swojej starej zarzucac. Pozdr

spidzior przeczytaj dokładnie, to cabanmat napisał mi żebym sobie oleju do łba nalał ja akurat wierze, że miałeś oryginalny olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka sorki.... Olej kupowalem ten i z tej strony wiec niesadze zeby byl podrabiany Full synthetic oils - Dublin - Irleand - Motul Specific 504 00 507 00 5w30 5L - IntrexCarParts.ie . Odrazu uprzedzam ze nie mam nic do tej strony ani osob ktory prowadza ten sklep.... chodzi mi tylko o ten nieszczesny olej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22 specjalnie dla Ciebie :polew:

Wymień trzy powody, dla których nie należy używać olejów Lotos, albo zamilknij na wieki, przynajmniej w tym wątku. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22 specjalnie dla Ciebie :polew:

Wymień trzy powody, dla których nie należy używać olejów Lotos, albo zamilknij na wieki, przynajmniej w tym wątku. :facepalm:

ja twierdze,że nie należy używać oleju Lotos ??? gdzie tak napisałem ? cabanmat mi proponował nalać sobie Lotosa do łba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdze,że nie należy używać oleju Lotos ??? gdzie tak napisałem ? cabanmat mi proponował nalać sobie Lotosa do łba...

A która częśc mojego postu wskazuje, że to kierowane do ciebie? Pytanie jest do guru olejowego, kolegi Piotra z Motula, czyli cabanmata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twierdze,że nie należy używać oleju Lotos ??? gdzie tak napisałem ? cabanmat mi proponował nalać sobie Lotosa do łba...

A która częśc mojego postu wskazuje, że to kierowane do ciebie? Pytanie jest do guru olejowego, kolegi Piotra z Motula, czyli cabanmata.

ok jihaad sie rozpedziłem myślałem że ten prezent hurtem dla mnie he he. Szanuje polskie produkty i szanuje ludzi, którzy je wytwarzają bo to są miejsca pracy dla Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22, uwierz mi że też szanuje produkty Made in Poland, ale każdy przyzna racje jak to z naszymi wyborami jest... może teraz siedzisz przed komputerem i zajadasz paluszki solone z solą drogową... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej22, uwierz mi że też szanuje produkty Made in Poland, ale każdy przyzna racje jak to z naszymi wyborami jest... może teraz siedzisz przed komputerem i zajadasz paluszki solone z solą drogową... :doh:

Dlaczego nie należy używać olejów Lotos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...