Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

posiada ktoś może ten szablon który odwzorowuje ile przyciąć tunel od kolegi antonio ?

Fotka wygasła, może ktoś mógłby podrzucić fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeże troche temat po niedzieli zaczynam cięcie tunelu i klimatornika. Chciałem zapytać czym najlepiej przyciąć klimatronik? Macie jakieś fotki w którym miejscu przyciąć tunel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja jestem po zabiegu , obcinałem dremelkiem z allegro za 100zł.

Tą część trzeba obciąć:

hu3z3o.jpg

33moi6d.jpg

f21rsw.jpg

Jak byś coś jeszcze potrzebował to pisz. Zgromadziłem dość dużo informacji dotyczących przeróbki z 1din na 2din

Edytowane przez W_I_T_E_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło dzieki kolego oczywiście trzeba tak podciąć po obu stronach? a powiedz mi jeszcze bo mam popielniczke 1din i czy musze odciąc te dwa jezorki z tunelu bo niektórzy wcześniej pisali że trzeba. Zaznaczyłem na czarno

1.jpg 1.jpg

Edytowane przez pyra111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielniczki 1din nie ruszasz. Obcinasz jedynie tą półeczkę za popielniczką.

2d7670i.jpg

Tak to wygląda u mnie:

39e29d.jpg

Edytowane przez W_I_T_E_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie mi co mogłem źle podciąć że mi się klimatronik nie wsunął do końca? Tunel cięty z 1 din, panel klimatronika podszlifowany z przodu tak żeby zmieścił się w tunel(po bokach) a tam mi coś blokuje nadal, tak wygląda jakby mu brakowało z pół centymetra żeby wjechać do końca i 1/3 popielniczki mi zasłania. Jak otwieram popiolkę, to chromik na popiołce spotyka się pod koniec z listwą chromowaną pod klimatronikiem :D

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie mi co mogłem źle podciąć że mi się klimatronik nie wsunął do końca? Tunel cięty z 1 din, panel klimatronika podszlifowany z przodu tak żeby zmieścił się w tunel(po bokach) a tam mi coś blokuje nadal, tak wygląda jakby mu brakowało z pół centymetra żeby wjechać do końca i 1/3 popielniczki mi zasłania. Jak otwieram popiolkę, to chromik na popiołce spotyka się pod koniec z listwą chromowaną pod klimatronikiem :D

może kable ci blokują,jest ich tam trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę tam jeszcze zaglądał, mam nadzieję, że nie będę musiał znowu tego tunelu wyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij radio i zobacz z tyłu klimy coś tam pewnie blokuje,bo rozumiem że najpierw wkładasz klimę ,później radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze radia nie mam. Jest dziura bo ktos mi musi tego dwudinowca podlaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że mi nie wywróżycie co mi tam blokuje ten panel ale nie chce mi się nawet robić zdjęć, nie przeszkadza mi to aż tak póki co. No i najważniejsze nie dałem półki tej co była za popiołką i jeszcze raz będę musiał się bawić w rozbieranie tego wszystkiego - no i chcę oszczędzić tunel, panel dociąłem na tyle ciasno że ledwo tam usiadł. No po prostu ten panel siedzi jakieś 0,5 cm za płytko, nie wsuwa się, co tu fotografować :D

EDT - już wiem o co chodziło, klimatronik pod trochę innym kontem niż powinien siadał w koszu i coś się przyklinowało a ja w obawie o tunel bałem się szarpnąć tym

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie, czy wystarczy wymienić/Dociąć panel klimatronika, i go zamontować? Czy muszę wymieniać cały tunel itd? (1DIN>2DIN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie pytanie, trzeba czytać temat czy lepiej nabijać posty bo się nie chce 7 stron przewinąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy może mi ktoś podać ile ma w centymetrach góra i dół klimatronika chce przyciąć do 2 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie czy może mi ktoś podać ile ma w centymetrach góra i dół klimatronika chce przyciąć do 2 din

na 1 szej stronie sa podane wymiary jakie ma miec klima po docieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy montował ktoś podświetlenie z kosza 1 din chodzi o przestrzeń za popielniczka?

Edytowane przez czarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...