Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki temu tematowi w sobotę udało mi się zamontować w końcu 2 din w moim samochodzie.

Polecam jednak popiołkę 2 din wygląda to dużo lepiej niż "stara" 1 din...


a czy montował ktoś podświetlenie z kosza 1 din chodzi o przestrzeń za popielniczka?

Gdzie chciałbyś to tam zamontować? teraz nie ma miejsca... a podświetlona "szpara" może wyglądać dziwnie, bądź "tjuningowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zakupiłem takie radio : http://allegro.pl/radio-samochodowe-ht-869v2-7-2-din-gps-bt-zestaw-i6440708952.htmloraz do tego kosz 2 din:http://6.allegroimg.pl/original/13/64/09/26/19/6409261910

Czy oprócz docięcia tunelu, panelu climatronicka i półki za popielniczką muszę coś jeszcze zrobić?

Jaką potrzebuje przejściówkę aby podłączyć to radio bo w zestawie jest tylko kostka z czinczami.

Obecnie posiadam takie radio

http://img1.sprzedajemy.pl/540x405_radio-cd-becker-traf-1009686.jpg

Z góry dzięki za pomoc, przyznam, że jestem zielony w tych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownego grona jest z śląska? I jest w stanie wesprzeć pomocną ręką w rezaniu klimatronika i tunelu nie chce żeby ktoś zrobił to za mnie tylko podpowiedział albo pokazał co i jak

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym 5mm? niby mam ciąć równolegle taki trapez wyciąć ale po kiego lub do czego info o 5mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lepiej kupić cały tunel 2 din pod Navi niż docinać ?Przymierzam się do wymiany radia na RNSE i chce to zrobisz jak najszybciej bez kombinacji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie przerobic klimatronik i dociac tunel, co do szablonu z niemieckiego forum trzeba uwazac bo wedlug wzoru wycina sie za duzo i mozna tunel spisac na straty. Klimatronik dociety pod szablon , sporo szlifowania wyszlo luxus. Najdokladniej wyglada wzor przerobki na angielskiej stronie link przewija sie gdzies w dyskusji

received_10208640520008911.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też docinałem klimatronik pod 2 din,trochę dałem ciała i zbyt krótko obciąłem ramkę pod panel.

Ale ogólnie nie jest źle,ciąłem scyzorykiem a na końcu papier ścierny.

received_10215674540719247.jpeg

received_10215674543759323.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz kolego o coś pytać/prosić to dobrze by było się przywitać, no chyba że wszędzie wchodzisz jak do stodoły to po primo, a po sekundo to do czego ci serwisy? Nie chce ci się albo się boisz docinać to kup sobie tunel 2 din, kosz 2 din i wymień jak klocki lego bez rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chce kupić kosz 2din z panelem już, i pytanie, bo mam aktualnie 1 din wszystko, co muszę przerobić aby ów kosz z panelem 2 din podszedł?

Tunel jakoś dociac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eroxunn napisał:

Cześć, chce kupić kosz 2din z panelem już, i pytanie, bo mam aktualnie 1 din wszystko, co muszę przerobić aby ów kosz z panelem 2 din podszedł?

Tunel jakoś dociac ? 

Kolego czytałeś temat , wyżej wszystko jest opisane i zdjęcia są jak przyciąć tunel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam grzane fotele a przyszłościowo myślę o przejściu na 2 din. Teraz mam 1 din. Czy mogę kupić panel klimatronika 2 din i go wpakować w 1 din? Podejrzewam że będą szpary po bokach ale czy poza tym wejdzie normalnie w szufladę 1 dinową?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jaras99 napisał:

Dokładam grzane fotele a przyszłościowo myślę o przejściu na 2 din. Teraz mam 1 din. Czy mogę kupić panel klimatronika 2 din i go wpakować w 1 din? Podejrzewam że będą szpary po bokach ale czy poza tym wejdzie normalnie w szufladę 1 dinową?

 

Mocowanie jest takie samo,jedynie szerokość przedniej obudowy jest różnicą. Zamontujesz normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

tak wiem jestem kolejnym co odświeża ten temat co jakiś czas;)

przeczytałem cały ten wątek lecz każdy robi troszkę po swojemu i ciężko złapać się jednego..(ten ma climatronic 2din ten nie a ten znowu ma tunel a ten docina)

wiec chciałbym was prosić o opis krok po kroku co potrzeba aby przerobić 1din na 2din bez kupna tunelu i panelu klimy. 
chodzi mi o jakieś złączki, wtyczki itd

to będzie moja pierwsza „większa” dłubanina w tym aucie i chciałbym fajny materiał a pewnie ten kto mi opisze będzie zwieńczeniem tych 6ciu stron:)

z góry dzięki ew o jakieś załączniki można się spisać na innych mediach żeby było prościej.

pozdro Mateusz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mateusz218 napisał:

Cześć,

tak wiem jestem kolejnym co odświeża ten temat co jakiś czas;)

przeczytałem cały ten wątek lecz każdy robi troszkę po swojemu i ciężko złapać się jednego..(ten ma climatronic 2din ten nie a ten znowu ma tunel a ten docina)

wiec chciałbym was prosić o opis krok po kroku co potrzeba aby przerobić 1din na 2din bez kupna tunelu i panelu klimy. 
chodzi mi o jakieś złączki, wtyczki itd

to będzie moja pierwsza „większa” dłubanina w tym aucie i chciałbym fajny materiał a pewnie ten kto mi opisze będzie zwieńczeniem tych 6ciu stron:)

z góry dzięki ew o jakieś załączniki można się spisać na innych mediach żeby było prościej.

pozdro Mateusz.

 

Tutaj masz temat z działającymi fotkami,czy będziesz potrzebował jakichś przejściówek to zależy od tego jakie radio wstawisz. Klimatronik docina się przymierzając co chwile i sprawdzając czy dobrze osiadł. Możesz też kupić jakiś 2 din z exeo lub b7 i przełożyć sam front do swojego.

WWW.AUDIZINE.COM

DIY: Replace single DIN Concert II headunit with double DIN RNS-E Navigation system. Heads up from a new member from Norway! I have been reading a lot on Audizine since I got my first B6 last year, and...

 

20180407_144740.jpg20180407_153630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...