Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E


fayera

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wysunąć mały bolec przy pokrętłach i wszystko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnosnie demontazu tunelu, wszystko idzie dobrze tunel jest juz luźny tylko nie potrafie go wyciągnąć przez dzwignie hamulca recznego. Jak zdemontować tą plastikową osłone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnosnie demontazu tunelu, wszystko idzie dobrze tunel jest juz luźny tylko nie potrafie go wyciągnąć przez dzwignie hamulca recznego. Jak zdemontować tą plastikową osłone?

podważ śrubokrętem, zdejmij a pod spodem masz jeszcze plastik w kształcie podkowy przykrecony na 2 śróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione, tunel dociety rns-e na pokładzie:) Powiem szczerze ze demontaż tunelu wcale nie był taki łatwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotę dociętej popielniczki 2din do kosza 1din ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa czyli te takie dwa prostokątne dzyndzle. dam rade to uciac bez demontazu tunela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tam wchodzą uchwyty popielniczki 1din trzeba je wyciąć ,ja wycinałem brzeszczotem bez wyjmowania tunelu tulko uważaj na boki tunelu żeby nie porysować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po zabawie i zamontowaniu 2 din, klimatronik 2 din pozostała mi mała 1cm szpara bo nie wsadziłem tej półeczki za popielniczką a ładnie jest tu pokazane jak robił to klubowicz

View image: IMG 2254

i pytanie podcinamy co aby to weszło ? wystający element z tyłu czyli wysokość czy skracamy na długości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po zabawie i zamontowaniu 2 din, klimatronik 2 din pozostała mi mała 1cm szpara bo nie wsadziłem tej półeczki za popielniczką a ładnie jest tu pokazane jak robił to klubowicz

View image: IMG 2254

i pytanie podcinamy co aby to weszło ? wystający element z tyłu czyli wysokość czy skracamy na długości ?

przyjżyj się dobrze na fotce jest popielniczka 1din do popielniczki 2din tej półki niewciśnie , chyba że chcesz zamontować właśnie 1din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie ponoć można pod klimatronic 2din i popielniczkę 1din można taką półeczkę wcisnąć po wcześniejszym docięciu byłoby super bo zakryje tą szparę 1cm.

dziś się pobawię więc dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie tył półeczki trzeba wyciąć ,ale dokładnie nie wiem ,u mnie wskoczyło alu szczotkowane więc odrazu szukałem 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podesłać linka jaką tarczą do dremelka ciąć klimatronik.

Gdzieś czytałem, że są rezacze którzy adaptują kosz 1 din ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tylny kołnierz półeczki co wywinięty jest do góry nie może być wyższy niż 0.5 cm, najlepiej mieć wyjęty tunel i kieszeń 2 DIN i sobie przymierzyć

Szukam informacji co i jak należy przyciąć by zamienić popiołkę 1 DIN na 2 DIN - z tyłu po bokach blokuje by zamontować popiołkę 2 DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tylny kołnierz półeczki co wywinięty jest do góry nie może być wyższy niż 0.5 cm, najlepiej mieć wyjęty tunel i kieszeń 2 DIN i sobie przymierzyć

Szukam informacji co i jak należy przyciąć by zamienić popiołkę 1 DIN na 2 DIN - z tyłu po bokach blokuje by zamontować popiołkę 2 DIN.

tylko zaczepy starej popiołki, tu zdjęcie z mojego docinania, też się namęczyłem, bo wszędzie piszą że popiołki pasują, a później człowiek się sugeruje...

c4f519d473bb9a6dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tylny kołnierz półeczki co wywinięty jest do góry nie może być wyższy niż 0.5 cm, najlepiej mieć wyjęty tunel i kieszeń 2 DIN i sobie przymierzyć

Szukam informacji co i jak należy przyciąć by zamienić popiołkę 1 DIN na 2 DIN - z tyłu po bokach blokuje by zamontować popiołkę 2 DIN.

tylko zaczepy starej popiołki, tu zdjęcie z mojego docinania, też się namęczyłem, bo wszędzie piszą że popiołki pasują, a później człowiek się sugeruje...

http://images42.fotosik.pl/538/c4f519d473bb9a6dm.jpg

:shock3: ale mało estetycznie te przycięcie !!! - wywaliłem cały tunel na stół - lutownica i nożyk i nie ma praktycznie śladu po przycinaniu - nie ma potrzeby zagłębiania się jak na fotce (w stroną zielonej naklejki), po prostu ta poprzeczka z 3 otworami do mocowania popiołki tworzy kąt prosty ze ścianką tunelu po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tylny kołnierz półeczki co wywinięty jest do góry nie może być wyższy niż 0.5 cm, najlepiej mieć wyjęty tunel i kieszeń 2 DIN i sobie przymierzyć

Szukam informacji co i jak należy przyciąć by zamienić popiołkę 1 DIN na 2 DIN - z tyłu po bokach blokuje by zamontować popiołkę 2 DIN.

tylko zaczepy starej popiołki, tu zdjęcie z mojego docinania, też się namęczyłem, bo wszędzie piszą że popiołki pasują, a później człowiek się sugeruje...

http://images42.fotosik.pl/538/c4f519d473bb9a6dm.jpg

:shock3: ale mało estetycznie te przycięcie !!! - wywaliłem cały tunel na stół - lutownica i nożyk i nie ma praktycznie śladu po przycinaniu - nie ma potrzeby zagłębiania się jak na fotce (w stroną zielonej naklejki), po prostu ta poprzeczka z 3 otworami do mocowania popiołki tworzy kąt prosty ze ścianką tunelu po obu stronach

Oczywiście, że nie jest estetyczne, nie montowałem tego razem z przesiadką tunelu tylko później jak dostałem popiołkę, ponieważ w wątku o zmianie na 2din nie doczytałem że coś trzeba dociąć próbowałem najpierw włożyć ją bez cięcia, w końcu jako że nie poszło się wkurzyłem, i obcinaczkami i nożem do tapet zrobiłem to co widać na zdjęciu.

Wczoraj pasowałem sobie tunel bez otworów na telefon i wypiłowałem to mini szlifierką

A poza tym, co za różnica jak to wygląda, skoro nikt tam normalnie nie zagląda ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dylemat jak to docinać bo dostęp kiepski a wyciągnięcie tunelu to sporo roboty ... ale się zdecydowałem i wyjąłem tunel na stół i nie żałuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...