Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Osłona podszybia


tliner

Rekomendowane odpowiedzi

taaa - było jedno za 90 + 30chyba przesyłka - pomyślałem że może gdzieś na szrocie bedzie albo ktos taniej będzie miał - ae jak na razie cisza :/

to trzeba było brac bo cena atrakcyjna ja w servisie płaciłem cos koło 300 zł ale wymieniłem odrazu całe podszybie te dwie czesci <osłona filtra i druga strona to pod wycieraczkami>

a tu masz tylko ta osłone ale bedziesz musiał sobie cos wykombinowac aby ja wsadzic bo w starszych rocznikach nie ma tych rówków

http://allegro.pl/item1149502441_audi_a4_lift_podszybie_plastikowe_oryginal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa - było jedno za 90 + 30chyba przesyłka - pomyślałem że może gdzieś na szrocie bedzie albo ktos taniej będzie miał - ae jak na razie cisza :/

Dobra cena, ja wyrwałem na szrocie za 100zł (dla ślepego :wink4:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

poszukuję osłony podszybia - akumulatora do a4 b5 - nie mam i woda mis e leje na aku. Wiecie gdzie to można dostać? macie jakieś zaprzyjaźnione szroty, bo ja szukam i nic :/

ale tobie chodzi o to obudowane z polifta? czy zwykłe podzybie, jak zwykłe to Ci moje za 50zł+ przesyłka sprzedam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Napisz konkretnie co potrzebujesz,masz tu etke podaj numer czesci ,troche mam czesci z polifta i wlasnie podszybie ,napisz tylko ktore?? :)

13ewqA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie pozycja 3 byl bym wdzieczny ;) tylko ze do przedlifta czy to bez roznicy ? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie sobie w Aso :wink4:, ostatnio jak się dowiadywałem to w dobrej cenie kompletne wyszło 4plastiki, a na allegro nieraz 250zł za samą 3 wołają i to używkę :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso kompletne podszybie (4 elementy) ze spinkami mozna dostac za ok 300zl jak ktos dobrze poszuka to i za 250 a na naszym kochanym alledrogo i za 400 uzywke wyrwac nie trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

musisz dokupic jeszcze 2 elementy podszybia strone prawa i lewa po lifcie i w to wsuwasz ta czesc z allegro co zakrywa.na rysunku wyzej numer 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.
Czy do B5 97r. będzie pasować część nr 3 z postu maarkusa?
Ta będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...