Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland


juropek

Rekomendowane odpowiedzi


ale mam farta





dobrze, że zimówki założyłem





ciekawe czy ja bym też bez felg został..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, łapy powinni obcinać
nie zdziwiłbym się gdyby to było dziełem tych samych rączek, co mi dekielek podwędziły z Flatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Kolegą Piotrkiem doszliśmy do wniosku, że czekamy na jeszcze jednego chętnego do ustawienia się na spota. Spróbujemy za tydzień - ogarnijmy się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j4s2c2vr tak myślałem że to jakiś forumowicz bo auto ze smakiem zrobione, z checią wpadłbym na spot jak nie będę pracować.

z tymi kradzieżami to jakiś koszmar... też obawiam się o auto i koła ( też na szczeście są już zimowe) dekielków nawet na zimówki nie zakładałem bo bym je stracił....niech leżą w domu niż u jakiegoś gówniarza w piwnicy. W dużej części piaseczna są auta bez dekielków... na mojej ulicy co ma z 500m na nielicznych autach się zachowały, reszta zajumana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa... Obok mojego czasami stoi jeszcze jeden karawan, ale nie wiem czyj trochę bardziej egzotyczne blachy ba chyba. No i na 18" :D

Ja na wiosnę planuję ze dwa komplety zabezpieczających śrub... i tak muszę dłuższe kupić do dystansów...

A w sprawie spota, to może się na pw numerami powymieniamy i tyle, łatwiej będzie sięłapać niż na forum :]
Jest ktoś chętny na ten czwartek ? Czy czekamy do pierwszy śnieg ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam w ten czwartek - praca niestety i to do późna :kwasny: a na snieg czekam jak dziecko na gwiazdkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w Mysiadle jest druga edycja wrak race :] Mam zamiar być, może ktoś jeszcze chce podjechać...

Ja będę celował gdzieś na 10, wtedy chyba też ogólnie event startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piaseczno dołączyłem jako kolejny z miasta.... jak coś będzie organizowane chętnie się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jak spadnie trochę śniegu to chętniej będziemy się zbierać ;) Znowu jestem w pracy na popołudnie.

Śnieg spadł - Czas wyłączyć ESP :wub:

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema;)

Ja posiadaczem jestem paska ale mam nadzieje że ktoś z Piaseczna się znajdzie żeby mi pomoc z logami dynamicznymi za dobre 0.5;)

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strusiej w zeszły poniedziałek widziałem jeszcze jeden egzemplarz A4 b5.. Na ciekawych kółkach chyba OZtach... rejestracja EKU chyba.. Ciekawe czy jest na forum właściciel :D
Odnośnie logów dynamicznych, to nie mam doświadczenia... jedyne co robiłem w czasie jazdy, to mierzyłem kiedyś przepływ :D
Ale jak ktoś ma pojęcie, to chętnie udostępnie i popodglądam to się nauczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są chętni na spotkanie w ten czwartek?(oby nie padało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...