Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam samochód od roku i myślałem ze nie mam zegara radiowego bo nigdy się nie paliła palemka . Ale wczoraj odpalam samochód i patrze na licznik ze się pali :) Nie wiem co miało wpływ na to ze się zapaliła jak nic nie było robione ...

Pewnie twój moduł odbiorczy jest już w stanie agonalnym. Czasami jeszcze uda mu się złapać sygnał z Frankfurtu i "palma" na zegarach wyskoczy.

Nie zdziwiłbym się gdybyś po zdjęciu tylnego zderzaka zobaczył coś takiego:

a4-klub.pl/index.php?/topic/968-zegar-radiowy-w-aucie-audi-a4-b6b7/?p=2701802

--

Pozdrawiam

Sławek

Edytowane przez steve69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką

Wtyczkę można kupić za kilkanaście pln w serwisie. Albo szrot znajdziesz ją w każdej A4 B6/B7, taka sama jest do czujnika nasłonecznienia i przycisku otwierania klapy bagażnika :wink: .

Nr. 8E0971832

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku pomogła zamiana modułu na numer 8K0 919 145 A-kupiłem używany na allegro, przy okazji gdy montowałem czujniki parkowania - palemka pojawiła się po kilkunastu minutach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką

Wtyczkę można kupić za kilkanaście pln w serwisie. Albo szrot znajdziesz ją w każdej A4 B6/B7, taka sama jest do czujnika nasłonecznienia i przycisku otwierania klapy bagażnika :wink: .

Nr. 8E0971832

wielkie dzięki, jutro dzwonię do aso

Wszystko juz zamontowane,palma pokazała się po jakiś dwóch godzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowi , dzis zauwazyłem , ze pod tylnym zderzakiem jest jakis kabel z kostka w piety w cos ale niewiem co to moze byc zadje mi sie ze to chyba od fal radiowych tak tylko mi sie wydaje , w liczniku mam tez taka czarna wtyczke bodajze z 3 kablami od czego ona moze byc czy od FISA czy od tych przewodó co sa pod zderzakiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poto bo chce byc pewny , a ztego co widzę to tu jest odpowiedni dział , czyli czarna wtyczka mała w liczniku to włąsnie do tego modułu ?? tylko ze mi zadna palemka sie niewyswietla nigdy i nigdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...