Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dalej bez zmian, kolejny moduł przetestowany i nic. Za to ostatni który kupiłem wygląda w środku od strony pinów tak...chyba nie mógł działać?

20180525_161836.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te stare moduły dlatego pewnie się sypią bo są pod zderzakiem i tam wchodzi wilgoć i wszystko gnije ponoć te A są lepiej zabezpieczone i nowsze dlatego ja kupiłem A i działał od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, GRADIENT napisał:

No właśnie te stare moduły dlatego pewnie się sypią bo są pod zderzakiem i tam wchodzi wilgoć i wszystko gnije ponoć te A są lepiej zabezpieczone i nowsze dlatego ja kupiłem A i działał od strzała.

Ten właśnie był A. Sprawdzałem dziś też B ale nie odpalił. Chcieli za niego 90zł bez możliwości zwrotu więc lipa. Jako ciekawostka powiem tylko że dzwoniłem dziś do serwisu VW, a tam zabili mnie ceną 301 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, szkoda piti82, że nie masz nikogo z kim mógłbyś podmienić moduł i wtedy dało by się wykluczyć sprawcę zamieszania. Ja mam u siebie stary moduł, ten ze zdjęcia stronę wcześniej, umieściłem go pod kierą żeby łatwo się do niego dostać w razie problemów, no i żeby nie trawiła go wilgoć, chętnie bym Ci go nawet podesłał na sprawdzenie, ale w domu będę dopiero ok połowy czerwca. Może znajdzie się ktoś blizej kto pomoże z diagnozą. Oczywiście ciężkin temat bo nikt nie będzie demontował zderzaka, ale moze ktoś ma dołożony gdzie indziej tak jak ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciejhildek1982 napisał:

Witam koledzy, szkoda piti82, że nie masz nikogo z kim mógłbyś podmienić moduł i wtedy dało by się wykluczyć sprawcę zamieszania. Ja mam u siebie stary moduł, ten ze zdjęcia stronę wcześniej, umieściłem go pod kierą żeby łatwo się do niego dostać w razie problemów, no i żeby nie trawiła go wilgoć, chętnie bym Ci go nawet podesłał na sprawdzenie, ale w domu będę dopiero ok połowy czerwca. Może znajdzie się ktoś blizej kto pomoże z diagnozą. Oczywiście ciężkin temat bo nikt nie będzie demontował zderzaka, ale moze ktoś ma dołożony gdzie indziej tak jak ja.

 

No właśnie z tym jest problem że zazwyczaj moduł jest w mało dostępnym miejscu, a tak jak piszesz potrzebowałam moduł na 100% sprawny ale nie taki od sprzedawców który potem wygląda z środku jak ten z postu powyżej. Niestety nie umię nic znaleźć na tyle blisko żeby opłacało się jechać osobiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce Ci się poczekać, to jak wrócę podeślę Ci mój moduł. Chyba, że wcześniej wykombinujesz coś innego. Spoglądałem na aledrogo i najtańsze moduły to 35 zł z przesyłką. Ale kolejna wydana kasa nie dająca gwarancji zadziałania to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

Jeśli chce Ci się poczekać, to jak wrócę podeślę Ci mój moduł. Chyba, że wcześniej wykombinujesz coś innego. Spoglądałem na aledrogo i najtańsze moduły to 35 zł z przesyłką. Ale kolejna wydana kasa nie dająca gwarancji zadziałania to lipa.

No właśnie, parę razy kupię jeszcze taki niedziałający i okaże się że miałbym nowy ori?

Jeśli nic nie wykombinuje to odezwę się w czerwcu...dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy było pisane żeby nie bawić się w moduły 4B0 A lub B tylko kupować te najnowsze 8K0 919 145 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, okazało się że nie mam tego modułu w swoim wyposażeniu. Więc kupiłem moduł z gotowym krótkim kablem, który schowałem za licznikiem najwyżej jak się da pod kokpitem. Oznaczenie modułu to: 4D0919145 AUDI A8 D2 94-03r.

 

Moduł wygląda bardzo ładnie, naklejka że sprawdzony i działa...

Kodowanie odpowiednie zrobione. A palma od tygodnia się nie pojawiła. Odłączanie Aku i bezpiecznika było. Przełączanie na 2:59 itd. nic nie działa. A w meas bkock taki komunikat jak w załączniku. Co wy na to?

 

IMG_20180528_123831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może to zły trop ale musiałbyś poszukać czy moduł z początkiem 4D0  od A8 pasuje do naszych liczników. Z tego co wiem to do b6 czy b7 pakowali 4B0 919 145 (A,B), nowsze typy to tak jak pisze kolega powyżej. Jeśl isię mylę niech mnie ktoś poprawi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Dzięki koledze Siemianowi miałem możliwość przetestowania 4 anten i niestety żadna nie zadziałała od szczała, ale reset zegarów przez wyjęcie bezpiecznika zaowocował piękną "palmą"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem szafa była sprawna a problemem był moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to zrobiłeś i działa wszystko w porządku bo zauważyłem że coraz mniej osób chce tu pomagać na Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, GRADIENT napisał:

Dobrze że to zrobiłeś i działa wszystko w porządku bo zauważyłem że coraz mniej osób chce tu pomagać na Forum

Nie zauważyłem, kolega maciejhildek1982 chciał mi nawet wysłać swój moduł na przetestowanie, a uważam że to naprawdę pomoc?

Edytowane przez piti82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, najważniejsze, że działa. Bo po takich bojach to naprawdę szacun, że udało się uruchomić. Mi też kilka osób z forum bezinteresownie pomogło. W końcu po to jest to forum. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, maciejhildek1982 napisał:

Gratulacje, najważniejsze, że działa. Bo po takich bojach to naprawdę szacun, że udało się uruchomić. Mi też kilka osób z forum bezinteresownie pomogło. W końcu po to jest to forum. Pozdrawiam wszystkich.

Dokładnie, w grupie siła i warto sobie pomagać?

Tak jak piszesz po takich bojach zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, piti82 napisał:

reset zegarów przez wyjęcie bezpiecznika zaowocował piękną "palmą"?

Którego bezpjecznika ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacek70 napisał:

Którego bezpjecznika ?? 

Bezpiecznik numer 15 10A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...