Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie pomogło ustawianie czasu na 2:59, 30 minut wpięta antena i dalej nic. Po resecie zegarów zamknąłem auto pilotem na 10 minut i zagadało

Edytowane przez piti82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2018 o 16:38, piti82 napisał:

Dokładnie, w grupie siła i warto sobie pomagać?

Tak jak piszesz po takich bojach zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

Pozdrawiam

Dobrze że nie poszło w kierunku awarii zegarów, bo już nie wiele brakowało do takiej diagnozy. ?

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, po 3 dniach palma dalej działa, ale z racji że w miejscu pod zderzakiem antena jest jednak narażona na wilgoć to umieściłem ją  w bagażniku za tapicerką na taśmie dwustronnej:)

20180604_152901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety nie działa nadal. Nie pomogło wyjęcie  bezpiecznika na całą noc. Moduł siedzi pod kokpitem za zegarami w takim jakby ceowniczku małym... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jackyq163 napisał:

A u mnie niestety nie działa nadal. Nie pomogło wyjęcie  bezpiecznika na całą noc. Moduł siedzi pod kokpitem za zegarami w takim jakby ceowniczku małym... 

 

Jeśli masz napięcie na przewodach i dobrze zakodowany licznik to pewnie antena do wymiany. Sam się przekonałem że nie każda używka jest sprawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i tak, chociaż podobno to średnio dobre miejsce na schowanie tego modułu. 
Co prawda jest to moduł z A8, który fabrycznie jest gdzieś tam za zegarami.... Spróbuję jeszcze go wywalić gdzieś na wierzch. Może pomoże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się pochwaliłem. Już nie działa i nie chce złapać sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia. 

Nie chciałem wcześniej krakać, ale mi też gubi sygnał za boczkiem. Jak leży luzem w bagażniku jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, głupie stacje pogody za śmieszne pieniądze łapią sygnał a tu taka technika i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 1,5 miesiąca wróciłem do domku i antena na liczniku stoi jak po viagrze. Umieszczenie w moim przypadku na zdjęciach kilka stron wcześniej, Piotrze spróbuj też tak zrobić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciejhildek1982 napisał:

Dziś po 1,5 miesiąca wróciłem do domku i antena na liczniku stoi jak po viagrze. Umieszczenie w moim przypadku na zdjęciach kilka stron wcześniej, Piotrze spróbuj też tak zrobić. Pozdrawiam.

Witaj!

Żeby zrobić jak u Ciebie to muszę sobie wykombinować nowa wiązkę (co oczywiście jest do ogarnięcia), bo oryginalną chciałbym jednak zachować. Jak znajdę chwilę czasu to może wrzucę moduł pod zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale widziałem, że wcześniej miałeś podłączone na krótko więc myślałem, że wtyki masz, do tego kawałek kabelka i heja.

Ale, ale tak patrzę i jeszcze na Twoim miejscu umieściłbym ten moduł tam gdzie masz,tylko na plastikowym boczku i wyżej (bliżej szyby) bo przy tych blachach to lipa z zasięgiem.

Edytowane przez maciejhildek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł znów leży luźno w bagażniku i wczoraj ni z tego ni z owego po 3 dniach znów stracił zasięg. Jestem u teściów a tu same pola i niemal brak zabudowy i po nocy znów nic. Nic już z tego nie rozumiem. Nurtuje mnie jeszcze jedno, mianowicie jeżeli po zamknięciu auta po chwili znika napięcie na wtyczce to jak moduł ma cokolwiek złapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu testowania mogę chyba napisać, że problem został rozwiązany."Palemka" jest cały czas. Wychodzi na to, że zamykając auto z pilota zazbrajam alarm ( nie fabryczny), a on odcina prąd, natomiast wystarczy że raz na 3 dni zamknę auto z kluczyka (wtedy nie zazbraja alarm) i wszystko działa.

Anteny nie chciało mi się chować pod zderzak i wisi w bagażniku pod szybą (sedan) i nie ma najmniejszych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje! Ile to różnych niespodzianek czyha na człowieka. Kto by pomyślał, że niefabryczny alarm chrzani całą sprawę. Ale teraz to niech już działa bez kłopotów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

No to gratulacje! Ile to różnych niespodzianek czyha na człowieka. Kto by pomyślał, że niefabryczny alarm chrzani całą sprawę. Ale teraz to niech już działa bez kłopotów.

Pozdrawiam

No, a żeby było śmiesznie to w międzyczasie zanim wykapowałem motyw z alarmem to kupiłem sobie nowy zegarek (naręczny) sterowany radiowo, żeby w razie czego mieć możliwość sprawdzić czy w danym miejscu łapie sygnał czy nie...;)

Taki bonus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciejhildek1982 napisał:

No zegarek to kupiłeś dla siebie a to był tylko pretekst? Miłego wieczorku.

Niech będzie że pretekst?

Wzajemnie, miłego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam a4 cabrio 1.8t. Po wymianie akumulatora zniknęła mi "palma" odpowiadająca za ustawianie zegara i można to zrobić manualnie. Co muszę ustawić żeby zegar zmieniał się jednak automatycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...