Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

Wiele osób miało problem z umiejscowieniem anteny. U mnie też nie chciał łapać gdy był umiejscowiony pod kierownicą i też dla próby wywaliłem moduł na siedzenie pasażera i palma wskoczyła. Czasem jest tak że jak auto stoi w garażu kilka dni to zgubi palmę. Wyjadę, pokręcę się trochę i jak nie chce wskoczyć to zostawiam przed garażem i łapie.

Niestety zegarki i stacje pogodowe łapią czas w mig a nasze audi nie. Wielu Kolegów miało problem ze złapaniem sygnału. U mnie zwykle po rozłączeniu aku zwykle łapie do pół godz. choć nie ma reguły.

Jeśli napisałem coś źle proszę mnie poprawić.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Jutro się pobawię. Przedłuże kabelki i rzeczywiście do prób zostawię położę gdzieś w ogólnie dostępnym miejscu. Jak zalapie to bede miał pewność że sprzętowo jest wszystko OK. Bo dotychczas to palmę tylko w necie na fotach widziałem:facepalm:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu ori moduł montowany jest na belce zderzaka tylnego z dala od źródeł zakłóceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wiązkę, moduł leży na siedzeniu pasażera i po 3h palmy brak:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, auto stoi w garażu czy na zewnątrz? Zegary warto czasem "pobudzić" chociażby poprzez otwarcie drzwi kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciejhildek1982 napisał:

Spokojnie, auto stoi w garażu czy na zewnątrz? Zegary warto czasem "pobudzić" chociażby poprzez otwarcie drzwi kierowcy.

Na zewnątrz, specjalnie zostawiłem. Byłem już dwa razy otworzyć/zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

Nie odpuszczaj, mówiłeś że masz 2 moduły. Jak nie jeden to próbuj z drugim.

No nie odpuszczam. Zaraz idę sprawdzić a jak nie będzie to wyciągam moduł na dach:lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po nocy palma mnie przywitała:lol:

Moduł leżał na podszybiu. Teraz tylko znaleźć odpowiednie miejsce dla niego. Mówicie że bezpośrednio za zegarami będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gratulacje! Ja u siebie moduł wrzuciłem przy panelu środkowym (zdjęcie gdzieś kilka stron wcześniej) ale zaraz za zegarami to dobre miejsce. Ktoś tu już tak montował, przejrzyj temat a znajdziesz fotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, dziś to spróbuję poupychać. Fajne miejsce pod względem odbioru fal jest tam gdzie głośnik centralny na desce rozdzielczej. Ale podejrzewam że tam nie będzie miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w liczniku, jest możliwość dołożenia? Czy jest w aucie wymagana instalacja? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego jest możliwość dołożenia, koszt max 100pln, poczytaj kilka stron wcześniej, wszystko masz opisane. Ja sobie dołożyłem i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciejhildek1982 napisał:

Tak Kolego jest możliwość dołożenia, koszt max 100pln, poczytaj kilka stron wcześniej, wszystko masz opisane. Ja sobie dołożyłem i jestem bardzo zadowolony.

34 strony:) ok, poszukam, dziękuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazlem pod zderzakiem kostke. Jesli tam jest to musialo to kiedys chulac? Co jeszcze powinno byc zeby byl kaplet? 

20200330_222646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eskey90 napisał:

kaplet

A co to takiego ten " kaplet" ???

Po wyjaśnieniu może będzie łatwiej podpowiedzieć.

Szukałem w google ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle wpisalem. Chodzilo co jesscze powinno byc? Doczytalem ze powinien byc jakis modul od srodka przy nadkolu, no i jest. Wystarczy zalozyc ten odbiornik i powinno dzialac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, eskey90 napisał:

Zle wpisalem. Chodzilo co jesscze powinno byc? Doczytalem ze powinien byc jakis modul od srodka przy nadkolu, no i jest. Wystarczy zalozyc ten odbiornik i powinno dzialac? 

Zobacz jeszcze czy w liczniku masz wtyczkę 3 pinową czarną , jak tak to podepnij antenę i powinno latać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, karol1981 napisał:

Zobacz jeszcze czy w liczniku masz wtyczkę 3 pinową czarną , jak tak to podepnij antenę i powinno latać wszystko.

Napewno w liczniku mam dwie szerokie i jedna jakas waskaz tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz wtyczkę w zderzaku to na 99% masz przy liczniku, kup antenę i będzie działać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...