Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

Spis części i opis

Schemat i opis wyść

Złącze wielostykowe 4-stykowe, czarne, zegara sterowanego falami radiowymi
1 - Zegar sterowany falami radiowymi, sygnał (dane) do pin 1 moduł żółty
2 - Zegar sterowany falami radiowymi 5V do pin 3 moduł brązowo-czerwony
3 - Niewykorzystane
4 - Zegar sterowany falami radiowymi, masa do pin 2 moduł brązowo-biały
Edytowane przez ziomal-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie ostatnio zauważyłem brak tej Palemki. Co mogło być przyczyną jej zniknięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj temat od początku, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha od poczatku to dnia zabraknie:P ja przeczytałem ale odpowiedzi i myśli jest wiele.

dziś odłaczyłem akumulator i po podłaczeniu palemki już nie było jechałem autem prawie 2h i nic nie znalazło.

pol roku temu po odlaczeniu akumulatora palemka pojawiła sie po jakis 5min a teraz nie chce wrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj przez noc i powinna sie pojawic. Mi tez odrazu sie nie pojawia po odlaczeniu aku. Nawet jak ustawie pare minut przed godzina aktualizacji zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma caegos takiego jak godzina aktualizacji zegarka. Z doswiadczenia wiem ze palemka zawsze sie pojawi po okolo 10-15min po zamknieciu auta jesli ma sygnal. Czasem jedynie potrafi sie zawiesic licznik i trzeba go zrezetowac przez wyjecie bezpiecznika nr 15.

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wożę się b6 już ponad 3 miesiace i od samego poczatku nie widzialem na zegarach palmy. Myślałem ze ten samochod nie posiada tego zegarka ale teraz po demontazu tylnego zderzaka znalazlem moduł 4B0 919 145A. Sprawdziłem napiecie na kabelkach i wyszlo mi 3V kodowanie mam wporzadku. Co moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz moduł, to powinna się wyświetlać. Skoro jej nie ma, to moduł padł. Typowa usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trochę bez sensu...

z miesiąc tak jezdziłem ze w ogóle jej nie było, a teraz nagle wyskoczyła i świeci od 4/5 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma caegos takiego jak godzina aktualizacji zegarka. Z doswiadczenia wiem ze palemka zawsze sie pojawi po okolo 10-15min po zamknieciu auta jesli ma sygnal. Czasem jedynie potrafi sie zawiesic licznik i trzeba go zrezetowac przez wyjecie bezpiecznika nr 15.

Dodam tylko, że licznik potrafi zawiesić się także z wyświetloną palemką :wink: .

U mnie po odłączeniu modułu, licznik wyświetlał palemkę chyba ze trzy dni :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest normalne, licznik miał ciągłe napięcie także "wiedział" że godzina jest aktualna ;)

jakbyś odłączył bezpiecznik licznika antenka by znikneła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik wyświetla palemkę właśnie przez trzy dni, od momentu ostatniej aktualizacji.

w trzecim dniu, jeśli aktualizacja się nie powiedzie ikona jest wygaszana. aż do momentu kolejnej, udanej aktualizacji.

polecam instrukcję obsługi strona... 18

warto czasem tam zajrzeć.

7d944a46c1a3270b1f7d8c918defcab0.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samochód od roku i myślałem ze nie mam zegara radiowego bo nigdy się nie paliła palemka . Ale wczoraj odpalam samochód i patrze na licznik ze się pali :) Nie wiem co miało wpływ na to ze się zapaliła jak nic nie było robione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...