Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy w A4 B6


MASA

Rekomendowane odpowiedzi

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Nie mają fizycznie wlutowanego tego złącza, można go dolutować bo piny są i wtedy licznik USA oraz UK powinny być w pełni działające z zegarkiem radiowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

jak wymienisz licznik na wersję EU to tak, liczniki w wersji USA i UK nie mają wcale gniazda na przewody które idą do modułu po tylnym zderzakiem więc bez wymiany licznika nie załozysz zegarka radiowego

Nie mają fizycznie wlutowanego tego złącza, można go dolutować bo piny są i wtedy licznik USA oraz UK powinny być w pełni działające z zegarkiem radiowym

Czytałem gdzieś tu na forum że ktoś wlutował złacze i nadal nie działało więc nie wiem jak to jest. raczej oprócz złacza to jeszcze soft do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , no a gdzie moge taki modół zakupic do tego sterowania falami radiowymi , mnie chyba padł bo cosik palemki niemam i niemiałem od kupna auta a modół jest i wtyczka w zegarach tez z kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to był modół , vcds idzie prawdzic czy cos uszkodzone lub czy cos niepokombinowane jest ze palemki niema, jak by tak było niemusiałbym kupowac nowego modółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to był modół , vcds idzie prawdzic czy cos uszkodzone lub czy cos niepokombinowane jest ze palemki niema, jak by tak było niemusiałbym kupowac nowego modółu.

Już Ci pisałem o tym wyżej. Czytaj ze zrozumieniem! Poczytaj ten wątek, to się dowiesz, co i jak sprawdzić. Zrozumiałeś w końcu? Sto razy w każdym temacie trzeba Ci powtarzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wiem że nie ma ale czy idzie to dołożyć ? o to jest pytanie :decayed:

Nie da się, w wersji US/UK brakuje kilku elementów elektronicznych + złącza 4-ro pinowego na PCB licznika. Z ciekawości dolutowałem te elementy (kupiłem taniego dawcę narządów ;) ), dokodowałem VCDS-em zegar radiowy w adaptacjach licznika i wstępne badania wykazały brak świecenia palmy :kwasny: Na razie nie analizowałem głębiej problemu, chcę wpierw wszystko podłączyć jak fabryka przykazała, pojeździć trochę poza miastem a potem będę się martwił czy to wina amerykańskiego licznika czy uszkodzonego modułu (kupiłem najnowszy zamiennik wg. ETKI - 8K0 xxx xxx - więc ryzyko jego awarii jest b. małe).

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzis jakie jest kodowanie tejzego zegara Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19 i jest tak , 11001 .

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie szukać tego modułu. , szukałem pod tylnym zderzakiem i nie znalazłem a kostkę w zegarkach mam wpiętą wiec gdzie szukać wtyczki koncowej

Edytowane przez lucjan0681e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda b6 to ogarnie ? Tzn czy idzie to zakodować i czy zegary w B6 mają tą ikonkę anteny.

U mnie tej ikonki chyba nie ma. Zresztą jak robiłem drugie przeciwmgłowe i ściągałem prawą tapicerkę to nie zauważyłem tej wiązki 3 kabelkowej ;C

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To być może nie masz bo w nie każdej jest zegarek radiowy. Licznik ma wyjście na zegarek radiowy

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Ikonka się pokaże po dołożeniu modułu ,zakodowaniu i jak moduł złapie sygnał z nadajnika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić czy w liczniku masz w miejscu na kostkę wystające piny. Jak tak to licznik obsłuży zegarek. Dokładasz moduł, wiązkę, plus kodowanie i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz ciągnąć wiązki przez całe auto to możesz zamontować moduł radiowy z Audi TT pierwszej generacji (i chyba również z A6 C5), montowany tuż za licznikiem. Powinien dać radę.

O ile nie masz podgrzewanej elektrycznie przedniej szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł za licznikiem co ma do grzanej przedniej szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...