Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nasze podróże do PL.


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

trasa galway-rosslare-pembroke-dover-calais-koln-ingolstadt-worthersee-wieden-lublin spalanie 7,5 przy ostrzejszej jezdzie

srenio okolo 140 dosc czesto granice 200

trasa powrotna

Lublin-calais-dover-pembroke-rosslare-galway przy predkosciach 130-140 oraz pokaonaniu 165 km w godzine jak sie na prom spieszylo, spalanie 6,8

jechalem z zona i niemal na maxa zaladowanym autem

mysle ze tragedii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś w trasę za 3 tygodnie? 15stego sierpnia wyjeżdżam Drogheda-Dublin-Holyhead-Dover-Calais/Dunkerque-Świnoujście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadac do pl spalanko zszedlem do 7,4 :kox: jutro zobaczymy jak bedzie powrot, ogolnie trasa 1650km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na turbince to musiales ladnie oszczedzac zeby taki wynik miec

Jadac raz na lotnisko(aberdeen-prestwick 280km) spalilem srednio 7,7 no ale staralem sie nie przekraczac 60mph

Nie dla mnie taka jazda :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120km/h i dla przypomnienia 1.8T w b5 nie ma 6 :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:30_________________________________________________tez jazda nie dla mnie ale stwierdzilem ze dam rade no w polsce podskoczylo do 7,6-7,8 ale to i tak srednio wyszlo mi ok 7,6 po baku to liczylem i wg fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba 100km/h na 6. Bo inaczej nie uwierzę

daj spokój- ja czasem nawet przy spokojnej trasie schodziłem do 6,9 wg FISa, fakt spokojnie i sam, ale jak się tylko trochę miejsca zrobiło- to i noga cięższa była, a spalanie wzrastało do standardowego 7,8\8,0 :wink4: ale da radę zejść ze spalaniem tak niziutko :naughty:

jedno z niższych spalań, jakie odnotowałem, to jadąc na wakacje (licznik w milach) pokazywał 42 mil/gal, gdzie średnio mam 35-37 w trasie, przy spokojnej jeździe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie przy 80 mph srednio jest 30mpg

ja mam wszystkie graty z BEXa, prócz turbiny-nie wiem, jak Ty jezdzisz :cool1::naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 kucy to tez roznica no i :quattro:[br]Dopisany: 19-01-2012, 01:44:48_________________________________________________a jezdze do polski tak :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie przy 80 mph srednio jest 30mpg

U brata w Q jest teżtak właśnie, jak wracałem ostatnio jego autem około 100km to jadąc spokojnie 120km/h to średnia około 8-8.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 kucy to tez roznica

a kto powiedział, ze mi ich brakuje :gwizdanie:

ja nie wiem co tam chowasz pod maska kolego :)

moze bedzie kiedys jakis spot to zrobimy kreske :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam serie i nie ścigam się z virusami :tongue4:.Umiejętności możemy sprawdzić na kartingach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...