Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nasze podróże do PL.


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

moze wybiera sie ktos z was do polski kolo 30 czerwca

ja wyjezdzam dokladnie 29 ale do dover mam 600 mil od siebie wiec troszke jazdy bedzie

nie moge sie doczekac kolejny raz niemcowni i AUTOBAHN :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero w sierpniu bede lecial ale jeszcze nie wiem jaka data:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa

Aberdeen dover aachen koln swiecko lodz czestochowa 2640km srednie spalanie 9.8

Powrot przez wroclaw zgorzelec koln aachen dover aberdeen2460 km spalanie 8.9

Do polski zaladowany max w 4 osoby powrot w 2 osoby i dosc ciezki bagaz

Max co teraz wyciagnalem na autobahnie to 250km/h frajda z jazdy byla oczYwiscie no i to upalanie w polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też opiszę swój powrót do Grecji ze śląska.

Wyjechałem z Mysłowic o godz. 20:00 i przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię dojechałem do Grecji. Mniej więcej o 14:00 bylem już w domu w Atenach:beach:. Podróź przebiegła bez większych przystanków gdyż nie jechałem sam ale z drugim kierowcą. Przystanki były jedynie na tankowanie, rozprostowanie kości i wiadomo na granicach, najgorsze trzepanie było na Węgrzech:kwasny: ale ogólnie to bez problemów. Przystanków na ogladanie widoków nie było gdyż nie pierwszy raz jechaliśmy tą trase i znamy krajobrazy na pamięć.

Podsumowanie:

Dystans - 2100 km

Średnie zużycie paliwa - 8l/100km

Średnia prędkość - 130-140km/h

Czas przejazdu z przerwami - 18 godzin

Kilka fotek z trasy::kox:

http://images41.fotosik.pl/1762/225fd5ed80b907c0.jpg

http://images43.fotosik.pl/1552/91a9ed11c6005e21.jpg

http://images49.fotosik.pl/1618/adfc1c9c18b96de0.jpg

http://images39.fotosik.pl/1758/5377de31ada3d917.jpg

http://images40.fotosik.pl/1798/2533355d66166a97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wracałem do domu z Neuburg An Der Donau do Lubliniec. Trasa mniej więcej 850 KM. Zatankowałem w DE 80E i 200 zł w Zgorzelcu. Cały czas jechałem 180 km/h a 200 km/h. Z 2 przerwami przyjechałem w 6h. Spieszyło mi się do domu więc miałem w d*pie ile spali no i taki oto efekt. Przyjechałem i komputer pokazywał na 130 km paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jak lecialem do pl:

1680km

-tankowanie w londku do pelna zrobiłem 870km na baku

-potem tankowalem okolice Hannoveru nie pamietam ile zrzrobiłem

-dotankowalem w ok jastrowa i dolecialem do końca

lecialem średnio 130km, 2h w korku, Spalem u brata w Hannoverze, wyjechalem o 18 byłem na 22 w pl :decayed: Dodam ze jechałem przeziebiony na otrivinie i aspirynie sam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktoś na święta? Ja mam eurotunel w środe 19go, na 09:20.

Wypatrywać czarną A4 avant z roofboxem, na czarnych felgach.

Suchych i pustych autostrad:hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:decayed:

Wyjazd 21.12 o godz 5.00

prom 8.00 - 11.00 w francji (ich czas)

w niemcowni 17.00 (hannover)

wyjechalem od brata 21.30

na miejscu w elblagu o 11.00 (godzina korek w niemczech, tepy narod wypadek na pasie w druga strone a Ci musza sie zatrzymac:facepalm::facepalm:; korek w polsce na autostradzie poznan... stalem 45min na pasie! by zjechac na stacje :facepalm::facepalm: plus 30min czekania na zarcie:facepalm::facepalm::facepalm: NIGDY WIECEJ tamta droga jeszcze zaplacilem za nia 30zl:facepalm::facepalm:, no i w tym 2 drzemki 45min)

Przejechane 1030mil, ale:decayed::decayed::decayed: zeby bylo lepiej przesiadka z kangoo w audi i 562km w strone oswiecimia, wyruszylem o 13.00 na miejscu 19.20:kox: trasa razem 2212km:decayed:

spalanie kangoo - 6.5l (silniczek 1.4 no i srednio 130km/h)

spalanie audi - 8.2l (silnik 2.5tdi srednio 140-150km/h gdzie mozna bylo wiecej:decayed:)

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

dodam ze ta trase latalem wzesniej 1.8Tq i teraz portfel duza roznice poczul bo w kangoo bak 50l i ok 500mil na baku:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest jeszcze wczesnie na to pytanie ale kto z was na swieta bedzie jechal do polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia bym pojechal alee.... kobieta moja ukochana ma termin na 28.12 :kox::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka razy w roku pokonuję trasę Ochtrup [D] - Kotlina Kłodzka [PL] = 860km. Czas przejazdu ok. 9-10h, prędkość w porywach 160km/h. Spalanie 8,6 - 8,9l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy w roku trasę Bensheim[D] - Zakliczyn [PL] =1100km. Czas przejazdu 9h, prędkość 160km/h, czasem coś tam wiecej :wink:. Spalanie 7l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio leciałem trasę okolice birmingham do slupcy (okolice poznania) 1590km, ok 16 godzin jeden przystanek na euro tunel oraz jeden w niemczech na tankowanie, dojechałem na 2 bakach, b7 1.8t avant 3 osoby i pies oraz pełno bagaży! wg mnie spalanie bardzo dobre :) 8.1l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...