Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podświetlanie klamek podczas otworzenia auta z pilota


Lucjus1

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych klubowiczów

jakiś czas temu kupiłem 20x diod zielone jak kolor mojego nadwozia

zdjcie0110db.jpg

myślałem nad zamontowaniem ich w klamkach z zewnątrz zarówno przód jak tył podłączając się pod lampkę wewnętrzną która zapala sie przy otwarciu/zamknięciu drzwi lecz zanim to zrobię chciał bym usłyszeć kilka komentarzy na ten temat

efekt zamierzany to otworzenie auta z pilota klamy świecą po przekręceniu zapłonu lub zamknięciu drzwi gasną

dziękuje z góry za wasze komentarze i zapraszam na http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134861.0 moja niunia :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lampka zapala ci się po otwarciu drzwi (ta wewnątrz) nie widze sensu stosować podświetlania klamek. No chyba ze zapala ci się lampka po otwarciu auta z pilota, ale u mnie jest ta pierwsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł nawet ok, ale czy nie wyjdzie z tego choinka ??

no i musisz potem dobrze uszczelnic te miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie stylu choinki chce uniknąć :D zobaczę jak to wygląda przy użyciu baterii i taśmy klejącej później będę się łączył na stałe :D diody są uszczelnione termo kurczkami tak wiec nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o same diody, bedziesz musial nawiercic dziurki w klamce od srodka aby dac diody, to tam jeszcze uszczelnic. niby miejsce bezpieczne ale jakies parowanie wilgosc moze dostac sie do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej je podłączyć pod podświetlanie guzików od szyb elektrycznych.

Wtedy świecą po przekręceniu kluczyka na pierwsza pozycje i cały czas podczas jazdy a gasną po zamknięciu z centralnego czyli jak zgasisz wyciągasz kluczyk to świecą przez jakiś tam czas a zamkniesz to gasną .

Przynajmniej ja tak mam i jestem zadowolony i raczej wszyscy tak matują

i jeszcze jedno chyba do audi czerwone lepiej by grało do reszty zielone według mnie nie za bardzo

przemyśl to jeszcze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym roczniku jak u ciebie ,lampka zapala mi się i naczej, dziwne. Myslalem ze polifty maja tak jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale lepiej chyba wkleić pasek LED w zalewce od środka i zrobić takie jak by ambiente, na YT jest Nissan z takim podświetleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale lepiej chyba wkleić pasek LED w zalewce od środka i zrobić takie jak by ambiente, na YT jest Nissan z takim podświetleniem

nad czymś takim myślałem tyle że jak podłącze sie pod lampke wewnętrzną to nie bedą gasły gwałtownie tylko powoli bedą przygasać [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 07:44_________________________________________________mniej wiecej tak to ma wyglądać tu jedna dioda przy baterii 9v montował bym po 2 lub 3

photo281.th.jpg

photo282.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie także się takie coś widzi, ale musi być odpowiednio dopracowane i ładnie oświetlać tak jak w tym nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie pakuje głośniki w tylne drzwi ale przy okazji chyba zmodze te klamki jestem już raczej przekonany a mi ta zieleń odpowiada nie wydaje mi sie ze bedzie choinkowo gdyż świecić to bedzie tylko przez chwile :D jak skończe to załącze pare fotek :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...